REKLAMApluszak
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 października 2023, 15:17
Początek spotkania o godzinie 16:00. Możecie je śledzić na żywo także na naszym portalu - transmisję udostępniamy poniżej.

Początek spotkania o godzinie 16:00. Możecie je śledzić na żywo także na naszym portalu - transmisję udostępniamy poniżej. (Fot. kadr z transmisji.)

Udostępniamy transmisję na żywo meczu Constractu Lubawa z czarnogórskim KMF Titograd. Spotkanie jest rozgrywane w Zagrzebiu, na drugim z udziałem mistrza Polski turnieju grupowym UEFA Futsal Champions League.

Początek spotkania o godzinie 16:00. Możecie je śledzić na żywo także na naszym portalu - transmisję udostępniamy poniżej.

W stolicy Chorwacji Constract walczy o awans do kolejnego, trzeciego etapu Ligi Mistrzów (czwarty to ścisły finał). Awans wywalczy tylko zwycięzca turnieju. Grają, poza Constractem, KMF Titograd, MNK Dinamo i Örebro SK Futsalklubb; turniej potrwa do piątku, 27 października włącznie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Źródło materiału wideo: YouTube/Futsal Dinamo.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAFabryka urody
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3851 sekundy