REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 października 2023, 08:49
Pożar widoczny jest z daleka... Zdjęcie z miejsca nadesłał nasz Czytelnik.

Pożar widoczny jest z daleka... Zdjęcie z miejsca nadesłał nasz Czytelnik.

INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI: w Grabowie koło Lubawy doszło do pożaru domu jednorodzinnego.

Ten środowy poranek niestety nie należy do spokojnych. Jak już podaliśmy na portalu, na DK15 między Kołodziejkami (gmina Lubawa) a Lipowem (gmina Ostróda) doszło do wypadku drogowego, w wyniku czego trasa między Lubawą a Ostródą została zablokowana.

Krótko po informacji o wypadku dotarł kolejny sygnał o zdarzeniu wymagającym interwencji służb ratunkowych - tym razem doszło do pożaru.

Według wstępnych informacji straży pożarnej płonie dom jednorodzinny na terenie gospodarstwa w Grabowie (gmina wiejska Lubawa). Z objętego pożarem budynku wydobywają się kłęby gęstego dymu. Niedługo na infoilawa.pl więcej informacji.

AKTUALIZACJA

Jak podaje Straż Pożarna, w wyniku pożaru na szczęście nikt nie ucierpiał. Ostatecznie w akcji gaśniczej na miejscu zdarzenia wzięło udział 9 zastępów straży. Interwencję podjął również patrol policji i pogotowie energetyczne.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4529 sekundy