REKLAMAPluszak
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 września 2023, 13:43
 Lux Hair, ulica Wyszyńskiego 31C/8 w Iławie, Kornelia Olszewska zaprasza!

Lux Hair, ulica Wyszyńskiego 31C/8 w Iławie, Kornelia Olszewska zaprasza!

Nowy salon fryzjerski Lux Hair, mieszczący się na ulicy Wyszyńskiego 31C/8 w Iławie - to salon, który spełni oczekiwania każdej klientki!

Założyła go Kornelia Olszewska, która zawód fryzjerki i wizażystki wybrała z pasji.

- Od najmłodszych lat wiedziałam, że jestem duszą artystyczną, a fryzjerstwo i wizaż pozwoliły mi rozwinąć skrzydła i spełnić marzenie, którym było otwarcie swojego własnego salonu - opowiada iławianka.

Doświadczenia nabrała, biorąc udział w licznych szkoleniach i uczęszczając na zajęcia w szkołach w Polsce i za granicą. Dzięki temu cały czas poznawała nowe techniki strzyżenia, koloryzacji i makijażu.

- Pracowałam w kilku salonach fryzjerskich, gdzie cały czas doskonaliłam swoje umiejętności, jednak to ostatnia praca, którą podjęłam w salonie Pana Lucjana Bieńkowskiego, dała mi najwięcej - opowiada Kornelia. - Dzięki mojemu pracodawcy zrozumiałam, że sumienność i staranność dają wielkie wyniki, za co bardzo mu dziękuję. Nauczył mnie nie tylko dobrego fryzjerstwa, ale indywidualnego podejścia, szacunku i zrozumienia do każdego klienta, co na pewno wykorzystam w swoim salonie - podkreśla.


Nowo otwarty salon fryzjerski Lux Hair w Iławie oferuje swoim klientkom:

  • indywidualnie dobierane usługi strzyżenia, koloryzacji i stylizacji włosów,
  • analizę rodzaju i typu włosów wraz z doborem profesjonalnych kosmetyków włoskiej marki CORTIL dostosowanych do każdego rodzaju włosa,
  • a także profesjonalne usługi makijażu.

f


Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek, godziny otwarcia będą elastyczne. Możesz umówić się na pasującą Ci godzinę - zarówno rano, jak i wieczorem, a także skorzystać z usług "z marszu".

Kornelia Olszewska serdecznie zaprasza!

Dla pierwszych 100 klientek przygotowała niespodzianki - czekają na Was upominki w postaci kosmetyków, które zostaną profesjonalnie dobrane do typu i potrzeb Waszych włosów!


Nowy salon fryzjerski Lux Hair w Iławie - dla każdego coś innego!

  • Odwiedź na ulicy Wyszyńskiego 31C/8 w Iławie.
  • Umów wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie: tel. 721 05 34 64.
  • Możesz też skorzystać z usług "z marszu", zapraszamy!

g


Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
Swojak
Artykuł załadowany: 0.2541 sekundy