REKLAMAAldortax
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 listopada 2023, 20:38 komentarzy 1
Zobaczcie dzisiejszą strażacką fetę w Goryniu na nagraniu naszego Czytelnika.

Zobaczcie dzisiejszą strażacką fetę w Goryniu na nagraniu naszego Czytelnika. (Fot. kadr z nagrania.)

"Będzie głośno i wesoło!" - tak zapowiedzieli akcję witania nowego wozu bojowego druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Goryniu w gminie Kisielice. I jak obiecali, jak zrobili!

Taki dzień to prawdziwe święto w życiu każdej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Piątek, 17 listopada zapisze się w historii OSP w Goryniu jako dzień, gdy strażacka brać i lokalna społeczność symbolicznie powitali nowy wóz.

Jest to średni samochód ratowniczo-gaśniczy marki Volvo, który w drodze do gminy Kisielice pokonał długą trasę z firmy BOCAR w miejscowości Korwinów (okolice Częstochowy). 

Wcześniej miejsca w garażu ustąpił mu wysłużony Star 244.

Zobaczcie dzisiejszą strażacką fetę w Goryniu na nagraniu naszego Czytelnika.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: nadesłane.
Fot. kadr z nagrania.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~TT 1 3 miesiące temu

    Wszystko fajnie tylko... niech naucza sie korzystać z drogi 16 zgodnie z przepisami a nie trąbią na wszystkich siedząc na zderzaku w terenie zabudowanym gdy jada pod polo market na... ciekawe bo to nie był wyjazd alarmowy.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.783 sekundy