ZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 września 2023, 08:12 komentarzy 99
Dawid Kopaczewski potwierdził, że będzie ubiegał się o reelekcję w wyborach burmistrza Iławy.

Dawid Kopaczewski potwierdził, że będzie ubiegał się o reelekcję w wyborach burmistrza Iławy. (Kadr z transmisji burmistrza.)

Wyborczy maraton trwa już w najlepsze. Teraz żyjemy co prawda zbliżającymi się już wielkimi krokami wyborami parlamentarnymi, ale niedługo po nich nastąpią kolejne - samorządowe. Tym razem - najprawdopodobniej w kwietniu 2024r. - będziemy wybierać m.in. burmistrzów i wójtów oraz radnych.

Jakie plany ma burmistrz Iławy obecnej kadencji, Dawid Kopaczewski? Ujawnił to w tym tygodniu, składając jednoznaczną deklarację.

- Czy będę startował na kolejną kadencję? - mówił burmistrz. - Tak. Zamierzam ubiegać się o drugą kadencję, zamierzam poprosić Państwa o wsparcie i o przychylność w wyborach samorządowych. Będę zabiegał o Państwa głos.

Jednocześnie Dawid Kopaczewski zapowiedział, że nie będzie budował komitetu politycznego, czyli takiego związanego wprost z daną partią polityczną. Podkreślił, że tak było też poprzednio, w wyborach 2018 roku. 

- Oczywiście wcześniej w mojej działalności społeczno-politycznej otrzymywałem propozycje dołączenia do partii politycznych, ale żadnej z nich nie przyjąłem, ponieważ bliska jest mi idea, że burmistrz nie należy do partii i sprawuje swoją władzę bez tego zaplecza partyjnego - zaznaczył Dawid Kopaczewski. - To ułatwia rozmowy z różnymi opcjami politycznymi, ponieważ żadnej łatki politycznej nikt nie ma tutaj przylepionej. Ta idea komitetu obywatelskiego, społecznego jest mi bliska. I taką ideę będę chciał wdrożyć w życie. Chcę być burmistrzem wszystkich mieszkańców, a nie burmistrzem określonej partii politycznej.

Dawid Kopaczewski zaznaczył też, że domyśla się, że w nadchodzących wyborach samorządowych być może któryś z jego rywali "też pokusi się o to, żeby wystartować z takiego komitetu" - komitetu obywatelskiego. 

- Mam takie przeczucie, że być może niektóre osoby będą chciały ukryć swoją legitymację partyjną, nie będą mówiły, że należą do partii politycznej, a będą mówiły mieszkańcom, że startują z komitetu obywatelskiego, chowając tak naprawdę do kieszeni na ten czas legitymację partyjną. Ja uważam, że to nie jest uczciwe, że to powinno wybrzmieć, jeżeli ktoś startuje w wyborach z ramienia partii, jest członkiem partii. Mieszkańcy mają prawo i powinni to wiedzieć. Dlatego też trzeba się temu przyglądać - powiedział D. Kopaczewski.

- Uważam, że w wyborach do lokalnego samorządu te symbole partyjne nie powinny odgrywać tutaj roli. Komitety powinny być obywatelskie, bez tego zaplecza - podsumowywał burmistrz. 

Wybory samorządowe w 2024 roku odbędą się 7 lub 14 lub 21 kwietnia. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
Swojak

97Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~pecunia Redakcji non olet? 97 9 miesięcy temuocena: 71% 

  Szanowna(?) Redakcjo, Redakcja z upodobaniem usuwa przeróżne wpisy na swych forach, ale nieustannego bełkotu idioty cierpiącego na ciężki psychiczny zespół 35-ty Redakcja jakoś nie tyka. Czyżby chodziło o najaktywniejszego, najemnego pracownika, ciężko charującego na forach portalu dla powiększania tzw. klikalności? Tak korzystnego finansowo dla Redakcji w jej kontaktach z reklamodawcami? Wstawki wspomnianego chama tam niżej o rzyganiu, tyłkach, dupach, itd., itp. także Szanownej(?) Redakcji nie rażą, choć właśnie one wyrabiają wśród zniesmaczonych Czytelników "markę" infoilawy jako całości? A może Szanowna Redakcja pragnie już całkowicie upodobnić się mentalnie do tego ordynarnego idioty grasującego niczym wściekły burek "oszczywający" swoim chamstwem i prymitywizmem wszystkie jej fora? No cóż, Szanownej Redakcji całkowicie już "wisi" co ten zbydlęcony ordynus nieustannie wypisuje. Najwyraźniej najważniejsze, żeby z tego debilnego i bezgranicznie chamskiego bełkotu była jakaś forsa.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do wysypki 96 9 miesięcy temuocena: 29% 

