REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 września 2023, 08:21
British School. Zadzwoń! Tel. 793-150-160.

British School. Zadzwoń! Tel. 793-150-160.

Kolejny rok z rzędu wszyscy kursanci British School w Iławie zdali międzynarodowy egzamin z języka angielskiego FCE! To najlepsza rekomendacja, aby właśnie tutaj podjąć lub kontynuować naukę języka angielskiego, jak również - hiszpańskiego.

BRITISH SCHOOL - TU UCZNIOWIE OSIĄGAJĄ DOSKONAŁE WYNIKI

British School to świetna i pewna marka, gwarantująca najwyższą jakość! Zapewnia nie tylko powtarzalne, doskonałe wyniki, ale też doświadczenie i zajęcia dla dzieci prowadzone w ich szkołach: SP3, SP5 i - mamy nadzieję - w SP1. Od tego roku także w Lubawie. 

- 100% zdawalność to - można śmiało powiedzieć - nasza tradycja. Jest to najwiarygodniejszy zewnętrzny wskaźnik jakości nauczania w naszej szkole. Jestem dumna z kursantów i lektorki - mówi dyrektor szkoły, Ewa Kaźmierska.

Naukę poleca rozpocząć jak najwcześniej.

- Dzieci, które jako uczniowie szkoły podstawowej rozpoczynają edukację z języka angielskiego w British School, będąc w szkole średniej, zdają już egzamin na certyfikat międzynarodowy - wyjaśnia. - A dzisiaj posiadanie na koniec szkoły średniej certyfikatu FCE lub CAE - przy komunikatywnej znajomości jeszcze jednego języka obcego - jest już standardem. 

Szkoła zaprasza na zajęcia z języka angielskiego: 

  • na wszystkich poziomach zaawansowania, 
  • a także przygotowujące do: egzaminu 8-klasisty i matury 
  • oraz dla dorosłych: kursy konwersacyjne.

f

Dla osób dorosłych zajęcia odbywać się będą do wyboru: raz w tygodniu w podwójnym wymiarze godzin, by łatwiej pogodzić obowiązki z nauką oraz standardowo dwa razy w tygodniu. 

- Dorośli chcą potrafić porozumiewać się na lotnisku czy też w hotelu podczas wyjazdów. My pomagamy im to osiągnąć, ucząc metodą konwersacyjną, od początku z naciskiem na mówienie - podkreśla dyrektor British School.

HISZPAŃSKI? WARTO!

W ofercie szkoła posiada także naukę języka hiszpańskiego. Są zajęcia dla dzieci: grupy dla klas 1-3 i 5-7 oraz dla młodzieży i dorosłych. Zajęcia dla dorosłych prowadzone są metodą konwersacyjną.

- Sama uczęszczałam na zajęcia z hiszpańskiego dla dorosłych i baaardzo polecam - mówi Ewa Kaźmierska. - Cieszy mnie, że coraz więcej osób dostrzega potrzebę znajomości języka hiszpańskiego - dodaje.

Dlaczego? Bo Hiszpania to popularny kierunek podróży zagranicznych, ponadto ponad 400 milionów ludzi na świecie włada tym językiem. W tym roku British School przewiduje również utworzenie grupy na poziomie średniozaawansowanym.   

W IŁAWSKICH SZKOŁACH. OD TEGO ROKU - TAKŻE W LUBAWIE

Szkoła zwiększa dostępność swoich usług: dla Waszej wygody zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego prowadzone są w szkołach podstawowych w Iławie: SP3, SP5 i najprawdopodobniej SP1. W Lubawie w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Dołącz i Ty, zapraszamy!

  • British School. Zadzwoń! Tel. 793-150-160.

  • Zajrzyj też na ich Facebooka.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
Swojak
Artykuł załadowany: 0.3303 sekundy