REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 listopada 2023, 20:52 komentarzy 8

(Fot. Mateusz Partyga)

Dawno walne zebranie członków stowarzyszenia IKS Jeziorak nie cieszyło się taką frekwencją, jak to dzisiejsze. Do Centrum Aktywności Lokalnej w Iławie przyszło blisko 50 osób, w tym zdecydowana większość z prawem do głosowania.

Jak już zaznaczyliśmy w zapowiedzi, Jeziorak to jeden z największych klubów sportowych w Iławie i powiecie iławskim. Obecnie posiada cztery sekcje: piłki nożnej, piłki ręcznej, tenisa stołowego i sztuk walki.

W Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Wiejskiej 2d doszło dzisiaj do Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia IKS Jeziorak Iława. Głównym celem Walnego było uzupełnienie wakatów w zarządzie klubu z ul. Sienkiewicza.

Z zasiadania w zarządzie w ostatnim czasie, na przestrzeni kilku miesięcy, zrezygnowało pięć osób: Włodzimierz Siudziński, Tomasz Rybicki, Miłosz Konecki, Piotr Śnihur oraz Zbigniew Patorski. Ostatecznie trzej pierwsi z tej listy (Siudziński, Rybicki i Konecki) podtrzymali swoją decyzję i odchodzą w rzeczywistości z zarządu. Dwaj ostatni, Śnihur i Patorski, zmienili jednak zdanie i pozostają w zarządzie.

5 odeszło, ale 2 z nich szybko wróciło. Pozostał zatem jeszcze ewentualny wakat w składzie zarządu IKS Jeziorak Iława, bo ten musi liczyć co najmniej 7 członków (maksymalnie 11). Jeden z nich zajęła Emilia Włodarska z sekcji tenisa stołowego, Jeziorak może funkcjonować dalej.

Obecny skład zarządu klubu sportowego z ulicy Sienkiewicza wygląda następująco:

Tomasz Radziwilski (prezes), Emilia Włodarska (sekcja tenisa stołowego), Klaudia Obrębska (sekcja sztuk walki), Łukasz Kamiński, Robert Samel (sekcja piłki ręcznej), Piotr Śnihur, Łukasz Zawłocki, Zbigniew Patorski (sekcja piłki nożnej).

W trakcie Walnego nie zabrakło także rozmów na temat aktualnej sytuacji klubu i jego przyszłości. To już jednak temat na oddzielne artykuły.

Sport

zico

kontakt@infoilawa.pl

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Misio Zbysio 8 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Prawdziwy Jeziorak zakończył działalność w 2014 roku, kiedy trenerem w lidze okręgowej był świętej pamięci Romek Bromberg, a później Tomek Wojewoda.Tradycje klubu (ale nie długi) przejął w 2014, założony w latach 90. ubiegłego stulecia ITR Iława. ITR zmienił później nazwę na ITS Jeziorak, a dopiero niedawno na IKS. Mimo wszelkich starań twórców odbudowy sportowej i wizerunkowej garstka aroganckich młokosów w krawacikach pokazała, że to ich prywatna firma, którą zaczęli zamieniać w korporację. Jeziorak nigdy nie miał tylu wrogów wewnątrz miasta, klubu, a także na zewnątrz. Czasami potrzebna jest pokora. Pycha kroczy przed upadkiem, a IV liga przed ligą okręgówką, bądź a–klasą.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~aqw 7 6 miesięcy temu

  Drużyna A!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kibic 6 6 miesięcy temuocena: 83% 

  Odeszli, wrócili, nie chcę ale muszę, czyli dalej dziadostwo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~pomidorówka 5 6 miesięcy temuocena: 90% 

  weźcie tego jełopa Perejra chce żeby na niego mówić , co wyzywa ludzi . Cham z niewyparzoną mordą co już po niej za to dostał. On taki kibic zawsze się zna na wszystkim, a na piłce to już hohopomidor pomidor pomidor ;)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Misio Zbysio 4 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Ważne, że "pomorze". Pięć piw prosze...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Misio Zbysio 3 6 miesięcy temuocena: 86% 

  A rudy, łysy narodowy socjalista dlaczego nie kandydował do zarządu? Przyszedł i nie dał rady zrobić lepiej? Całe szczęście, tylko tego karierowicza i mendy brakowało...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kibol 2 6 miesięcy temuocena: 46% 

  Jak tak to narzekaliście na Tomka Radziwilskiego w sprawie sprawozdania A teraz pewnie wszyscy łapki w górę podnieśliscie! Lojalni He

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Misio Zbysio 1 6 miesięcy temuocena: 83% 

  ważne, że okręgówka za pół roku, bilety po 15 złotych, karta RJ za 200 i składka w akademii za 180 mc. Zabawa trwa!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8503 sekundy