ZDZ
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 sierpnia 2023, 11:49
Właściciel sam odkrył pożar po tym, jak w środku nocy usłyszał niepokojący dźwięk...

Właściciel sam odkrył pożar po tym, jak w środku nocy usłyszał niepokojący dźwięk... (Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Właściciel usłyszał trzask i wyszedł na posesję. Okazało się, że był to dźwięk pękających pod wpływem wysokiej temperatury szyb. Nocny pożar ciągnika rolniczego gasili strażacy  w Piotrkowie (gmina Susz).

Zgłoszenie wpłynęło około godziny 2:20  nocą z niedzieli na poniedziałek.

- W działaniach uczestniczyły trzy zastępy strażaków. Ciągnik, który był objęty pożarem, stał na terenie posesji, w pobliżu znajdowały się obiekty gospodarskie. Doszło do pożaru kabiny. Właściciel usłyszał trzask i wyszedł na posesję. Okazało się, że był to dźwięk pękających pod wpływem wysokiej temperatury szyb. Mężczyzna podjął pierwsze próby gaszenia pożaru, ale był on już rozwinięty - informuje mł. bryg. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Iławie. 

Kabina spłonęła, ale strażacy opanowali pożar i nie zdążył on strawić pozostałych części ciągnika.

Straty właściciel oszacował na około 10 tysięcy złotych.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4218 sekundy