REKLAMAZDZ
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 października 2023, 18:14 komentarzy 1
Od lewej: Marek Piontkowski, Marlena Baranowicz-Rak, Krzysztof Harmaciński.

Od lewej: Marek Piontkowski, Marlena Baranowicz-Rak, Krzysztof Harmaciński. (Fot. UG w Iławie.)

Już wkrótce druhowie z OSP Ząbrowo będą mogli się cieszyć nową remizą. Umowę na wykonanie III etapu budowy podpisał z właścicielem firmy „Piontek” Markiem Piontkowskim Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Zakres zadań tego etapu obejmuje: wykonanie dachu, posadzek, elewacji, a także montaż stolarki drzwiowej i okiennej, instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, c.o. oraz instalacji fotowoltaicznej. Wykonane zostaną również nawierzchnie dróg, parkingów i chodników wewnętrznych oraz droga dojazdowa.

Całkowita wartość tego etapu wyniesie 875 tys. zł, z czego 700 tys. pochodzi z rezerwy ogólnej budżetu państwa, 100 tys. z budżetu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, a 75 tys. ze środków własnych gminy. Zakończenie inwestycji przewidziano na koniec tego roku.

UG w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~max 1 4 miesiące temuocena: 0% 

    Panie wójcie !!! Szacun !!! A może by Pan zainterweniował jeśli chodzi o stan dróg w gminie i drzewostanu, który jak ostatni przypadek- prawie zabił człowieka !!!Oczywiście już słyszę odpowiedź,, drogi powiatowe to nie gmina'' !!! Ale te tzw drogi przebiegają przez gminę !!!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3794 sekundy