REKLAMAzoomi
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 listopada 2023, 14:22
W zwycięskiej drużynie znalazło się dwóch funkcjonariuszy z jednostek policji w powiecie iławskim: st. post. Aleks Cichocki z Posterunku Policji w Kisielicach (czwarty od lewej w górnym rzędzie) i sierż. szt. Dawid Suski z Komisariatu Policji w Suszu (piąty od lewej).

W zwycięskiej drużynie znalazło się dwóch funkcjonariuszy z jednostek policji w powiecie iławskim: st. post. Aleks Cichocki z Posterunku Policji w Kisielicach (czwarty od lewej w górnym rzędzie) i sierż. szt. Dawid Suski z Komisariatu Policji w Suszu (piąty od lewej). (Fot. KWP w Olsztynie.)

Drużyna policjantów reprezentująca Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie wywalczyła tytuł mistrzów Polski służb mundurowych w piłce siatkowej. W składzie zwycięskiej drużyny znalazło się dwóch funkcjonariuszy z jednostek policji w powiecie iławskim: st. post. Aleks Cichocki z Posterunku Policji w Kisielicach i sierż. szt. Dawid Suski z Komisariatu Policji w Suszu.

W dniach 18-19 listopada 2023 r. w hali sportowej XIII Liceum Ogólnokształcącego w Radomiu rozegrano Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Piłce Siatkowej.

W tym roku w dwudniowych zmaganiach wzięło udział blisko 100 przedstawicieli policji, straży pożarnej, służby ochrony państwa oraz wojska, którzy utworzyli łącznie 8 drużyn, tj. reprezentacje: 

  • Centrum Szkolenia Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, 
  • Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej,
  • Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie,
  • Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, 
  • Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, 
  • Służby Ochrony Państwa, 
  • Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach oraz 
  • Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

f

Turniej odbył się systemem grupowym. Bezkonkurencyjni okazali się funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Drugie miejsce zajęła drużyna z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, zaś na trzecim miejscu uplasowali się funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Zwycięzcom gratulujemy!

Wygraną, czyli czek o wartości 3 000 złotych, policjanci przekażą na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

KWP w Olsztynie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAKOMA
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.483 sekundy