REKLAMAAldortax
REKLAMAkarczma 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 listopada 2023, 13:15 komentarzy 5
Marika Meller na planie programu

Marika Meller na planie programu "Bitwa o gości". (Fot. archiwum prywatne.)

To format, który podbił już serca widzów w takich krajach jak Wielka Brytania, Holandia, Francja czy Hiszpania. Teraz na rodzimy rynek telewizyjnej rozrywki wprowadza go TVN.  "Bitwa o gości" to jesienna nowość na antenie tej stacji. I okazuje się, że jeden z pierwszych odcinków kręcono między innymi... w Iławie!

"Bitwa o gości" swoją polską premierę miała na antenie TVN w październiku tego roku. 

- Jest to polska wersja popularnego brytyjskiego formatu "Be my guest", znanego również jako „Four in a bed” i „Three in a bed” w Wielkiej Brytanii. Program ten jest tam emitowany od 2010 roku i ma już ponad 1 000 odcinków - informują producenci polskiej wersji. - W "Bitwie o gości" właściciele różnych typów zakwaterowania, takich jak pensjonaty, hotele, ekskluzywne kempingi i agroturystyki, odwiedzają nawzajem swoje obiekty i oceniają je. Każdy z uczestników spędza dobę u konkurenta i płaci za pobyt tyle, ile uważa za stosowne. Na koniec wszyscy spotykają się, aby poznać oceny, które sobie wzajemnie wystawili. Zwycięzcą zostaje ten, który otrzyma najwięcej pieniędzy za oferowany nocleg.

W kilku już wyemitowanych odcinkach widzowie obejrzeli wizyty w obiektach w Wiśle, Ustrzykach Dolnych, Sanoku czy Rynie. A już wkrótce w programie "Bitwa o gości" zobaczymy także... Iławę.

To za sprawą udziału w tym projekcie Mariki Meller i Mateusza Adamskiego - małżeństwa, które w naszym mieście prowadzi swój biznes w branży restauracyjno-hotelarskiej. To właściciele "Leśnej", ale też hurtowni materiałów budowlanych Euro-Dach w Bratianie.

- Na tym etapie nie mogę zdradzić, o jaki dokładnie chodzi obiekt, ale mogę potwierdzić, że jest on położony tuż pod Iławą, a kręciliśmy także w samym mieście Iława - mówią uczestnicy programu. - Ekipa telewizji TVN gościła w naszym mieście pod koniec września. Sami jeszcze nie widzieliśmy materiału po montażu, ale wiemy, że w Iławie zrealizowano piękne zdjęcia i mamy nadzieję, że miasto zostanie pokazane w jak najkorzystniejszym świetle! Liczymy na promocję pod kątem turystycznym całej Iławy, nie tylko własnych obiektów - podkreśla Marika Meller.

Przyznaje jednocześnie, że udział w tym telewizyjnym projekcie był równie ciekawy, co wymagający.

- Lubię podejmować wyzwania, w moim życiu zawsze sporo się dzieje i tak też było tym razem! - podsumowuje. - Na planie zdjęciowym spędziliśmy aż 12 dni, odwiedzając kolejne hotele i pensjonaty. To było dla nas spore wyzwanie organizacyjne, ale sprostaliśmy. 

Wszyscy uczestnicy programu sami prowadzą swoje biznesy w branży, mają więc oceniać obiekty nie z perspektywy przeciętnego gościa, tylko jako eksperci. 

- Nasze podejście do odwiedzanych obiektów siłą rzeczy było krytyczne. Chodziło o to, aby swoimi uwagami przyczynić się do rozwoju danego miejsca, jego poprawy. To taka konstruktywna krytyka, która pomaga nam się rozwijać - podkreśla Marika Meller.

Premiera "lokalnego" odcinka programu "Bitwa o gości" jeszcze w listopadzie na antenie TVN. Migawki z planu już można było zobaczyć w programie Oliviera Janiaka "Co za tydzień".

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Marika Meller i Mateusz Adamski pokazali swój obiekt turystyczny położony w gminie Iława w programie TVN "Bitwa o gości". Sami też oceniali obiekty innych uczestników show wzorowanego na popularnym formacie "Be my guest". Efekty zobaczymy na małych ekranach w listopadzie.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~FELEK 5 3 miesiące temuocena: 50% 

  te dobre fotele zamieniaja w katapulty..Niepodoba sie Tusk albo Biedron?... to w kosmos .. do czarnej dziury....a co??

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~koko 4 3 miesiące temuocena: 25% 

  cala warmia i mazury do ilawy..... zobaczycie tu niezwyklych gosci moze nawet Tuska i Biedronia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a pinindzy nie będzie 3 3 miesiące temuocena: 75% 

  to dla nich wymieniają dobre fotele ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Koneser telewizyjny 2 3 miesiące temuocena: 50% 

  A na śniadanie w pensjonacie wpadnie Geslerowa, zrobi awanturę i będzie combo. Widzowie będą zachwyceni.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszakniec 1 3 miesiące temuocena: 91% 

  Proponuje zabezpieczyć wille obok prawdziwej plaży, żeby nikt tam nie wchodził, bo stanie się to co z młynem czyli spłonie jak zacznie się zima i niepożądani goście tam wejdą na nocleg...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3682 sekundy