ZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 września 2023, 16:04

(Fot. SSW.)

Młodzież ze szkół średnich oraz uczniowie szkół mundurowych - to adresaci projektu realizowanego przez iławskie Stowarzyszenie Sportów Wodnych, w ramach którego młodzi ludzie mogą wziąć udział w kursie na patent żeglarski.

Kurs odbędzie się w Iławie w dniach 18-24 września. Zapraszamy do zapisów! Tel. 513 496 525.


Ten kurs na patent sternika jachtowego przewidziany jest dla 40 osób - młodzieży ze szkół średnich (20 miejsc) oraz uczniów szkół mundurowych (20 miejsc).


- Uczestnictwo w szkoleniu pozwoli nie tylko zdobyć praktyczne umiejętności żeglarskie i patent sternika jachtowego, ale także zintegrować się z innymi uczestnikami i dowiedzieć się więcej o wojsku - podkreśla Adam Liedtke, przewodniczący Stowarzyszenia Sportów Wodnych w Iławie. - W ramach kursu uczestnicy będą nocować na jachtach, co dodatkowo wzbogaci ich doświadczenie. Takie nocowanie pozwoli na jeszcze głębsze zanurzenie się w atmosferę żeglarską i umożliwi uczestnikom pełniejsze doświadczenie tego kursu. Będziemy dążyć do zapewnienia wysokiej jakości szkolenia i zadowolenia uczestników, a także podkreślenia roli wojska jako ważnego elementu społeczeństwa - dodaje.

  • Szkolenie stacjonarne odbędzie się w ekomarinie w Iławie w dniach 18 - 24 września,
  • start szkolenia nastąpi 18 września o godzinie 8:00,
  • koniec szkolenia przewidziano na 24 września; egzamin o godzinie 12:00.
  • Koszt szkolenia - 500 zł (cena obejmuje pełne wyżywienie, nocleg na jachcie oraz koszt egzaminu). 
  • Są jeszcze wolne miejsca - liczba miejsc ograniczona!

g

Zdobądź patent żeglarski w Iławie - zapraszamy do zapisów - tel. 513 496 525.


Projekt jest dofinansowany jest ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach realizacji zadania publicznego Przez sport do wojska pod tytułem "Opatentowane wojsko".


Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
Swojak
Artykuł załadowany: 0.2717 sekundy