REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 października 2023, 09:30 komentarzy 1
W budynku mieszkalnym na ulicy Sikorskiego w Suszu doszło do pożaru w pomieszczeniu gospodarczym.

W budynku mieszkalnym na ulicy Sikorskiego w Suszu doszło do pożaru w pomieszczeniu gospodarczym. (Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna w Suszu.)

W Suszu na ulicy Sikorskiego doszło do pożaru w budynku mieszkalnym.

Straż pożarna wyjechała na miejsce ostatniej nocy, pół godziny po północy. 

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu stwierdzono, że w budynku mieszkalnym doszło do pożaru w pomieszczeniu gospodarczym. Sześć osób opuściło budynek przed przybyciem straży pożarnej; nikt nie uskarżał się na żadne dolegliwości. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania energii elektrycznej, izolacji pożaru poprzez zamontowanie kurtyny dymowej oraz wprowadzeniu roty w aparatach ochrony dróg oddechowych, z jednym prądem wody w natarciu z kamerą termowizyjną. Następnie otwarto okna i wentylowano pomieszczenia za pomocą dwóch wentylatorów oraz przeszukano pomieszczenia. Po ugaszeniu pożaru tlące się elementy strażacy wyrzucili na zewnątrz i przelali je wodą. Sprawdzili też kamerą termowizyjną, czy nie ma ukrytych zarzewi ognia.

Na miejscu pożaru interweniowali strażacy ochotnicy z miejscowej jednostki OSP, a także policja.

OSP w Suszu/red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna w Suszu.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Artykuł załadowany: 0.4438 sekundy