  w hodowli to chyba mieli kiedyś wprawę ci z tuczarni .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ćwir , ćwir ? 95 9 miesięcy temuocena: 29% 

  fiksum dyrdum 35-te coraz bardziej widoczne powyżej i nie tylko .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hipokryta 94 9 miesięcy temuocena: 71% 

  Nie sposób nie zauważyć, że bezpartyjny burmistrz bardzo intensywnie promuje w mieście rodzinkę pewnego PSL-owskiego działacza...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~prawda czasu, prawda ekranu . 93 9 miesięcy temuocena: 67% 

  czy chodzi o złotopociągowskich ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ple 92 9 miesięcy temuocena: 68% 

  Szukaj innego stołka bo burmistrzem na pewno nie zostaniesz.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkaniec 91 9 miesięcy temuocena: 89% 

  Wyjątkowo będzie trzeba iść na wybory, aby nie dopuścić drugi raz do tego samego błędu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kuna 90 9 miesięcy temuocena: 57% 

  Kolego! Na Sławinskiego Pan stawiasz? To Pana kompromitacja. On napradę nie wiedział czego chce. Owszem Sławinski chciał jednego: WSZYSTKIEGO TEGO, CO ON CHCE. JAKAŚ CHOROBA PARANOICZNA

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hgc 89 9 miesięcy temuocena: 56% 

  Będą kolejne budki dla owadów. Ilawa się rozwija. Ale jaja

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~BZDURY SWEGO poniżej 88 9 miesięcy temuocena: 54% 

  a ten niżej jak zwykle bzdury SWE jak tvn-24 e e e te te te .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wyżej znów ekshibicjonista z orzeszkami 87 9 miesięcy temuocena: 50% 

  Ten jak zwykle jest pełen podziwu dla swojego przyrodzenia. Dobrze że nie biega z nim na wierzchu po ulicach, nie dzwoni swoim "nabiałem" krzycząc: "Ludzie, patrzcie, ale jaja! " Jak na razie... Tylko dlaczego robi to ciągle na forach infoilawy?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~iława bez kopaczewskiego 86 9 miesięcy temuocena: 45% 

  Jaki on jest beznadziejny. Zgrywa antysystemowca, ale sam stosuje metody identyczne, jak PiS. Niech lepiej zajmie się wypiekaniem rogali

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35-ty wal prawdę i tylko prawdę 85 9 miesięcy temuocena: 52% 

  a wszekomentator nawiedzony i wszechwiedzący nadaje aktywnie . Czyli mógł już wyrobić swe pensum na dzisiaj , albo w poniedziałki swe pensum ma "zerowe" ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniższego "byle nie onego" 84 9 miesięcy temuocena: 53% 

  A ty od dawna wszystkim się kojarzysz z tępym maniackim i chamskim idiotą, męczonym przez nieustanną, monotonną manię prześladowczą w postaci „Domi spod sądu”. Oraz wielu innych… Zmień płytę, ponieważ ta już dawno wszystkim obrzydła, a tobie ciągle się w pustym łbie zacina. Na okrągło już od prawie 3 lat. Pisząc krótko i zrozumiale dla takich ćwoków jak ty -"pieprzysz bez sensu" (tak jak na załączonym obrazku) tępy obszczymurze na okrągło już trzy lata swoją zdartą bzdurę, niczym pijacka morda w spirytusowej malignie...PS. Przepraszam pozostałych Czytelników za dosadny język, ale do tego kretyna żadne inne słownictwo nie trafia. Trzeba więc zwracać się do tego pustostanu umysłowego w jedynym dla niego zrozumiałym narzeczu...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tvn -24 do obywatelu 83 9 miesięcy temuocena: 44% 

  pustostan pod kopułą czerepu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cała prawda całą dobę 82 9 miesięcy temuocena: 44% 

  cieniutko piszczysz powyższy obywatelu 35-ty ?,,,,,,,,masz pustostan ? że tak kwiczysz ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~siara siarzewski 81 9 miesięcy temuocena: 50% 

  oooooooooooooooooo Redakcjo ,,,,,, widać po wpisach poniższych jak doktorowi pogarsza się ............. może potrzebna pomoc medyczna ? nic NIE ROZUMIE i pisze o SWYM ? tępym łbie ? ? ? ---

