ZDZ
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 października 2023, 10:19 komentarzy 1
Gmina wiejska Iława. Umowa na zimowe utrzymanie dróg - podpisana.

Gmina wiejska Iława. Umowa na zimowe utrzymanie dróg - podpisana.

Spółdzielnia Rolniczo-Usługowo-Handlowa w Iławie z siedzibą w Rudzienicach - to podmiot, który w sezonie 2023/2024 będzie odpowiadał za zimowe utrzymanie dróg, chodników i ścieżek rowerowych na terenie gminy wiejskiej Iława. Stosowną umowę w tej sprawie podpisano dzisiaj (30 października).

Swoje podpisy złożyli na niej: w imieniu Gminy Iława - wójt Krzysztof Harmaciński oraz skarbnik Marlena Baranowicz-Rak i w imieniu wykonawcy - prezes spółdzielni Mariusz Markowski.

Wykonawca został wyłoniony w drodze przetargu nieograniczonego, w którym był jedynym oferentem. Podpisana umowa, która została zawarta na okres 7 miesięcy, dotyczy zimowego utrzymania dróg, chodników i ścieżek rowerowych. Ceny to 515 590 złotych (dla wschodniej części gminy) i 457 310 złotych (dla części zachodniej).


Termin rozpoczęcia i zakończenia akcji jest ruchomy - w zależności od warunków atmosferycznych.


UG w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~NW 1 7 miesięcy temu

    Czekamy na wiosenne posprzątanie tych ton piachu sypanego przez cała zimę. Nowa Wieś zaprasza!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4321 sekundy