REKLAMApluszak
REKLAMAAldortax
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 września 2023, 08:56
Bogaty wybór sprzętu rowerowego - teraz w X-moto w Karasiu tuż pod Iławą!

Bogaty wybór sprzętu rowerowego - teraz w X-moto w Karasiu tuż pod Iławą!

Czy wiecie, że od jakiegoś czasu mamy w okolicy sklep z asortymentem dla rowerzystów?

Sklep X-moto w Karasiu, specjalizujący się w sprzedaży artykułów motocyklowych, niedawno poszerzył swoją ofertę produktową o sprzęt rowerowy. 

Teraz znajdziecie tam również odzież, obuwie, akcesoria typu kaski, rękawice i ochraniacze oraz podstawowy osprzęt do każdego jednośladu. 

- Z dnia na dzień nasza oferta powiększa się o kolejne produkty. Już w tym momencie możemy zaoferować wszystkie niezbędne elementy wyposażenia rowerzysty, niezależnie od preferowanego stylu jazdy. Nawet jeśli znalazłoby się coś, czego aktualnie nie mamy w naszej ofercie, to jesteśmy w stanie sprowadzić dany produkt pod indywidualne zamówienie - zapewnia załoga X-moto.


  • Ich produkty znajdziecie na stronie internetowej www.x-moto.eu 
  • oraz w sklepie stacjonarnym, mieszczącym się w Karasiu 44a, pod Iławą

f


- Można tu zasięgnąć fachowego doradztwa w zakresie tematów związanych ze wszystkimi jednośladami, sprawdzić nowinki w branży oraz miło spędzić czas na rozmowach przy pysznej kawie, którą proponujemy naszym klientom - ekipa X-moto zaprasza do odwiedzin!

Odzież, obuwie, kaski, rękawice i ochraniacze oraz podstawowy osprzęt do każdego jednośladu - mają tu wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni cieszyć się rowerowym sportem!

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet
Artykuł załadowany: 0.2738 sekundy