REKLAMAd&d
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 listopada 2023, 12:50 komentarzy 1
Awansowanym funkcjonariuszom gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Awansowanym funkcjonariuszom gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji. (Zdjęcia: Magdalena Truszczyńska.)

Z okazji obchodzonego 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości funkcjonariusze Służby Więziennej w Zakładzie Karnym w Iławie odebrali awanse na wyższe stopnie służbowe.

Uroczystość odbyła się w iławskiej jednostce penitencjarnej 23 listopada.

11 listopada 2023 roku świętowaliśmy już 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. O krzewienie patriotyzmu troszczą się m.in. za murami Zakładu Karnego w Iławie.

- Dbajmy o to, aby w młodych ludziach, funkcjonariuszach, krzewić właściwe postawy i patriotyzm, okazujmy sobie nawzajem szacunek, dzięki czemu zbudujemy fundamenty dla społeczeństwa opartego na solidarności i współpracy - zaapelowali przedstawiciele iławskiego ZK.

Tradycyjnie, Narodowe Święto Niepodległości stało się też okazją do przyznania awansów na wyższe stopnie służbowe. Akty nadania wręczył funkcjonariuszom Zastępca Dyrektora Zakładu Karnego w Iławie mjr Tomasz Szewczak.

Awansowanym funkcjonariuszom gratulujemy! Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Magdalena Truszczyńska.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~3- z polskiego 1 2 miesiące temuocena: 100% 

    Zwracam się z prośbą do szanownej Redakcji o korektę tytułów tak, aby nie gwałciły składni zdania.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.6942 sekundy