REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 listopada 2023, 08:12
Tegoroczny turniej tańca iławskiej Gracji odbędzie się w świąteczną sobotę, 11 listopada.

Tegoroczny turniej tańca iławskiej Gracji odbędzie się w świąteczną sobotę, 11 listopada. (Fot. archiwum organizatora.)

Miejska hala widowiskowo-sportowa będzie w świąteczną sobotę, 11 listopada areną zmagań w ramach XIX Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego "O Puchar Jezioraka". 

Wydarzenie w kategorii senior będzie miało rangę mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego Związku Sportu Tanecznego. Publiczności i jury zaprezentują się też młodsi tancerze.

Turniej to - jak co roku - inicjatywa Uczniowskiego Klubu Sportowego "Gracja" Iława. Organizatorzy, na czele z prezes Marleną Czyżak serdecznie zapraszają publiczność!


Uwaga! Warto zwrócić uwagę, że w stosunku do pierwotnych planów zaszły zmiany organizacyjne. Blok I, obejmujący najmłodszych tancerzy, rozpocznie się o godzinie 12:30, zaś kolejny - o 14:45.


Na galę wieczoru, czyli właśnie seniorską rywalizację, której stawką będzie tytuł mistrzów województwa, organizatorzy zapraszają na godzinę 17:30.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAipb

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3644 sekundy