REKLAMAprofi
REKLAMAkarczma 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 listopada 2023, 09:33
Również tym razem chętnych do podzielenia się z potrzebującymi cząstką siebie nie brakowało.

Również tym razem chętnych do podzielenia się z potrzebującymi cząstką siebie nie brakowało. (Fot. KPP w Iławie.)

„Pomaganie mamy we krwi!” - pod tym hasłem w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie przeprowadzono w czwartek, 23 listopada kolejną akcję zbiórki krwi - cennego i niezastąpionego leku.

Została zrealizowana dzięki zaangażowaniu Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka Życia” działającego przy iławskiej komendzie, we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddziałem w Iławie.

- Również tym razem chętnych do podzielenia się z potrzebującymi cząstką siebie nie brakowało. Do akcji włączyli się nie tylko policjanci, ale też cywilni mieszkańcy powiatu iławskiego - podaje st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Większość dawców, którzy przyłączyli się do akcji i podzielili się życiodajnym płynem, robi to regularnie. 

Podczas czwartkowej zbiórki krew oddały 22 osoby; łącznie zebrano 10 litrów tego cennego płynu. 

"Wszystkim dawcom gorąco dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych zbiórkach. Pamiętaj - oddając krew, ratujesz czyjeś  życie!", podsumowują organizatorzy.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.395 sekundy