REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 listopada 2023, 11:10
Hebe Iława zaprasza na zakupy! Ulica Królowej Jadwigi 6, Galeria Jeziorak.

Hebe Iława zaprasza na zakupy! Ulica Królowej Jadwigi 6, Galeria Jeziorak. (Fot. Info Iława.)

Na sklep pod szyldem tej marki czekało wiele iławianek i wielu iławian - wreszcie jest! Swoją pierwszą drogerię w naszym mieście otworzyła właśnie - słynąca ze świetnych ofert - sieć Hebe.

Tu znajdziesz wszystko dla Twojego zdrowia i piękna - zawsze w niskiej cenie! Na zakupy do nowo otwartej drogerii Hebe zapraszamy do Galerii Jeziorak w samym centrum Iławy.

Wreszcie mamy większy wybór - dynamicznie rozwijająca się sieć drogerii Hebe we wtorek, 21 listopada otworzyła swój pierwszy sklep w Iławie! To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie szeroki wybór, wysoką jakość obsługi i zawsze niską cenę.

- W Hebe wierzymy, że piękno to kwestia nastawienia i aspirujemy do tego, by być firmą, która najlepiej odpowiada na potrzeby kobiet w świecie zdrowia i piękna, pomagając im być piękniejszymi, szczęśliwszymi i bardziej pewnymi siebie. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe - podkreśla sieć, która jako część prężnej grupy Jeronimo Martins zawsze ma dla swoich klientek i klientów wyjątkowe oferty!

Teraz w nowo otwartym sklepie Hebe w Iławie trwa Black Week. Przeceny w ramach tej akcji czekają na Was jeszcze do 22 listopada włącznie. To kilka różnych akcji rabatowych, a oferty są naprawdę korzystne.

  • 1+1 za 1 zł - miksuj dowolnie w ramach jednej marki. Ofertą objęte są kosmetyki marek Lirene, Nacomi, Gosh, Maybelline, Ava i Revolution.
  • -80% na drugi produkt - miksuj dowolnie w ramach jednej marki. W ramach tej promocji czekają na Was produkty takich marek jak Eveline Cosmetics, Dermika, Only Bio, Claresa, Pure by Clochee, Neonail, Pierre Rene, Palette, Gliss, Radical, Schauma, Make Me Bio i wiele, wiele innych.
  • - 60% na drugi produkt - miksuj dowolnie w ramach jednej marki. W akcji biorą udział m.in. marki Garnier, Inglot, Vianek, Colgate, czy Neutrogena.
  • - 60% na drugi produkt - miksuj dowolnie między markami własnymi Hebe, liniami kosmetyków professional, naturals, basics, cosmetics, for men i by hebe.
  • Do -40% na dermokosmetyki - świetne oferty na produkty marek Bioderma, Dermedic, Tołpa, Bioliq, Eucerin, Vichy i innych!
  • Są też wybrane HITY CENOWE, czyli szczególnie atrakcyjne oferty na wybrane produkty.

f


Wiele okazji czeka na Was tylko w nowej drogerii Hebe na ulicy Królowej Jadwigi. To specjalne okazje z okazji otwarcia, których nie znajdziecie nigdzie indziej! Akcja rabatowa z okazji uruchomienia nowej placówki potrwa 4 dni.


W Hebe Iława nowe specjalne oferty czekają na Was każdego tygodnia! To zdrowie i piękno - za mniej. 

 


Hebe Iława zaprasza na zakupy!

Ul. Królowej Jadwigi 6 (Galeria Jeziorak).


Drogeria Hebe w Iławie już otwarta! ZOBACZ ZDJĘCIA.

Ilość zdjęć 36

Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie
Artykuł załadowany: 1.0102 sekundy