ZDZ
REKLAMAAldortax
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 listopada 2023, 09:38 komentarzy 15
Koperta z pieniędzmi została znaleziona na pumptracku w Iławie

Koperta z pieniędzmi została znaleziona na pumptracku w Iławie (Fot. archiwum własne)

Z redakcją portalu Info Iława skontaktowała się Czytelniczka, która poinformowała nas o znalezieniu na terenie miasta koperty z pieniędzmi.

Wiadomość o znalezieniu koperty z pieniędzmi nasza Czytelniczka zamieściła także na swoim profilu w social mediach:

Pilne! Mój syn dziś, tj. we wtorek 14 listopada w godzinach popołudniowych na pumptracku przy ul. Kopernika w Iławie, koło rynku, znalazł kopertę z pieniędzmi. Przekażemy je osobie-właścicielowi, która powie, ile w niej było pieniędzy" - informuje iławianka.

Numer telefonu do naszej Czytelniczki ws. znalezionych pieniędzy: 506 941 059.

zico

kontakt@infoilawa.pl

TEMATY uwaga
REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi

15Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~seweryn do ~??? 15 7 miesięcy temuocena: 50% 

  ciemna pierda nie wie , ale piardy SWE puszcza tradycyjnie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~i tak wkoło 14 7 miesięcy temuocena: 50% 

  a potem szczepan do seweryna .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~FELEK 13 7 miesięcy temuocena: 0% 

  Może zrobić jak w totka . Jak ktoś trafi zawartość koperty to kasa jego . Już w to wchodzę, jest tam 30 zł.56gr. Kumulacji nie będzie nie liczcie na to...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~NieBosak 12 7 miesięcy temuocena: 67% 

  Takie historie przydarzają się tylko miłośnikom gotówki. Ja używając karty nigdy nic nie straciłem. Tak, służby wiedzą że kupiłem wczoraj mleko i dobrze mi z tym.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~koperta ? ? ? 11 7 miesięcy temuocena: 20% 

  a ja o pinindzach w kopertach już wcześniej słyszałem .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~brutus 10 7 miesięcy temuocena: 29% 

  do internetowy..Dałeś mi dużo do myślenia Mam nadzieje że nie masz racji.Jeśli jest tak jak piszesz , to idzie przecież to wyjaśnić Inaczej gada youtubera do Ukrainy . niech tam kopie rowy okopowe

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~brutus 9 7 miesięcy temuocena: 96% 

  Jestem pełen uznania dla TEJ PANI .Nie najważniejsze są pieniądze , ale lekcja wychowawcza dla syna .Na pewno wyrośnie z niego prawy człowiek

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~internetowy 8 7 miesięcy temuocena: 28% 

  A może to zostawił ten youtuber, który robi takie akcje w różnych miastach i zostawia kopertę wrzucając filmik. Gdy ktoś rozpozna swoje miasto, miejsce i ją znajdzie to kasa jest jego.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~??? 7 7 miesięcy temuocena: 73% 

  A czy ta Pani znalezionych pieniędzy nie powinna jednak oddać na Policję? Oczywiście po sporządzeniu tam stosownego protokołu. A to dlatego, że w przeciwnym razie może być oskarżona o zagarnięcie tej kwoty. Chęci takiej oczywiście nie ma, gdyż sama ogłosiła fakt jej znalezienia. Ale w takich sprawach zawsze lepiej dopełnić formalności. Poza tym Policja chyba powinna zbadać okoliczności zagubienia pieniędzy, jeśli zgłosi się po nie faktyczny właściciel.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czy to prawda , że na Policję ? 6 7 miesięcy temuocena: 22% 

  kiedyś były koperty , ale z PINIDZMI , czyżby kopertowe czasy wracały ? chyba wolne roztargnione sądy wymierzą znalazcy wyrok o zagarnięcie . NIE WIESZ ----------- NIE POUCZAJ ! ! ! I wstydu oszzędź

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~siadaj PAŁA 5 7 miesięcy temuocena: 22% 

  ty ~??? swymi wskazówkami nieprawnika i nie wiedzącego dokładnie , tylko się wcinasz ze swymi gdybaniami , pouczeniami i pisaniem o absurdalnych kłopotach siejesz tylko ,,, jakieś swe gdybania ................ pieprząc byle pieprzyć o rzeczach ewentualnych ,,, czyli nie wiesz konkretnie , czyli pieprzysz byle co , byle pieprzyć .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do-do ??? 4 7 miesięcy temuocena: 91% 

  A ty właściwie po co się odzywasz? Masz coś konkretnego do napisania w tej sprawie? Czy tylko postanowiłeś trochę sobie popyskować? Na pewno tym pomoźesz Pani zgłaszającej znalezienie pieniędzy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do ~??? 3 7 miesięcy temuocena: 31% 

  nie wiesz dokładnie i nie jesteś prawnikiem, to po diabła się wcinasz ze swymi gdybaniami , pouczeniami i pisaniem o absurdalnych kłopotach . Pani da sobie radę bez twych wywodów o rzeczach ewentualnych .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~??? 2 7 miesięcy temuocena: 73% 

  Nie wiem dokładnie. Nie jestem prawnikiem. Może i w Starostwie. Ale chyba zupełnie niewłaściwym wyjściem jest przetrzymywanie znalezionych pieniędzy i oczekiwanie aż ktoś się zgłosi z podaną właściwą kwotą. A jeśli nikt się nie zgłosi? To co Pani posiadająca te pieniądze z nimi zrobi? Ewentualne spożytkowanie na własne potrzeby może być uznane za przestępstwo. I skąd będzie miała pewność, że osoba, która nawet poda właściwą kwotę, jest jej faktycznym właścicielem? Również forma zwrotu pieniędzy zaproponowana przez tę Panię wydaje się wątpliwa. Moźe ją to narażać na oskarżenia ze strony przeróżnych oszustów, że specjalnie nie uznaje za właściwą podanej przez nich zmyślonej kwoty, aby zagarnąć ją dla siebie. W sumie Mama uczciwego młodego znalazcy z powodu swej obywatelskiej uczciwości i rzetelności może popaść w absurdalne kłopoty. Więc chyba najlepiej byłoby faktycznie w Starostwie dowiedzieć się w której instytucji należy te pieniądze zdać. Oczywiście za stosownym pokwitowaniem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Policja ? czy Starostwo ? 1 7 miesięcy temuocena: 90% 

  a ja czytałem , że należy oddać do Starostwa . Bo jak mój znajomy znalazł telefon , to pewien policjant przepytywał go jak podejrzanego, co on z tym telefonem robił ? i kilka innych pytań . Ano NIC nie robił , bo znajomy miał prościutki telefon dla seniorów , więc nawet by nie wiedział jak taki wynalazek uruchomić . więc się zdenerwował i powiedział , że już żadnej zguby nie podniesie , bo nie musi ........... O znaleźnym nikt nie poinformował .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4733 sekundy