wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 października 2023, 08:57 komentarzy 8

(Fot. Łukasz Szymański.)

"Trzynastka" okazała się wczoraj pechowa dla Jezioraka Iława. W rozegranym na wyjeździe meczu 13. kolejki iławianie przegrali z liderem, Zniczem Biała Piska, 1-3.

Jeziorak nie wygrał od pięciu ligowych meczów z rzędu.

13. kolejka forBET IV ligi
Znicz Biała Piska - Jeziorak Iława 3-1

To Jeziorak jako pierwszy wyszedł wczoraj na prowadzenie - to za sprawą trafienia Huberta Szramki z 40. minuty spotkania - ale później gole zdobywali już tylko gospodarze: po przerwie sygnał do odrabiania strat dał Michał Grochowski, potem bramkę z dystansu po błędzie bramkarza zdobył Mark Baginskij, a wynik ustalił Nazar Malinovskiy.

Drużyna z Iławy zajmuje po tym spotkaniu 12. lokatę w tabeli. Niebiesko-biali zgromadzili dotąd 12 punktów.

Zobaczcie skrót oraz zdjęcia z wczorajszego meczu podopiecznych trenera Jarosława Chodowca.

Zobacz zdjęcia z meczu IV ligi: Znicz Biała Piska - Jeziorak Iława 3:1 (28.10.2023, fot. Łukasz Szymański)