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do ~~~~ zadowolonego auto-masochisty 80 9 miesięcy temuocena: 44% 

  bez czytania minus dla nawiedzonego poniższego ~~~~~~~~ auto-masochisty zadowolonego

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniższego, zadowolonego auto-masochisty 79 9 miesięcy temuocena: 58% 

  Jestem ci wdzięczny za to, że sam z własnej, nieprzymuszonej woli przypominasz słuszne, a i tak jeszcze łagodne określenia (choć szmaty i ofermy sobie nie przypominam), jakie zostały napisane pod twoim adresem. Dzięki temu choć jeden raz nie będę ich musiał przypominać ogółowi Czytelników. Nagminne przypominanie ich właśnie przez ciebie wyraźnie świadczy, że je całkowicie akceptujesz, uważasz za właściwe i przynoszą ci one swoistą satysfakcję. Inaczej byś się nimi nieustannie nie chwalił. Są między ludźmi różne formy zboczeń, a ty najwyraźniej lubisz auto sado-masochizm. A za cóż te wszystkie słuszne epitety pod twoim adresem? M.in. za to, że się od 3 lat bydlaku ordynarnie wyżywasz na pewnej Kobiecie (patrz np. twój chamski wpis "byle nie on"), która miała odwagę walczyć w Iławie o prawa polskich Kobiet. A walczyła słowami, które jako jedyne trafiały do tępych łbów pisowskiego ciemnogrodu rodem z faszyzującego mordor iuris. PS. W ramach solidarności z polskimi Kobietami - ***** ***

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~o wyzwiskach na forum 78 9 miesięcy temuocena: 56% 

  "Głupi", "idiota", "kretyn", "szmata", "oferma", "frajer", "wsza", " bezmózg ", " baran " – i wiele innych tego typu wyzwisk ::: to jest atak, to jest przemoc – podkreślają eksperci . ...........wyśmiewanie opinii, poglądów, przekonań, narzucanie swojego zdania, krytyka, wmawianie choroby psychicznej, >>>>>>>>>>>>>>> Przyczyną występowania takich zachowań mogą być problemy psychiczne – tutaj wymienić można różne choroby psychiczne lub zaburzenia osobowości .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zmień płytę 35-ty 77 9 miesięcy temuocena: 48% 

  zawsze znajdzie się taki obszczymur , który będzie smrodził na innych jak powyższy doktor fetor z ziemniaczanki

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~HA HA HA niżej cielak toto,toto 76 9 miesięcy temuocena: 48% 

  obrońca domi się znalazł , co też był na akcji palenia zniczy pod sądem

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do tego ciołka poniżej 75 9 miesięcy temuocena: 50% 

  A cóż ty tępy bezmózgu o poziomie umysłowym owsika czy pantofelka możesz innego napisać? Potrafisz tylko idioto niczym papuga bezmyślnie powtórzyć to, co ktoś wyżej o tobie napisał. I jeszcze się durniu cieszysz ze swojego "dzieła". A ono właśnie jest kretynie o tobie. Ludzie, gdzie się rodzą tacy debile jak to bezmyślne stworzenie bredzące poniżej? Zawsze mnie zadziwia, że tacy kompletni durnie jak toto niżej także są częścią naszego społeczeństwa. Więc cóż się dziwić np. temu, że mamy dziś w naszym kraju tak głupią i bezczelną władzę jaką mamy?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~CAŁA PRAWDA CALĄ DOBĘ -tvn-24 74 9 miesięcy temuocena: 54% 

  a kretyn , idiota , powyżej wstawia takie BZDURY SWE , jakie fizjologom się nie śniły . Trochę wiem i widzę jak rzyga i niewinnych atakuje SWYM jęzorem uniwersyteckim poniżej poziomu szamba .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czyli bez zmian 73 9 miesięcy temuocena: 50% 

  a wyżej ćwok, pustostan , pieprzący ciągle to samo , ~hajlujący zapchajdziura 35-ty

