REKLAMApluszak
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 grudnia 2023, 08:59
Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski (na zdjęciu trzeci od lewej) w gronie uhonorowanych na Wielkiej Gali Polskiej Przedsiębiorczości.

Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski (na zdjęciu trzeci od lewej) w gronie uhonorowanych na Wielkiej Gali Polskiej Przedsiębiorczości.

Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski został uhonorowany prestiżowym tytułem „Wójt 15-lecia” w plebiscycie Orły Polskiego Samorządu.

Znalazł się w gronie laureatów, odbierając statuetkę „Orła 15-lecia”. 


Nagroda ta jest potwierdzeniem uznania za wyjątkową pracę i wkład w rozwój oraz efektywności w zarządzaniu gminą. Wyróżnienie to wyraz kompetencji i umiejętności zarządzania, przyczyniających się do podnoszenia standardów życia mieszkańców gminy i dających dobre perspektywy rozwoju ich dobrostanu w przyszłości.


W piątek (1 grudnia) w Warszawie odbyła się Wielka Gala Polskiej Przedsiębiorczości 2023, podczas której wręczone zostały nagrody w Ogólnopolskim Plebiscycie Orły Polskiego Samorządu. Wydarzenie to, zorganizowane przez Ogólnopolską Federację Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl, było okazją do uhonorowania wyróżniających się przedstawicieli polskich samorządów. Tegoroczna edycja plebiscytu była szczególna ze względu na jej jubileuszowy charakter. W uroczystej gali wspólnie z wójtem wzięli udział: Marian Licznerski - Zastępca Wójta Gminy Lubawa, Jan Laskowski - Przewodniczący Rady Gminy Lubawa oraz Joachim Dutkiewicz - Przewodniczący Komisji Gospodarki, Budżetu i Finansów. Wydarzenie poprowadzili Dorota Gardias i Krzysztof Ibisz.

- Otrzymane wyróżnienie to wyraz uznania dla mojej dotychczasowej pracy i zaangażowania w rozwój gminy Lubawa, ale także motywacja do dalszego działania! - komentuje Wójt Gminy Lubawa Tomasz Ewertowski. - Nagrodę tę traktuję jako nasz wspólny sukces, w którym swój udział mają także mieszkańcy naszej gminy. Dziękuję za współpracę i zaufanie Radzie Gminy. Dziękuję sołtysom, ochotniczym strażom pożarnym, kołom gospodyń wiejskich, klubom seniora, członkom LZS, przedstawicielom oświaty, rolnikom i przedsiębiorcom. Działamy dalej!

Orły Polskiego Samorządu to wyróżnienia przyznawane w ramach Ogólnopolskiego Programu Sylwetki i Marki Polskiego Samorządu. Ich celem jest budowanie i umacnianie pozycji polskich samorządów. Piątkowa gala odbyła się już po raz piętnasty. Tytuł przyznawany jest nielicznym, którzy sprostają wymaganiom weryfikacyjnym Rady Programowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Publikacja Urzędu Gminy Lubawa.

REKLAMANAJLAK
Swojak
Artykuł załadowany: 0.2859 sekundy