REKLAMAZDZ
REKLAMAkarczma 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 października 2023, 09:12 komentarzy 10

"Niech Pani coś z nim zrobi!", czyli druga książka wydana przez iławską psycholog Ewelinę Woźniak. Tak było na wtorkowym wieczorze autorskim w iławskim porcie. (Zdjęcia: organizator.)

Praca... nad sobą samym - okazuje się, że to najlepsze, co możemy zrobić dla swoich dzieci. Doświadczasz problemów wychowawczych? Przyjrzyj się swojej głowie, swojemu sercu - do tego zachęcała we wtorek, 10 października iławianka Ewelina Woźniak na spotkaniu autorskim promującym jej drugą książkę.

Kompaktowy poradnik "Niech Pani coś z nim zrobi!" to nowa książkowa propozycja rodem z Iławy, która otworzy oczy niejednemu rodzicowi.


O szczegółach autorka - iławska psychoterapeutka, w tym certyfikowana terapeutka ustawień rodzinnych według Berta Hellingera - opowiedziała czytelnikom, głównie rodzicom, na wtorkowym wieczorze autorskim w Porcie Iława.W rozmowie z prowadzącą spotkanie Martą Chwałek z redakcji naszego portalu radziła, jak sobie radzić z trudnymi - nie: "złymi" - emocjami i wyjaśniała, dlaczego należy je akceptować także u swojego dziecka. Pokazywała, jak wzorce, postawy, rzeczy i dobre, i złe, płyną z pokolenia na pokolenie i - chociaż nikt nie dostał tylko złego - to trzeba solidnej pracy nad sobą, aby zmienić bieg tej rwącej rzeki. Jeśli uleczysz w sobie to, co boli, to na pewno wpłyniesz w sposób pozytywny i na swoje dziecko, bo to właśnie rodzice mają tę "magiczną różdżkę", często nawet nie mają pojęcia, jak wiele mogą zrobić dla siebie i dla swojego dziecka - przekonuje autorka "Niech Pani coś z nim zrobi!".

Najważniejsza wydaje się właśnie ta nadzieja, którą autorka daje swoim Czytelnikom, zapewniając, że nigdy nie jest za późno na zmianę na lepsze w sobie, swojej rodzinie i relacjach z najbliższymi, a także - co zrozumiesz lepiej, gdy sama/a przeczytasz - że "nigdy nie jest za późno, by mieć szczęśliwe dzieciństwo". Ewelina Woźniak zaprasza do zrobienia w rodzinie porządków - takich, które pomogą każdemu z Was czuć się w niej dobrze.


"Niech Pani coś z nim zrobi!" to druga - po "Dniu Ojca" z 2019 roku - książka Eweliny Woźniak. I, jak zapewnia autorka z Iławy, na pewno nie ostatnia, bo kolejnych pomysłów jej nie brakuje.Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: organizator.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAkik2

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~bizkup 6 4 miesiące temuocena: 100% 

  Czy sala na to spotkanie została udostępniona odpłatnie, czy też była za free?Poza tym tak tutaj tylko zostawię:1. Terapia ustawień rodzinnych (ustawienia hellingerowskie) - zdaniem większości profesjonalnych psychoterapeutów - nie zalicza się do grupy szanowanych metod terapeutycznych.2. dr Bartosz Zalewski: Powiedziałbym raczej, że uczestniczą w seansie grupowym. Albo, jak to określił prof. Dariusz Doliński, w „psychodramie połączonej ze zbiorową hipnozą”. Na pewno nie nazwałbym ustawień hellingerowskich sesją terapeutyczną. W pseudoteorii Hellingera jest zawarte twierdzenie, że za cierpienie odpowiada tylko jedno wydarzenie z przeszłości. To znaczy, że na skomplikowane problemy można znaleźć łatwe rozwiązanie. Jest to kwintesencja psychologicznego populizmu. Ma być szybko i spektakularnie. Skuteczności ustawień rodzinnych nie da się jednak zbadać.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~rodzic 5 4 miesiące temuocena: 100% 

  W Iławie nie ma dobrych psychologów.Jeśli już książki to tylko znanych psychologów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Amela 4 4 miesiące temuocena: 100% 

  Psychologów nie ma, psychiatra jak i psychoterapeuta są, tylko trzeba pytać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tubylec 3 4 miesiące temuocena: 100% 

  ..z tego zdjęcia wynika,że nigdy nie jest za póżno żeby mieć dzieci..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławiak 2 4 miesiące temuocena: 50% 

  Dlaczego nie ma informacji o takich spotkaniach? Chętnie bym poszedł, chyba są dla wybranych bo tylko relacje już po.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Redakcja 1 4 miesiące temuocena: 33% 

  Dzień dobry, była zapowiedź w przeddzień spotkania. Zapraszamy do śledzenia portalu na bieżąco. Pozdrawiamy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.5118 sekundy