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DOMInik 72 9 miesięcy temuocena: 43% 

  nie będziemy się użalać jazda krótka w.........ć .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~asd 71 9 miesięcy temuocena: 49% 

  W końcu pojawił się samorządowiec , któremu chce coś się zrobić , a nie tylko brylować w tych naszych wiejskich mediach. Powodzenia Dawid, będę ponownie na Ciebie głosował.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jeleń 70 9 miesięcy temuocena: 54% 

  a indykom za wynajem hali dalej będzie płacił ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~+ 69 9 miesięcy temuocena: 52% 

  niech wstawi fotkę młyna

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jeśli takiego chcecie 68 9 miesięcy temuocena: 43% 

  Haha haha! Dawid to pierwszy brylujący! Zdjęcia z roladą będą już klasykiem. Wszędzie go pełno, a jak nie ma czym, to zdjęcia z ciastem zamieszcza na fb. Ale Iława kocha burmistrza, wiec pewnie wygra kolejny raz.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sztylet w plecy! 67 9 miesięcy temuocena: 61% 

  SZCZEKALIŚCIE JAK PSY NA ADAMA A TERAZ NA DAWIDA. JESTEŚCIE PODŁYMI OBYWATELAMI

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nie ma sztyletu 66 9 miesięcy temuocena: 36% 

  ode mnie kopa w tyłek

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Byle nie on 65 9 miesięcy temuocena: 34% 

  Kopaczewski będzie mi się zawsze kojarzył z wulgarną Domi . Ręka w rękę pod iławskim sądem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dobra rada 64 9 miesięcy temuocena: 46% 

  Dawid ty już zostań przy pieczeniu rogalików i roladek. Fajny z ciebie kumpel, ale urząd to jednak nie zabawa. Nie dasz rady dłużej się ślizgać i tylko brylować.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czytelnik 63 9 miesięcy temuocena: 50% 

  Jeśli z komitetu wyborczego P. Kopaczewskiego mówią o nim źle , że to była pomyłka, że go sprawy przerosły to reelekcja jest tylko jego pobożnym życzeniem. Jestem spokojny o mądry wybór mieszkańców Iławy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~marny żart 62 9 miesięcy temuocena: 50% 

  Nie udawaj głupszego niż jesteś. Poniższy wpis nie dotyczy P. Kopaczewskiego, tylko zupełnie kogoś innego. Oraz całowicie innych wyborów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hajlujący zapchajdziura 61 9 miesięcy temuocena: 62% 

  A tak przy okazji... W programie Wirtualnej Polski oraz Radia Zet odbyła się rozmowa dotycząca zbliżających się wyborów. Jednym z polityków przepytywanych przez redaktorów był Krzysztof Bosak z konfederacji - targowicy. Redaktorzy zarzucili jednemu z szefów skłóconej i podzielonej konfederacji, że na jej listach wyborczych są umieszczone przeróżne odrażające dziwolągi, wspominając m.in. ...niejakiego hajlującego Tulwińskiego Łukasza z Iławy. Bosak obruszył się na redaktorów, że złośliwie wskazują tylko na jakieś marne płotki znajdujące się na dalekich miejscach na listach, które i tak nie mają żadnych szans w wyborach. A są tam tylko dlatego, ponieważ czymś trzeba było przecież zatkać puste miejsca na listach. Tak oto szanse wyborcze swojego wiernego człowieka, szefa iławskich "rasowych" Polaków oraz kibolskich tzw. "super narodowców", określił jeden z szefów tej antypolskiej, promoskiewskiej konfederacyjki rodem z Targowicy. I słusznie...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~złodziej krzyczy: łapaj złodzieja 60 9 miesięcy temuocena: 43% 

  Dlaczego Redakcja usuwa wpisy, które nie są wulgarne, obraźliwe, nie naruszają prawa i nie wskazują konkretnej osoby z imienia i nazwiska jako adresata? Czyżby wirtualny adresat, którego język już dawno sięgnął rynsztoku, nie czół się na siłach, aby podjąć merytoryczną dyskusję i w obawie kolejnej kompromitacji zgłasza moje posty do moderacji. Pozdrawiam.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~oto ABSOLWENT ponizej 59 9 miesięcy temuocena: 38% 

  a znasz historię smoka z wyspy ? który był sam większy od wyspy , a znasz historię Kryspinowej co latała na miotle ? a znasz historię wilkołaków i innych węgorzy ,,,,,,,,,,, to dlaczego mędrcu oklepujesz jakieś dupy u szewca ,,,,,,,, i opluwasz innych słownictwem na SWYM uniwersyteckim poziomie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do tego poniższego z szamba 58 9 miesięcy temuocena: 69% 

