ZDZ
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 listopada 2023, 14:25
Kreatywna zabawa modą z atrakcyjnymi nagrodami już 18 listopada w Galerii Jeziorak w Iławie - nie może Was zabraknąć!

Kreatywna zabawa modą z atrakcyjnymi nagrodami już 18 listopada w Galerii Jeziorak w Iławie - nie może Was zabraknąć!

Lubisz bawić się modą, wiesz, w czym Ci dobrze, potrafisz efektownie zestawić ze sobą poszczególne elementy garderoby? Ten konkurs iławskiej Galerii Jeziorak jest właśnie dla Ciebie! Możesz też skorzystać z pomocy stylistki i w ten sposób zapewnić sobie szansę na atrakcyjną nagrodę.

Dziewczyny i panie (w każdym wieku), ale też panowie i dzieci (za zgodą rodzica) - to adresaci zabawy organizowanej przez Galerię pod hasłem "Ty też możesz zostać stylistą". Bawcie się dobrze i zdobywajcie atrakcyjne nagrody! 


Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie?

  • W sobotę, 18 listopada odwiedź Galerię Jeziorak w Iławie. Łatwo znajdziesz (na parterze niedaleko wejścia) specjalne konkursowe stoisko - zapisz się w godzinach 11 - 16.
  • Następnie skompletuj całą stylizację w swoim ulubionym sklepie i zrób sobie zdjęcie w zapewnionej przez organizatora fotobudce z Art Story-Fotolustro.
  • Od razu otrzymasz wydruk zdjęcia na pamiątkę, a organizator, za Twoją zgodą, opublikuje fotkę w komentarzu pod konkursowym postem na profilu Galerii Jeziorak na Facebooku. Ty zachęć bliskich i znajomych do "lajkowania" zdjęcia.
  • Zdjęcia z największą liczbą polubień wygrywają! A do zdobycia w kreatywnym konkursie Galerii Jeziorak są atrakcyjne nagrody, w tym: cała stylizacja, którą skompletujesz, bony zakupowe o wartości 200 zł oraz voucher na kolację w restauracji La Stella o wartości 100 zł. Głosowanie potrwa do godziny 19:00 w dniu 25 listopada.

f


W każdym stylu, na każdą okazję i na każdą kieszeń - odzieżowa oferta Galerii Jeziorak w Iławie jest bardzo bogata. Tutejsze butiki i sklepy są zawsze na czasie i często przygotowują dla swoich klientek niespodzianki. Są regularne akcje rabatowe, specjalne okazje i upominki. 

Ponadto już od kilku lat sklepy - we współpracy z Galerią - przygotowują dla swoich klientek wyjątkowy - kreatywny konkurs. To właśnie kolejna edycja tej zabawy z atrakcyjnymi upominkami jest zaplanowana na sobotę, 18 listopada. 

- To nasza propozycja zabawy modą i zachęta do tego, aby ubraniami wyrazić siebie, swoją osobowość - mówi Agata Topolewska, iławska malarka, która - m.in. posiłkując się swoją fachową wiedzą o barwach, analizie kolorystycznej i kompozycji - podczas sobotniej akcji w galerii wcieli się w rolę stylistki.

Możecie zatem skorzystać z jej pomocy i wspólnie opracować efektowną jesienną stylizację. Możecie również zrobić to sami albo ze wsparciem kogoś bliskiego. Zabawa skierowana jest do wszystkich: pań, panów i dzieci. Nie ma tutaj znaczenia wiek ani rozmiar!

- Wasze stylizacje uwieczni fotolustro, które tego dnia znajdziecie w galerii - dodaje koordynatorka akcji. - Zapraszamy serdecznie!

Zatem jeśli lubisz nowe wyzwania i dobrą, kreatywną zabawę modą - nie może Cię zabraknąć! W sobotę, 18 listopada w Galerii Jeziorak skompletuj i sfotografuj wybrany zestaw ubrań w fotobudce - tyle wystarczy, aby wziąć udział w zabawie, w której do klientów i klientek Galerii trafią atrakcyjne nagrody!

Po zakończeniu zabawy Galeria przygotuje specjalną pokonkursową wystawę zdjęć.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
Swojak
Artykuł załadowany: 0.4427 sekundy