REKLAMAprofi
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 listopada 2023, 15:00 komentarzy 1
Iławski Pchli Targ tym razem odbędzie się w sali gimnastycznej

Iławski Pchli Targ tym razem odbędzie się w sali gimnastycznej "czerwonej" szkoły. Na załączonym archiwalnym zdjęciu jest poprzednia edycja, która odbyła się w hali iławskiego lodowiska. (Fot. archiwum własne.)

Ze względu na świąteczno-noworoczną przerwę nie odbędzie się grudniowy Iławski Pchli Targ - uprzedzają już teraz organizatorzy. Za to ten listopadowy, który odbędzie się 25 dnia tego miesiąca, będzie miał wyjątkowy, mikołajkowy charakter.

Zbliża się ostatnia sobota miesiąca, a to oznacza, że czas na kolejne wietrzenie szaf i domowych zakamarków! Tym razem przed nami edycja wyjątkowa - mikołajkowa.

Gościny wystawcom i łowcom okazji udzieli tym razem "Kopernik" - "czerwona" szkoła.

- Z racji tego, że grudniowy pchli targ nie odbędzie się, już teraz mile widziane są wszelkie świąteczne akcenty (ozdoby choinkowe, ciasta, rękodzieło, świąteczne gadżety, itp.) - podają organizatorzy, członkowie klubu honorowych dawców krwi Krwiofile. - Szczególnie mile widziane są organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, które chciałyby wystawić na sprzedaż np. świąteczne rękodzieło.

W dalszym ciągu wystawcy muszą sami zadbać o sprzęt potrzebny do wystawienia swoich rzeczy, a po wydarzeniu pozostawić po sobie porządek.

- Pamiętajcie, że nie pobieramy opłat od wystawców. Zachęcamy natomiast, żeby odwiedzić nasze krwiofilskie stoisko charytatywne, na którym ponownie będziemy sprzedawać nasze prywatne "skarby", a całą uzbieraną ze sprzedaży kwotę wpłacimy na internetową zrzutkę dla 7-letniego iławianina w potrzebie, Marcelka Hermana. Niech dobro idzie w świat! - zapraszają organizatorzy. 

Iławski Pchli Targ - edycja mikołajkowa

KIEDY?
W sobotę, 25 listopada, w godzinach 11.00 - 15.00.

GDZIE?
W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Iławie ("czerwona" szkoła).

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAipb

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Sylwia 1 2 miesiące temu

    Czy trzeba się gdzieś zgłosić aby wziąć udział w wydarzeniu jako wystawca?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3733 sekundy