  Niezmiernie się cieszę, że chyba po raz pierwszy mogę się z tobą całkowicie zgodzić. Co prawda nie rozczytuję się w dziełach (wolę inne) marksisty Marcuse'a, ale poniższy wpis "po czynach go poznajmy", to faktycznie "piękna, lewacka mowa miłości i tolerancji". Więcej powiem - wręcz czystej rasy skrajnie bolszewicka. A także, co niezbyt dziwne - nazistowska. Głosiciele tych obrzydzliwych ideologii także z upodobaniem stosowali podobną metodę opluwania i podważania intencji różnych przeciwników politycznych, co autor wspomnianego, poniższego ordynarnego idiotyzmu. Całkiem rozumiem, że nie wszyscy muszą pałać sympatią do Tuska i z nim się zgadzać. Ale podważanie czyjegoś polskiego obywatelstwa (w domyśle pewnie także polskiej narodowości) jest po po prostu niczym więcej jak zwykłą podłością i prymitywnym chamstwem. A cóż byś sobie pomyślał gdybym tutaj napisał, że np. twój idol, wszech-prezes nie ma polskiego ohywatelstwami i jest agentem Kremla? Chociaż co do tego ostatniego...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35 m/2 szamba 57 9 miesięcy temuocena: 53% 

  Piękna, lewacka mowa miłości i tolerancji. Tolerancja represywna według marksisty Herberta Marcuse w najczystszej formie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do tego niżej w szczytowej formie idioty 56 9 miesięcy temuocena: 53% 

  Ty nie podważasz, ale od razu masz gotową odpowiedź z dziedziny literatury jarmarczno- szambiastej. Pytasz czy nadal nie przeczytałem żadnej książki... Jest to typowe pytanie idioty, który wszystkich mierzy swoją miarą. A jak myślisz głąbie w kwestii przeczytanych przeze mnie książek? Co do ciebie, to bym ci przede wszystkim polecał poradnik kultury osobistej i jakichkolwiek manier. Ponieważ pod tym względem twoje obycie pozostaje w głębokim lesie. A z literatury faktu zacznij może od " Dziwnych przygód Koziołka Matołka" Makuszyńskiego oraz wiersza Brzechwy "Na wyspach Bergamutach". Utwory te dziwnie pasują właśnie do ciebie... Po inną literaturę lepiej nie sięgaj, ponieważ i tak jesteś na wszystko zbyt głupi. Dobranoc Matołku...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Andrzej, idź spać. 55 9 miesięcy temuocena: 36% 

  Kto czytał wypociny klepacza męskich tyłów, ten w cyrku się nie śmieje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~akta IPN 54 9 miesięcy temuocena: 27% 

  Niestety, wspaniały mit Solidarności obalili najwcześniej zwerbowani przez bezpiekę Kuroń, Michnik, Geremek. O Bolku chyba nie trzeba wspominać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Historia go oceni 53 9 miesięcy temuocena: 33% 

  Czym Donald przysłużył się Polsce przed karierą w EP, w trakcie królowania i teraz, po wysłaniu na front wschodni? Jakieś przykłady?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35-ty w szczytowej formie 52 9 miesięcy temuocena: 33% 

  Ależ ja nie podważam. Ja pytam. Ale skoro Ty sam wskazujesz domyślnie na Tuska... No cóż. Wojtek Sumliński w "Niebezpiecznych związkach Donalda Tuska" dokładnie opisał jak BND wykreowała i finansowała Króla Europy i jego środowisko. Ty nadal nie przeczytałeś żadnej książki?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ej, ty niżej, a jakie są twoje czyny? 51 9 miesięcy temuocena: 77% 

