REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 listopada 2023, 12:31

(Fot. archiwum własne.)

Jest co roku taka wyjątkowa okazja, aby podziękować tym, których praca na co dzień bywa niewidoczna, choć wnosi dużo dobra do naszego życia i przywraca wiarę w drugiego człowieka. "Bratnia Dłoń" to konkurs, ogłaszany przez burmistrza Iławy, do którego można zgłaszać osoby zaangażowane w bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi. 

Burmistrz Miasta Iławy Dawid Kopaczewski zaprasza do składania wniosków o przyznanie Nagrody Burmistrza "Bratnia Dłoń" oraz Złotej Statuetki Bratnia Dłoń za całokształt działań na rzecz drugiego człowieka.

- Konkurs "Bratnia Dłoń" od lat dedykujemy tym, którzy angażują się na co dzień w pomoc osobom, które tego najbardziej potrzebują. Bezinteresowna pomoc to w dzisiejszych czasach prawdziwy skarb. Osoby, które poświęcają swój czas i energię drugiemu człowiekowi, przyczyniają się do zwiększania aktywności i poprawy komfortu życia osób potrzebujących i ich bliskich. A ponieważ ich ogromnego serca i dobroci często nie widać gołym okiem, tym bardziej zasługują na podziękowania i wyróżnienie. Wyjątkowe działania zasługują bowiem na szczególny rodzaj nagrody i głośne oklaski. Dlatego zachęcam Państwa do składania wniosków w tegorocznej edycji konkursu - mówi burmistrz Dawid Kopaczewski. 

Zgłoszone propozycje wraz z uzasadnieniem zostaną przeanalizowane i na ich podstawie utworzone zostanie grono tegorocznych laureatów. Do konkursu można zgłosić organizację, instytucję lub konkretnych wolontariuszy wspierających osoby z niepełnosprawnościami. Aby to zrobić, należy wypełnić wniosek (załącznik do artykułu).


Warto docenić trud i zaangażowanie tych, którzy poświęcają swoje życie innym!

Termin składania wniosków: do 08.12.2023 r.
Wniosek należy przekazać osobiście do Kancelarii Urzędu Miasta Iławy, ul. Niepodległości 13.
Osoba do kontaktu: Monika Kowalska-Kastrau (89-649-01-89).


Nagrody będą wręczane w Kinoteatrze "Pasja" w Iławie podczas Gali "Bratnia Dłoń" w dniu 13 stycznia 2024 r.

Szczegółowe zasady określające przyznawanie nagród w konkursie "Bratnia Dłoń" zawarte są w Zarządzeniu Burmistrza Miasta Iławy Nr 0050-132/2023 z dnia 13 listopada 2023 r.

Publikacja Urzędu Miasta w Iławie.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.2719 sekundy