REKLAMAAldortax
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 grudnia 2023, 13:22 komentarzy 19
W tragicznych okolicznościach stracił dziś życie mieszkaniec naszego miasta w wieku zaledwie 22 lat! To młody piłkarz, związany z kilkoma lokalnymi klubami...

W tragicznych okolicznościach stracił dziś życie mieszkaniec naszego miasta w wieku zaledwie 22 lat! To młody piłkarz, związany z kilkoma lokalnymi klubami...

W tragicznych okolicznościach stracił dziś życie mieszkaniec naszego miasta w wieku zaledwie 22 lat.

Mężczyzna ten spadł z rusztowania na placu budowy w Miłomłynie w powiecie ostródzkim; zginął na miejscu.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło do ostródzkich służb ratunkowych dziś krótko po godzinie 10:00. Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna spadł z wysokości około 10 metrów.

- Mogę potwierdzić, że niestety doszło do takiego tragicznego w skutkach zdarzenia: mężczyzna spadł z wysokości, z rusztowania i pomimo podjętej reanimacji niestety nie udało się go uratować; poniósł śmierć na miejscu zdarzenia - powiedziała portalowi www.infoilawa.pl sierż. Paulina Śliwińska z zespołu prasowo-informacyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

- Upadek z wysokości doprowadził do zatrzymania funkcji życiowych mężczyzny. Strażacy po dojeździe na miejsce zdarzenia natychmiast podjęli reanimację, następnie przekazali poszkodowanego ratownikom medycznym. Niestety, pomimo podjętej akcji ratunkowej funkcji życiowych mężczyzny nie udało się przywrócić - mówi o prowadzonych na miejscu czynnościach mł. bryg. Grzegorz Różański, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

Teraz na miejscu tragicznego wypadku pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, która pod nadzorem prokuratora wyjaśnia wszelkie okoliczności tego zdarzenia oraz jego przyczynę. 

- Śledczy sprawdzą m.in., czy wszelkie wymogi zostały zachowane i czy mężczyzna miał uprawnienia do pracy na wysokości - dodaje sierż. Paulina Śliwińska.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, tragicznie zmarły młody mężczyzna był dobrze znany w lokalnym i regionalnym środowisku piłkarskim. Grał jako napastnik i pomocnik m.in. w takich zespołach jak Osa Ząbrowo, LZS Frednowy czy LKS Wel Lidzbark.


Najbliższym i przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia z powodu ich straty.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

19Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Kerownik 19 2 miesiące temuocena: 50% 

  Piernolnął jak długi! No to dawać następnych co tam za bramą czekali na jego miejsce!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Robol 18 2 miesiące temuocena: 33% 

  Jak zimą gdzie jest ślisko robić na dachu konstrukcja drewniana oblodzona kierownik budowy inwestor który byle szybko bez względu na warunki kasa się liczy gwarantuję prokurator się zajmie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xxx 17 2 miesiące temuocena: 100% 

  Jako rodzina za głupie komentarze podziękujemy a stronę proszę o umieszczenie prawidłowych informacji jezeli jest już coś dodawane. Spadł z dachu nie z rusztowania.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~asw 16 2 miesiące temuocena: 67% 

  Kraj sklecony z papieru toaletowego. I tak jest w każdej dziedzinie. BHP haha, my nie wiemy co to znaczy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~D 15 2 miesiące temuocena: 75% 

  Boże,jak żal..wyrazy współczucia dla rodziny..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~aaq 14 2 miesiące temuocena: 100% 

  Info - nie wstyd wam publikować takiego ścieku jak pod spodem przy tak tragicznej informacji? Co za parszywe czasy...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Grzesiek 13 2 miesiące temuocena: 100% 

  Reklamy wszelkiej maści to standard dla tego portalu. Gdyby ten młody chłopak był synem ciotki brata matki pracującej w urzędzie to by był jeszcze jako nekrolog wstawiony na głównej stronie. Wszyscy psioczyli na brukowca iławskiego czytaj kurier a tu są takie same standardy. Liczy się klikalność i wyświetlenia.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ali 12 2 miesiące temuocena: 0% 