  Kiedy Donald Tusk jeszcze przed 1989 rokiem działał w opozycji oraz ruchu solidarnościowym, to ciebie tępy srulu albo jeszcze zupełnie nie było w planach rozrodczych twoich rodziców, albo waliłeś i lałeś z tyłu i z przodu w swoje pieluchy. I jakie masz dziś prawo prymitywna łachudro do podważania czyjegoś polskiego obywatelstwa? Tylko takie, że jesteś równie głupi, co bezczelny? Z tego wynika jedynie twoja przyrodzona tępota. I nic więcej. A ty jakim czynami zasłużyłeś się społeczeństwu? Tylko tym, że wypisujesz swoje aroganckie i chamskie idiotyzmy na jakimś forum?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~po czynach go poznajemy 50 9 miesięcy temuocena: 29% 

  Czy Donald ma polskie obywatelstwo?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~stefan, brat adama z GW 49 9 miesięcy temuocena: 33% 

  No, no, no. Ale media oglądasz. Spójrz na strukturę właścicielską, a zrozumiesz, jak jesteś zmanipulowany. Buahaha.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tak ? czy nie ? 48 9 miesięcy temuocena: 47% 

  a ty powyższy zapchajdziuro myślałeś , żeby być zastępcą ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a on znowu SWE 47 9 miesięcy temuocena: 52% 

  artykuł o burmistrzu a hajlujący zapchajdziura powyzej o hajlowaniu i innych odrażających dziwolągach .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czujny, zwarty i gotowy 46 9 miesięcy temuocena: 58% 

  Troll konfederacyjny jak zawsze czujny i zwarty na swym płatnym posterunku. Jeszcze nie minęła nawet minuta od ukzania się powyższego wpisu, a już go obsikuje czerwonymi łapkami. Zaraz wyleje na forum swoją porcję chamstwa wprost z szamba.. .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~hajl 45 9 miesięcy temuocena: 63% 

  a dlaczego jesteś hajlującym zapchajdziurą ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czyżby coś ,,, się pomyliło ? 44 9 miesięcy temuocena: 61% 

  artykuł jest o Kopaczewskim - a on chyba nie hajluje ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Strach ma wielkie oczy 43 9 miesięcy temuocena: 67% 

  Panie burmistrzu ego masz ogromne, ale strach przed innymi kandydatami również… Nie pouczaj Pan mieszkańców na co mają uważać, boisz się Pan i już. A jakby był ktoś z zapleczem partyjnym, to i dobrze, bo może załatwi więcej niż Pan, który wypina się na wszystkich.Na ty polega polityka!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nie ma szans 42 9 miesięcy temuocena: 51% 

  jak zgarnie kilkanaście głosów w wyborach , to może zrozumie jak bardzo się myli .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wyborca 41 9 miesięcy temuocena: 53% 

  Chłopcze nikt już nie chce z tobą rozmawiać ani cię słuchać.Czy jesteś aż tak ślepy czy zarozumiały?Mówi się, że wygra "ten trzeci kandydat".Będzie ciężko z takim zadłużeniem miasta,ale Iława musi odzyskać równowagę.Nie stać miasta na kolejne 5 lat rządów chłopca z przypadku.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ten trzeci? Znowu… 40 9 miesięcy temuocena: 36% 

  Czy znowu ktoś w stylu Dawida- „ten trzeci”. Wlasnie Dawid był tym trzecim. Był Żylinski, był Żuchowski i Dawid. No i macie tego trzeciego… znowu chcecie się na to nabrać? Znowu będą śpiewki, że niwy, że nie jest z układu, ble, ble, ble…. Założę się, ze gdyby wygrał Zuchowski, czy Żylinski bylibyśmy w lepszym polozeniu. Dawid- burmistrz od drobnych spraw…, które i tak partolą (patrz rondo z dziurką itd.) i od snucia planów,m, których nie realizuje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zagłodzony 39 9 miesięcy temuocena: 0% 

  Do "~Ja" Czyżby chodziło o "trzecią osobę" w państwie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 38 9 miesięcy temuocena: 0% 

  Ten trzeci czy raczej ta trzecia...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obserwator 37 9 miesięcy temuocena: 20% 

