REKLAMAAldortax
REKLAMAkarczma 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 listopada 2023, 14:21 komentarzy 1
Krzysztof Harmaciński odbiera gratulacje.

Krzysztof Harmaciński odbiera gratulacje. (Fot. Info Iława.)

Do zaszczytnego grona osób "Zasłużonych dla Gminy Iława" dołączył dzisiaj wójt tej gminy, Krzysztof Harmaciński. Decyzję o uhonorowaniu samorządowca tym tytułem podjęła jednomyślnie Rada Gminy Iława, na wniosek przewodniczącego Romana Piotrkowskiego.

Jak podkreślano, przybliżając sylwetkę samorządowca, stanowisko Wójta Gminy Iława piastuje on już od 25 lat! To stawia Krzysztofa Harmacińskiego w gronie najbardziej doświadczonych samorządowców w regionie i kraju.

Uzasadnienie do uchwały w sprawie przyznania tytułu "Zasłużonego" odczytał wnioskodawca Roman Piotrkowski, który podkreślał skuteczność Krzysztofa Harmacińskiego i jego liczne sukcesy, w tym przeprowadzone inwestycje i pozyskane dofinansowanie, np. 40 mln zł z "Polskiego ładu".

Po głosowaniu, które było jednomyślne, a także odebraniu gratulacji, sam uhonorowany zaszczytnym tytułem "Zasłużonego dla Gminy Iława" nie krył wzruszenia. 

- Wiem, że okręt musi mieć swojego kapitana, ale sam tego okrętu nie poprowadzi, musi mieć odpowiednią załogę - podkreślił Krzysztof Harmaciński, dziękując współpracownikom, radnym, organizacjom i nieformalnym grupom mieszkańców, z którymi miał okazję współpracować.

- Jest to kapitał, który przez 25 udało mi się zgromadzić. I nie został on roztrwoniony, tylko został pomnożony - powiedział wójt. - Najważniejsza jest rozmowa, nie wolno się obrażać i kierować względami politycznymi - dodał.

A czy 25 lat to dużo? 

- Dla mnie może jeszcze za mało - przyznał świeżo upieczony "Zasłużony". - Mając tak wspaniałą społeczność lokalną, można naprawdę wiele rzeczy zrobić. Tylko trzeba chcieć.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

Tytuł "Zasłużonego dla Gminy Iława" dla wójta Krzysztofa Harmacińskiego.

Ilość zdjęć 17

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea
Artykuł załadowany: 0.8473 sekundy