  Jedyny ściek jaki tu widzę to twój.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~FELEK 11 2 miesiące temuocena: 88% 

  za dużo tu prokuratorów.Wypadki są i bedą.A wy znawcy życia .Starzy wyjadacze też byliście młodzi Cieszcie się z życia Trochę pokory i współczucia dla rodziny . Zastanów się nad osądami bo sam nie wiesz co cię spotka jutro . nie będzie ci miło jak ktoś wyda na ciebie wyrok że byłeś odklejony od rzeczywistości. Mam też swój wiek .nie jestem młodzierzą. mam 60 lat i dziwie sie moim rówieśnikom za takie komentarze. Wasze dzieci nauczyły was hejtu . Czego nauczą was jeszcze . My mamy dawać przykład naszym dzieciom. Ja ze swoich jestem dumny i wiem ze hejt jest im obcy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~po prostu SZOK ! 10 2 miesiące temuocena: 100% 

  wyrazy współczucia dla bliskich ,,,,,,,,,,, dalej brak mi słów . czy na takiej wysokości nie było skutecznego zabezpieczenia ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~instyktownie 9 2 miesiące temuocena: 71% 

  bzdury pieprzysz ............. a z ilu metrów leciałeś w życiu na glebę , bez spadochronu ? A czy ty w życiu ani razu nie zemdlałeś ? tlenem cię nie ratowali ? .a tiktoki mam w de .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Szkoda gadac 8 2 miesiące temuocena: 12% 

  Behape . Gratuluję optymizmu ale walki z grawitacja nie wygrasz. Żadne zabezpieczenia uprzęże ,szelki hamulce irp itd przedewszyskim włączamy myślenie. To instynkt nam podpowiada co jest bezpieczne a co nie I na co uważać . A niestety tiktok czy inne gówno tego im nie pokazuje

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~behape 7 2 miesiące temuocena: 86% 

  w każdej chwili , człowiek może się potknąć , pośliznąć , czy nawet zasłabnąć . ale powinien być tak zabezpieczony , żeby w razie " awarii " nie spaść na ziemię z takiej wysokości .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Też paprak 6 2 miesiące temuocena: 40% 

  Masz racje młodzieży odklejona jest od rzeczywistosci zanikają instynkty samozachowawcze i o wypadek nie trudno. Jeśli prześledzić ie dane wypadków wszelakich w Polsce to średnia wieku mówi jasno jak jest

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Grzesiek 5 2 miesiące temuocena: 71% 

  Do Też paprak. Co to za logiką w twojej wypowiedzi ? Co za znaczenie czy to młody czy stary ?! Wystarczy że się poślizgnął i nie ma człowieka... Wiek nie ma tu żadnego znaczenia.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dekarski paprak 4 2 miesiące temuocena: 59% 

  Łatwo osądzać ale prawda jest taka ze budowlanka to nie łatwy zawód. I niestety ale takie czasy mamy że nie wszyscy się nadają do takich zawodów. Młodzież jest sami wiecie jaka . Chodz by 100 zabezpieczeń to i tak ten co ma spaść to spadnie. Bardzo przykra sprawa sam robie na wysokościach i wiem co mówię

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Grzesiek 3 2 miesiące temuocena: 33% 

  Nie ma żadnej różnicy czy to młody stary czy w średnim wieku. Jak ma się poślizgnąć to się tak czy inaczej to stanie. Padło akurat na tego młodego chłopaka i tyle. Szkoda go bo był zbyt młody by odchodzić. Dzisiaj padło na niego niestety

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Taki nikt 2 2 miesiące temuocena: 86% 

  Stanowczo za dużo tych wypadków przy pracy. Zaczyna się tu robić "trzeci świat" - praca za pół darmo, wieczna presja żeby szybciej robić, a w mieście pełno bud z grami losowymi, lombardów i szmateksów.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Suszanka 1 2 miesiące temuocena: 95% 

  Tragedia! Całe życie przed nim. Współczuję rodzinie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.2885 sekundy