  Panie Dawidzie byłem Pana zwolennikiem w poprzednich wyborach. Mówię idzie, nowe idzie młode rozbije skostniale układy. Pan natomiast wprowadził nowe a stare w większości pielęgnuje. Brak cwaniactwa politycznego widać z daleka co będzie katastrofalne w skutkach bo Iława straci obwodnicę na rzecz lizodupcow z Lubawy. Jedyne Pana dobre posunięcie to soundlake festiwal. Ulegl Pan presji swojego środowiska, któremu czuł się Pan zobowiązany i w większości obdzielił stanowiskami. Przepraszam jeszcze jedna rzecz była dobra odciął Pan Kurier Iławski od lokalnej kasy lecz z tym tematem nie zrobił Pan nic bo warto było tym zainteresować prokuraturę. Może za jakiś czas wreszcie ten meski Gen się w Panu obudzi ale cztery lata uważam jako w większości zmarnowane. Jako Burmistrza widziałbym Pana Tomasza Sławińskiego bo chłop umiał się postawić. Płaci za to wysoka cenę ale ma charakter.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obserwator 36 9 miesięcy temuocena: 75% 

  A co ma zaznaczenie czy ktoś jest innej rasy, wyznania, orientacji ludzie średniowiecze się skończyło mózgu używać a nie zabobony z ambony

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wolny wybór 35 9 miesięcy temuocena: 29% 

  a ja tęczowych nie lubię , bo nie muszę .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 34 9 miesięcy temuocena: 14% 

  No cóż powalczyć każdy może.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Podatnik 33 9 miesięcy temuocena: 29% 

  Bedzie kandydowal na naczelnego dzidziusia w zlobku bo do rzadzenia to musza byc ludzie co maja choc troch mozgu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 32 9 miesięcy temuocena: 67% 

  U ciebie z mózgiem to skromnie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do niżej 31 9 miesięcy temuocena: 67% 

  no to stój ! stop to stop

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~stop debilom 30 9 miesięcy temuocena: 40% 

  Możesz po polsku.?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~SW 29 9 miesięcy temuocena: 60% 

  A gadaliście że Bur zasiądzie na rurach wodociągowych

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wakat 28 9 miesięcy temuocena: 35% 

  a na psim wybiegu też brak dozorcy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dziadek 27 9 miesięcy temuocena: 63% 

  Jak zadba o porządek w mieście to może na niego zagłosuję, acha jeszcze niech namówi rowerzystów żeby korzystali ze ścieżki przy targowisku bo jakoś tam pusto.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pradziadek 26 9 miesięcy temuocena: 25% 

  Acha i jeszcze jak miasto jest to burmistrz znajdzie się zawsze

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kpina z mieszkańców 25 9 miesięcy temuocena: 63% 

  Sprytnie ubarwiona rzeczywistość. Panie Kopaczewski nikt nie chce z Panem ani rozmawiać , ani współpracować. Przede wszystkim mieszkańcy, ale co ważne w przełożeniu funkcjonowania miasta, to samorządowcy różnego szczebla. W mieście syf i bieda, a on ma czelność woli kopiowania swojej działalności w kolejnych latach. Odejdź w ciszy, bo nasze miasto gospodarczo będzie się zbierać kilka lat po tej kadencji.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkaniec 24 9 miesięcy temuocena: 33% 

  proszę~~ Mieszkańców niżej o nie kadzenie i nie podlizywanie się za mnie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkańcy 23 9 miesięcy temuocena: 38% 

  Śmieszne to wasze zaklinanie rzeczywistości. Może i ktoś w to uwierzy hehe Jak się nie ma argumentów to zawsze można nawynyslac że brud smród i co tam jeszcze. My mieszkańcy widzimy ile robi burmistrz dla miasta. Dziękujemy i będziemy na Pana głosować!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xv 22 9 miesięcy temuocena: 82% 

  Nie róbcie z siebie pink - co ma Burmistrz do ceny mieszkań? Ma dokładać z kasy Ratusza?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Qaz 21 9 miesięcy temuocena: 42% 

  Chcecie mieć taką atmosferę i bałagan jak w sejmie to wsadźcie na stołek burmistrza kogoś z PO/KO lub PiS. Nie dla polityków lokalny samorząd! Chcecie się kłócić, manipulować, wyzywać to idźcie do sejmu. Ręce precz od samorządu!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nie-lewak 20 9 miesięcy temuocena: 42% 

  A przepraszam, kto ściągnął do Iławy Roberta Biedronia z Lewicy? No kto? Zapomnieliście już?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mieszkaniec 19 9 miesięcy temuocena: 56% 

