ZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 września 2023, 13:46
Treningi na krytym stoku narciarskim, także w ramach szkółki dla dzieci i młodzieży. To oferta rodzinnego centrum rozrywki hullo w Fijewie koło Lubawy nie tylko na zimę!

Treningi na krytym stoku narciarskim, także w ramach szkółki dla dzieci i młodzieży. To oferta rodzinnego centrum rozrywki hullo w Fijewie koło Lubawy nie tylko na zimę! (Fot. materiały hullo.)

Kochasz szusować po stokach? A może chcesz, aby Twoja pociecha rozpoczęła swoją przygodę z narciarstwem? Teraz - dzięki ofercie hullo - już nie musisz czekać, aż Twoje ulubione trasy zjazdowe pokryją się śniegiem. 

Dostępny tutaj kryty narciarski stok pozwala cieszyć się "białym szaleństwem" na nartach przez cały rok!

TRENUJ NA KRYTYM STOKU! TO RADOŚĆ Z JAZDY CAŁY ROK I SAME KORZYŚCI

Stok jest otwarty zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora i korzystając z profesjonalnego sprzętu wliczonego w cenę, chętni stawiają tutaj swoje pierwsze kroki albo doskonalą technikę jazdy na nartach.


Korzyści z jazdy na takim krytym stoku jest bez liku!

  • To doskonała forma przygotowania do nowego sezonu.
  • Pozwala nauczyć się jazdy na nartach i snowboardzie nawet 6 razy szybciej niż na tradycyjnym stoku.
  • Kryty stok jest czynny przez cały rok - niezależnie od pory roku i pogody.

t


Zadzwoń i sprawdź dostępność! Tel. 797 707 693.

RUSZA SZKÓŁKA NARCIARSKA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Coś specjalnego hullo przygotowało dla maluchów i młodzieży, zainteresowanych nauką jazdy na nartach. W październiku i listopadzie będzie tutaj prowadzony 2-miesięczny kurs w ramach szkółki narciarskiej! Dzieci i młodzież opanują technikę pod okiem instruktora, w kameralnej grupie rówieśników. To pomysł na aktywne jesienne soboty Twojej pociechy! Zajęcia będą odbywać się w godzinach przedpołudniowych - uczestnicy skorzystają z godziny jazdy na nartach i snowboardzie i z godziny innych aktywności w hullo. Sprzęt jest w cenie i to wszystko za 350 zł miesięcznie!

  • Zapisy do końca września!
  • Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych: 4-10 lat i 10-16 lat.
  • Zadzwoń, aby zapisać dziecko lub dopytać o szczegóły: 797 707 693.

g

KONKURS! KONKURS! KONKURS!

Dzięki uprzejmości hullo z radością przekażemy Czytelnikom portalu Info Iława upominki - do zdobycia są dwie jednoosobowe wejściówki na godzinny trening na stoku narciarskim. 

Aby wziąć udział w losowaniu:

  • na swojej ścianie na Facebooku publicznie udostępnij konkursowy post (tutaj link).

g

Na trening narciarski w hullo umówisz się telefonicznie. Wygraną trzeba zrealizować w ciągu miesiąca. Wyniki ogłosimy za tydzień; zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA

Wracamy do Was z aktualizacją dotyczącą wyników zabawy. Miło nam ogłosić, że jednoosobowe wejściówki na godzinny trening na stoku narciarskim w hullo zdobyli:

  • Maciej Florczak i
  • Magdalena Zglenicka!

f

Zaproszenia wysyłamy zwycięzcom w prywatnych wiadomościach - sprawdźcie więc swoje skrzynki odbiorcze :-). Jednocześnie uprzejmie przypominamy, że na trening trzeba umówić się telefonicznie pod numerem tel. 797 70 76 93.

Gratulujemy i życzymy udanej zabawy na stoku! 


hullo - skontaktuj się!
Fijewo 85D, Lubawa.
Tel. 797 70 76 93.
E-mail recepcja@hullo.pl
FB: tutaj.


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet
Artykuł załadowany: 0.3079 sekundy