ZDZ
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 września 2023, 12:34

"Powitanie jesieni w hullo" już 23 i 24 września! Fijewo 85D (koło Lubawy).

Z czym kojarzy Ci się jesień? Hullo rozprawia się ze stereotypami i pokazuje, że także ta nieco chłodniejsza pora roku może być czasem inspirującej aktywności, ciekawych doświadczeń i wesołej zabawy!

Już w najbliższy weekend - 23 i 24 września - przybywajcie do hullo na weekendową akcję wspólnego, radosnego witania jesieni! 


Tego dnia czeka na Was megapromocja na dostępne w centrum atrakcje! To doskonała okazja, aby w wyjątkowo korzystnej cenie zapoznać się z bogatą ofertą hullo.


Czy jesteście gotowi na powitanie jesieni? 

- My na pewno! - ogłasza hullo. - Mamy dla Was mnóstwo atrakcji i emocji, które sprawią, że ta jesień będzie niezapomniana. Już 23 i 24 września możecie skorzystać z naszej specjalnej promocji - wstęp na wszystkie atrakcje, poza stokiem narciarskim, kosztować będzie jedynie 40 zł! To świetna okazja, żeby spędzić czas w hullo.

Co Was czeka w hullo z tej okazji?

Dostęp do ścianki wspinaczkowej, sali zabaw, kina sferycznego, pokoju laserowego, strefy wirtualnej rzeczywistości, udział w warsztatach chemicznych i kulinarnych, a także pyszne przekąski w bistro! Już teraz zaplanuj swoją wizytę w hullo i poczuj trochę jesiennej magii!

ZABAWA - ZDOBĄDŹ PODWÓJNE ZAPROSZENIE

Niespodzianka od hullo dla Czytelników portalu Info Iława :-). Będzie nam miło przekazać Wam w ogłaszanej właśnie zabawie DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI na jeden, wybrany przez Was dzień "Powitania jesieni w hullo" (23 albo 24 września).

Aby wziąć udział w losowaniu:

  • publicznie udostępnij na swojej ścianie na Facebooku konkursowy post (tutaj link) ORAZ
  • opublikuj komentarz pod konkursowym postem - w treści wpisz lub oznacz osobę, którą chcesz zabrać na "Powitanie jesieni w hullo".

f

Wyniki ogłosimy w czwartek, 21 września. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA

Czwartek, 21 września - a zatem ogłaszamy wyniki naszej zabawy organizowanej wspólnie z hullo! Miło nam poinformować Was, że PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI na jeden, wybrany dzień "Powitania jesieni w hullo" (23 albo 24 września) zdobyły:

  • Ania Racka i
  • Marta Mróz.

f

Gratulujemy! Wejściówki wysyłamy w prywatnych wiadomościach, sprawdźcie więc swoje skrzynki odbiorcze! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zabawie. Śledźcie portal na bieżąco - wkrótce kolejne konkursy z upominkami dla Czytelników!

"Powitanie jesieni w hullo" już 23 i 24 września! Fijewo 85D (koło Lubawy).

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3047 sekundy