REKLAMAincome2
REKLAMAsuknie
Już trenujesz? Tutaj na pewno się rozwiniesz! Ale Imperial Fitness - największy i najlepiej wyposażony klub fitness w regionie - zaprasza też początkujących, którzy w świecie fitness dopiero stawiają swoje pierwsze kroki.

Już trenujesz? Tutaj na pewno się rozwiniesz! Ale Imperial Fitness - największy i najlepiej wyposażony klub fitness w regionie - zaprasza też początkujących, którzy w świecie fitness dopiero stawiają swoje pierwsze kroki.

To było prawdziwe święto pasjonatów fitnessu! Za nami pierwsze urodziny iławskiej siłowni Imperial Fitness, które klub zorganizował 16 września wraz z partnerem, firmą Boxy szczęścia - catering dietetyczny. 

To był intensywny i pełen pasji rok! Przez 12 miesięcy działalności klubu Imperial Fitness w Iławie udało się powiększyć jego powierzchnię z 500 do 1 000 m2 i wprowadzić zajęcia grupowe w specjalnie przygotowanej i wyposażonej sali fitness dedykowanej kobietom. A na tym nie koniec rozwoju, bo już wkrótce w ofercie Imperial Fitness pojawi się także solarium.

Adam Nelkowski oraz Patryk Dągowski zaprosili do Iławy znakomitych, znanych w branży sportowców. Jak przystało na urodziny największego fitness klubu w regionie, nie zabrakło rywalizacji sportowej, znakomitego jedzenia przygotowanego przez Boxy szczęścia, konkursów oraz nagród w postaci voucherów na diety, ubrania i suplementy dla sportowców oraz wiele innych. Tradycją na organizowanych przez Imperial Fitness wydarzeniach stały się już także akcenty motoryzacyjne, gdyż klubowicze tej siłowni to często także wielbiciele sportowych samochodów. 

- Bardzo dziękujemy, że byliście z nami, bo dla nas klub to przede wszystkim ludzie!!! - cieszą się z udanych urodzin właściciele. - Naszą misją jest rozwijać się dla Was nieustannie i pozytywnie zaskakiwać - podkreślają.


Właściciele dziękują też sponsorom i partnerom, a w szczególności firmom:

g


Poczujcie klimat tego wydarzenia, oglądając załączone zdjęcia i materiał wideo! 

A jeśli chcecie zmienić swój styl życia albo już trenujecie i szukacie możliwości rozwoju, to Imperial Fitness daje Wam najlepsze, stworzone do tego celu miejsce. Zapraszamy serdecznie!

 


Imperial Fitness 

Iława, Aleja Jana Pawła II 1e
(nad sklepem Ruck Zuck).
Znajdź na Facebooku.
Tel. 575-202-506.


Poczuj tę atmosferę - obejrzyj zdjęcia z 1. urodzin klubu Imperial Fitness w Iławie!

Ilość zdjęć 24

Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAskup złomu
REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 0.3541 sekundy