  Zadziwia mnie ta pewność siebie obecnego burmistrza. Nie ma ani jednego powodu do bycia pewnym siebie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wybory idą 18 9 miesięcy temuocena: 48% 

  No tak, tylko jakie są sukcesy mijającej kadencji? Póki co, to pamiętam ostatni ranking - drogie mieszkania w Iławie. Co zrobiono, aby Iława się nie zmniejszała pod względem liczby ludności, a ceny usług komunalnych tak nie rosły. Zwykle pod koniec kadencji ogłasza się wielkie plany na przyszłość, a co robiono wcześniej...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stary 17 9 miesięcy temuocena: 19% 

  No no są ambicje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Boczek NW 16 9 miesięcy temuocena: 60% 

  Starczy już go nie chcemy Beznadzieja totalna Prośba do Iławy Nie Kopaczewski

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kasia 15 9 miesięcy temuocena: 54% 

  Wygrał o jeden raz za dużo. Nikt już drugi raz tego błędu nie popełni.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tygrys z PSL 14 9 miesięcy temuocena: 66% 

  wasz kandydat Michałek to wąsik dąsik karawka i krawacik, ot taki sobie aparacik urzędowy, ze stołeczka na fotelik. promowany na urząd przez pana co z Kopaczewskim przegrał. A więc oby nie było powtórki, każdy was zawsze zawodzi.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam - wróć ! 13 9 miesięcy temuocena: 32% 

  to ja zagłosuję na trzecią drogę , bo młodzi mają za wąskie spodnie .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wyborca 12 9 miesięcy temuocena: 52% 

  Pycha kroczy przed upadkiem. To zdanie jak nic innego, najbardziej oddaje postać obecnego burmistrza. Za wszelką cenę chciał poniżyć, umniejszyć, podważyć osiągnięcia Żylińskiego, podczas gdy sam, nawet w jednej ósmej nie dorównał do poprzednika. No cóż, "powiew świeżości" powiał, przewiał, przewietrzał i niech wywieje z ratusza na zawsze. Niczego nie wniósł, prawie nic po sobie nie pozostawił. Odcinał kupony po poprzedniku, bezwstydnie nawet nie wspominając ani słówkiem o tym. Mam nadzieję, że tym razem ludzie nie dadzą się nabrać.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 11 9 miesięcy temuocena: 64% 

  Z tym Żylińskim to pojechałeś po bandzie ,niezły ubaw "osiągnięcia Żylińskiego" ha,ha,ha

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~szczery 10 9 miesięcy temuocena: 30% 

  musiałoby by mnie chyba pokręcić bardziej niż pokręciło wszechkomentatora , żebym oddał głos na tego człowieka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Karol 9 9 miesięcy temuocena: 37% 

  Napewno sam Jarek z Tuskiem się prześcigali z tymi legitymacjami, dobry kabareciarz xd

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~alabama 8 9 miesięcy temuocena: 40% 

  niema takiej szansy aby wygrał

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jaaa 7 9 miesięcy temuocena: 41% 

  Po tym jak zawiódł swoich wyborców (ponoć tych co na emigracji ale przyjechali zagłosować) to nie sądzę, że wielu będzie chciało oddać głos na niego.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sekretarz PZPR 6 9 miesięcy temuocena: 51% 

  NA PANA KOPACZEWSKIEGO NAWET ZE STRONY PRAWEJ MNÓSTWO IŁAWIAN BĘDEZIE GŁOSOWAŁO. DLACZEGO? PRAWICA NIE ŻADNYCH SZANS NA SWOJEGO BURMISTRZA, ALE NIE CHCĄ RÓWNIEŻ PANA MŁOTKA. A WIĘC BĘDZIE ROZWAŁKA.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~śmieszek 5 9 miesięcy temuocena: 42% 

  Żartowniś z tego burmistrza.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kolejny kredyt 4 9 miesięcy temuocena: 56% 

  Ty już się pakuj. Iława dwa razy nie popełnia tego samego błędu. Nie stać nas na Ciebie i twoje długi.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jan 3 9 miesięcy temuocena: 70% 

  Długi to on dostał ze stanowiskiem - po poprzedniku.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Heń 2 9 miesięcy temuocena: 43% 

  Co to za bełkot? Komuś chyba puszczają nerwy, o czym Ty do mnie rozmawiasz burmistrz?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4153 sekundy