REKLAMAAldortax
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 listopada 2023, 09:49 komentarzy 7
Teraz sprawczyni grozi kara aresztu, ograniczenia wolności bądź grzywny.

Teraz sprawczyni grozi kara aresztu, ograniczenia wolności bądź grzywny. (Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Migdały i śmietana - to towary, które zniknęły z półki iławskiego marketu za sprawą mieszkanki naszego miasta w wieku 68 lat. A to tylko jedna z 20 kradzieży, o jakie oskarżyła kobietę iławska policja.

Teraz sprawczyni grozi kara aresztu, ograniczenia wolności bądź grzywny.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o kradzieży w jednym z lokalnych marketów. Funkcjonariusze pojechali na miejsce, gdzie okazało się, że kobieta przyszła do sklepu, po czym z jednej z półek wzięła migdały, z innej śmietanę, a następnie przekroczyła linię kas, nie płacąc za towary

Policjanci ustalili, że kradzieży dokonała 68-latka. I, jak się okazało, to nie było jedyne przewinienie kobiety. Podczas prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że mieszkanka Iławy kradła w czterech lokalnych marketach, co zostało zarejestrowane przez kamery sklepowego monitoringu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie kobiecie aż 20 zarzutów.


68-latka ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczyła się przed sądem. Grozi jej kara aresztu, ograniczenia wolności bądź grzywny. 


KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Zorientowany 7 3 miesiące temu

  młoda może dostać po same migdały i śmietanę a stare już nie za bardzo

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zenił 6 3 miesiące temuocena: 29% 

  Jakim trzeba być imbecylem , żeby zwykłą kradzież tłumaczyć sytuacją polityczną !! Złodziej to złodziej !! zawsze powinien ponieść karę !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bogacz 5 3 miesiące temuocena: 54% 

  Efekt Tuska, będzie coraz gorzej!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ściema 4 3 miesiące temuocena: 100% 

  "" Składam uroczyste przyrzeczenie, że dzień po wyborach pojadę i odblokuję pieniądze z Krajowego Planu Odbudowy i wszyscy to odczujemy "" - powiedział w niedzielę szef PO Donald Tusk .......... i co ? ,, ano figa z makiem , bo tych pinindzy ni ma .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~0100 3 3 miesiące temuocena: 67% 

  Spoko, zaraz będzie jeszcze "lepiej". Piniendzy ni mi i nie będzie jak mówił niejaki Vincent. I niedługo się okaże, że kasy na 500+ (czy 800) nie będzie... Trochę ludzi się zdziwi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~HeHe 2 3 miesiące temuocena: 74% 

  Tusk wraca, ludzie robią zapasy..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~JHWE 1 3 miesiące temuocena: 50% 

  Na prawdę uważasz ignorancie że to efekt Tuska który nawet jeszcze nie rządzi że ludzie "oszczędzają" w ten sposób?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3644 sekundy