REKLAMAprofi
REKLAMABetiko
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 listopada 2023, 18:59
Jarmark Bożonarodzeniowy - także w tym roku.

Jarmark Bożonarodzeniowy - także w tym roku. (Fot. archiwum własne.)

W sklepach i na ulicach  - gdy tylko minie Halloween - zaczyna królować... Boże Narodzenie! Klimat Świąt już niedługo poczujemy także w Iławie, a to m.in. za sprawą nadchodzących wydarzeń.

W naszym mieście odbędzie się choćby kolejna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego, już od kilku lat organizowanego na placu Starego Miasta w Iławie przez Iławskie Centrum Kultury. Podczas jarmarku także akcent muzyczny - przegląd kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w wykonaniu wszystkich chętnych dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

- Jarmark Bożonarodzeniowy w Iławie odbędzie się 9 grudnia na iławskiej starówce - potwierdziło datę i miejsce Iławskie Centrum Kultury. - Zapraszamy wystawców: wszystkie chętne osoby, które chcą wystawić stoiska ze świątecznymi ozdobami, smakołykami oraz rękodziełem artystycznym, prosimy o kontakt z Iławskim Centrum Kultury pod numerem telefonu 89 649 16 16. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada do godziny 15:00.

Dodatkowo podczas jarmarku, w godzinach 13:30 – 14:30, będzie można posłuchać Prezentacji Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych pt. "Śpiewajmy i Grajmy Mu". W tym przypadku zgłoszenia przyjmowane są do 5 grudnia 2023 r. do godziny 15:30, a ICK zaprasza zarówno dzieci i młodzież, jak i dorosłych. Karta zgłoszenia jest dostępna na stronie organizatora.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Smakołyki, rękodzieło, ozdoby. Iławski Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się 9 grudnia na iławskiej starówce.

Jarmarkowi, w godzinach 13:30 – 14:30, będzie towarzyszyć Prezentacja Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych pt. "Śpiewajmy i Grajmy Mu". 

REKLAMANAJLAK
REKLAMAkik2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3658 sekundy