REKLAMAAldortax
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 listopada 2023, 16:04
Tragedia jest przyczyną ogłoszenia w Grupie Meblowej Szynaka dwudniowej żałoby, która potrwa do 30 listopada 2023 r.

Tragedia jest przyczyną ogłoszenia w Grupie Meblowej Szynaka dwudniowej żałoby, która potrwa do 30 listopada 2023 r. (Fot. Szynaka Meble.)

"Z głębokim żalem informujemy, że w tragicznym wypadku, który miał miejsce 28 listopada 2023 roku, w jednym z zakładów Grupy Meblowej Szynaka – Szynaka Living w Iławie poniósł śmierć nasz wieloletni pracownik śp. Bartosz Piechota" - podaje Grupa Meblowa Szynaka, zabierając głos w sprawie wczorajszej tragedii.

W stanowisku Grupy czytamy, że śp. Bartosz Piechota, który we wtorek, 28 listopada w godzinach porannych uległ śmiertelnemu w skutkach wypadkowi przy pracy, był w swoim miejscu zatrudnienia cenionym pracownikiem i lubianym kolegą, a jego nagła śmierć została przyjęta z ogromnym smutkiem.

- Bartosz nie tylko był cenionym pracownikiem, członkiem naszego zespołu, ale także bliskim przyjacielem i kolegą dla wielu z nas. Jego oddanie pracy, serdeczność i profesjonalizm na zawsze pozostaną w naszej pamięci - podkreślają w wydanym oświadczeniu zarząd i pracownicy Grupy Meblowej Szynaka. - Dla wielu z nas był godnym wzorem do naśladowania. 

Przedstawiciele Grupy łączą się z bólu z pogrążonymi w żałobie najbliższymi i apelują o uszanowanie tragedii:

- To niezwykle trudny czas dla nas wszystkich, w szczególności dla rodziny zmarłego, ale także dla koleżanek i kolegów, współpracowników, dyrekcji zakładu w Iławie, ale także całej społeczności pracowniczej. Zwracamy się z pokorą i prośbą o uszanowanie naszego bólu. Ten trudny czas po odejściu naszego drogiego kolegi jest dla nas niezwykle bolesny. Prosimy o zrozumienie naszych uczuć i intymności w tym trudnym okresie. Dziękujemy za wsparcie i wyrazy życzliwości, które doceniamy z całego serca. W tych trudnych chwilach pragniemy złożyć nasze najszczersze wyrazy współczucia i kondolencji rodzinie, bliskim oraz znajomym naszego kolegi.

Tragedia jest przyczyną ogłoszenia w Grupie Meblowej Szynaka dwudniowej żałoby, która potrwa do 30 listopada 2023 r. Jak zapewniają zarząd i pracownicy:

Pamięć o zmarłym śp. Bartoszu Piechocie na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea
Artykuł załadowany: 0.3579 sekundy