REKLAMAUM Iława
REKLAMAsuknie
120 dni kary. Policja zatrzymała poszukiwanego mieszkańca Iławy

120 dni kary. Policja zatrzymała poszukiwanego mieszkańca Iławy (Fot. archiwum własne.)

Niemal codziennie policjanci zatrzymują osoby, które są poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności. Tylko nieliczni zgłaszają się do zakładu karnego dobrowolnie, ale każdy, na kim ciąży prawomocny wyrok, musi spodziewać się, że prędzej, czy później odwiedzą go policjanci, podkreśla iławska komenda policji.

W czwartek (16.11.2023r.) policjanci iławskiej jednostki zatrzymali poszukiwanego 62-latka. 

Funkcjonariusze po otrzymaniu zarządzenia o ustaleniu miejsca pobytu w pierwszej kolejności pojechali sprawdzić miejsce, gdzie ostatnio przebywał 62-latek. Mężczyzna był znany funkcjonariuszom z wcześniejszych interwencji; często zmieniał miejsce zamieszkania. Tym razem funkcjonariusze zastali go w miejscu, gdzie był ostatnio legitymowany.

Mieszkaniec Iławy został zatrzymany i przetransportowany do więzienia, gdzie spędzi najbliższe 120 dni za znęcanie się nad najbliższymi.

Czy zmieni swoje postępowanie? Na pewno będzie miał trochę czasu na przemyślenia!


Przypominamy, że zgodnie z art. 207 Kodeksu karnego 

§ 1. Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.


Na podstawie informacji KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAskup złomu
REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3467 sekundy