REKLAMApluszak
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 listopada 2023, 14:02 komentarzy 3
Według IMGW-PIB silny wiatr, którego średnia prędkość będzie dochodzić do 40-50 km/h, a porywy do 80-85km/h, utrzyma się dziś do godzin nocnych.

Według IMGW-PIB silny wiatr, którego średnia prędkość będzie dochodzić do 40-50 km/h, a porywy do 80-85km/h, utrzyma się dziś do godzin nocnych. (Fot. Info Iława.)

Czwartek, 23 listopada to - zgodnie z prognozami i wydanymi ostrzeżeniami meteorologicznymi - bardzo niespokojny dzień w powiecie iławskim.

Wcześnie rano zmagaliśmy się z gołoledzią; później na sile przybrał wiatr.

Właśnie to drugie niebezpieczne zjawisko - silnie wiejący wiatr - było przyczyną incydentu, do jakiego doszło w godzinach popołudniowych, około godziny 14:00, na parkingu przy pasażu handlowym na ulicy Wyszyńskiego w Iławie.

Złamany konar spadł tutaj na dwa zaparkowane auta: opla i volvo. Ucierpiał zwłaszcza pierwszy z wymienionych samochodów, w którym doszło do wybicia bocznej szyby oraz uszkodzenia szyby czołowej. 

Na szczęście nikt nie ucierpiał. W usunięciu konara pomógł jeden zastęp strażaków.


Według IMGW-PIB silny wiatr, którego średnia prędkość będzie dochodzić do 40-50 km/h, a porywy do 80-85km/h, utrzyma się dziś do godzin nocnych.


Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMAgeodeta
Swojak

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Nfz 3 8 miesięcy temuocena: 0% 

  To wina Twuska

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~takaPrawda 2 8 miesięcy temuocena: 33% 

  konar spadł na auto i na mieszkanie.Taki powinien być tytuł.Poza tym OCMB trzeba przenieść pod las,bo tam już nie pasuje ten relikt.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Leśnik 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Nie drzewa proszę kontrolować suche wycinać ,przycinać obcinać podcinać i problemu nie będzie ,trzeba myśleć z wyprzedzeniem po to mamy rozum .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.8888 sekundy