REKLAMAAldortax
REKLAMAkarczma 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 sierpnia 2023, 20:58

Jeśli marzysz o rozwinięciu swojego artystycznego potencjału, to ten 10-tygodniowy kurs artystyczny z pewnością Cię zainteresuje! Skierowany zarówno do młodzieży, jak i dorosłych, ten wyjątkowy program oferuje intensywne trzygodzinne zajęcia, które wyzwaniami i przyjemnością zaspokoją Twoją ciekawość artystyczną.

Dla wszystkich, którzy chcą odkryć swój twórczy głos

Nie ma znaczenia, czy jesteś nastolatkiem w poszukiwaniu swojej drogi w sztuce, czy dorosłą osobą pragnącą w pełni wyrazić swoje pasje - ten kurs artystyczny jest dla Ciebie. Dzięki specjalnie dostosowanym zajęciom i podejściu instruktorki, każdy uczestnik znajdzie odpowiednie wyzwanie, które pozwoli mu odkryć swój twórczy głos.

Odkryj twórczą pasję podczas Jesiennego Kursu Artystycznego z Pop-Up Art

Jesień to nie tylko czas opadających liści i chłodniejszych dni, to także idealna pora na rozwijanie swoich pasji i kreatywności. Miłośników sztuki oraz tych, którzy pragną odkryć swoją twórczą stronę, Beata Jabłońska zaprasza na 10-tygodniowy kurs artystyczny, który obiecuje niezapomniane doświadczenia i nie tylko pierwsze, ale również nie ostatnie artystyczne osiągnięcia!

Co oferuje ten kurs?

Pod opieką wykwalifikowanej instruktorki, absolwentki Coventry University o specjalizacji Sztuki Piękne i Ilustracja, uczestnicy zdobędą profesjonalną wiedzę i umiejętności w dziedzinie różnorodnych technik artystycznych. Podczas kursu uczestnicy nauczą się posługiwania się grafitem, kredkami ołówkowymi, pastelami olejnymi, farbami akwarelowymi oraz akrylowymi. Nie tylko nabiorą umiejętności technicznych, ale także otrzymają solidne podstawy dotyczące proporcji twarzy, znaczenia wizualnych elementów sztuki oraz metod komponowania dzieł artystycznych.

Intensywność i przyjemność w trzech godzinach

Zajęcia trwają aż trzy godziny, co daje wystarczająco dużo czasu na zgłębianie różnych technik i tematów. Warto podkreślić, że choć kurs jest wymagający, to równocześnie pozwala czerpać radość z procesu twórczego. To nie tylko nauka, to także satysfakcja z własnych postępów oraz chwile spędzone w gronie podobnie myślących ludzi.

Stworzony dla Twoich ambicji

Zajęcia z Pop-Up Art są tak zorganizowane, by sprostać oczekiwaniom zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych artystów. Dzięki temu każdy znajdzie wyzwanie, które pomoże mu rozwinąć swoje umiejętności. - Wspólnie tworzymy miłą atmosferę, która inspiruje i motywuje do dalszej pracy - podkreśla Beata Jabłońska.

Melodia twórczości i inspiracji

W trakcie spotkań artystycznych uczestnikom towarzyszyć będzie delikatna, nastrojowa muzyka, która pobudzi wyobraźnię i wspomoże skupienie. Wybrana playlista podkreśli twórczy nastrój i stworzy atmosferę pełną inspiracji, która pomaga w koncentracji na własnych dziełach.

Rozsmakuj się w twórczości przy herbacie, kawie i słodkościach

Nie ma nic lepszego niż spędzenie wieczoru w towarzystwie kubka gorącej herbaty lub aromatycznej kawy - na każdym spotkaniu każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Ale to nie wszystko! - Wierzymy, że smakowite słodycze potęgują miłą atmosferę i tworzą doskonałą okazję do swobodnej rozmowy oraz nawiązywania nowych znajomości. Czy to podczas krótkiej przerwy, czy też podczas twórczej pracy, pyszne przekąski dodają naszym spotkaniom dodatkowego uroku - mówi Beata Jabłońska.

Inwestycja w siebie

Kurs artystyczny Beaty Jabłońskiej to nie tylko inwestycja w rozwijanie umiejętności, ale także w siebie. Cena kursu wynosi 950 złotych za osobę, a dla powracających klientów przewidziane są 10% zniżki. Jeśli zapiszesz się do końca sierpnia, możesz skorzystać z aż 15% rabatu, dzięki czemu koszt kursu wyniesie jedynie 807,50 złotych.

Zapisy trwają do 5 września 2023 roku, a liczba miejsc jest ograniczona do 15 osób. Zajęcia odbywać się będą w czwartki od 16:00 do 19:00 w Iławskim Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wiejskiej 2D.

Sprawdź więcej zdjęć z poprzednich zajęć, odwiedzając stronę na Facebooku https://www.facebook.com/popupartwarsztatyartystyczne (posty z okresu luty-czerwiec 2023).

Recenzje poprzednich uczestników

Przekształć jesień w twórczą opowieść

Niezapomnianym punktem kulminacyjnym kursu jest wernisaż, który odbędzie się w sobotę, 4 listopada 2023 roku. To nie tylko szansa na zaprezentowanie swoich artystycznych dzieł, ale również moment, w którym uczestnicy mogą podzielić się swoją twórczością z przyjaciółmi i rodziną.

Podsumowanie

Jeśli marzysz o twórczym rozwoju, spędzeniu jesiennych wieczorów w otoczeniu inspirujących ludzi oraz odkryciu ukrytej w Tobie pasji artystycznej, to 10-tygodniowy kurs artystyczny Beaty Jabłońskiej jest właśnie dla Ciebie. 

- Dołącz do naszej twórczej społeczności i stwórz razem z nami niezapomnianą opowieść sztuki! Zapraszamy do zapisów i odkrywania swojego artystycznego potencjału!


Pop-Up Art Warsztaty Artystyczne - skontaktuj się:

  • Tel. 798 852 510.
  • E-mail: beatajablonska@rocketmail.com.
  • Facebook - link.

f


Artykuł sponsorowany. 

REKLAMANAJLAK
REKLAMAipb
Artykuł załadowany: 0.3333 sekundy