REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 listopada 2023, 08:26

(Fot. UM w Iławie.)

Czy wiecie, że Iławska Karta Mieszkańca to już prawie 3,5 tysiąca odbiorców?! Jej posiadanie to nie tylko przywilej każdego iławianina, ale także konkretne korzyści i zniżki na usługi, z których na co dzień korzystamy! Dla przedsiębiorców to dodatkowa reklama, która dotrze wprost do odbiorcy. 

- Iławska Karta Mieszkańca to program, który spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkanek i mieszkańców naszego miasta. Mamy już ponad 3 tys. wydanych kart, a liczba wniosków o jej wydanie rośnie. IKM to dla jej posiadacza przede wszystkim atrakcyjne zniżki i promocje w lokalnych przedsiębiorstwach i sklepach oraz instytucjach miejskich. Dla firm z Iławy to doskonała okazja, aby zyskać nowych klientów, zbudować lojalność wśród istniejących oraz zaangażować się w rozwijanie naszej iławskiej wspólnoty - mówi burmistrz Dawid Kopaczewski.   

f

Co zyskasz, przyłączając się do Iławskiej Karty Mieszkańca jako firma?

  1. Promocję swojej firmy wśród mieszkanek i mieszkańców.
  2. Możliwość współpracy z innymi lokalnymi przedsiębiorstwami i tworzenia partnerskich ofert.
  3. Szansę na zaangażowanie się w życie społeczności i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  4. Dostęp do platformy umożliwiającej zarządzanie ofertami i promocjami.
  5. Wsparcie społeczności i aktywny udział w budowaniu więzi z mieszkańcami.

f

Nasza baza partnerów wciąż się powiększa. Dołącz do nas! - zachęca Urząd Miasta w Iławie. LINK: (https://karta.miastoilawa.pl/nowy-partner).

Jak dołączyć?

Wystarczy wypełnić krótkie zgłoszenie (https://karta.miastoilawa.pl/nowy-partner). W miejscu UWAGI opisujemy, jaki proponujemy rabat na jakie usługi np. 10% na danie dania, 10% na uczesanie ślubne, 15% na rodzinne zdjęcia świąteczne, 10% (5 zł) na dużą pizzę odbiór/konsumpcja na miejscu, itp. Wysokość zniżki zależy tylko i wyłącznie od firmy! Dołączenie do grona partnerów nie wiąże się z żadnym kosztami.

Pytania? Służymy odpowiedziami! 
Kontakt ikm@umilawa.pl
 lub pod nr. telefonu 89 649 01 39.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAMichał pop up
Artykuł załadowany: 0.3357 sekundy