REKLAMAd&d
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 grudnia 2023, 13:13 komentarzy 7
Iławski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w obiektywie - ZOBACZ ZDJĘCIA.

Iławski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w obiektywie - ZOBACZ ZDJĘCIA. (Fot. Info Iława.)

Jarmark Bożonarodzeniowy w Iławie z roku na rok - coraz większy! Dziś, w ramach tegorocznej edycji wydarzenia, na placu Starego Miasta na iławian i gości czeka kilkadziesiąt różnorodnych stoisk, a do tego oferta gastronomiczna i animacyjna.

Atmosfera jest prawdziwie świąteczna, a wszystko za sprawą przystrojonych stoisk, barw kojarzących się z Bożym Narodzeniem i tematycznego asortymentu. Na placu Starego Miasta w Iławie kupicie dziś choinkę, ręcznie wykonane z naturalnych surowców ozdoby na świąteczny stół i prezenty - także prosto od lokalnych i regionalnych rękodzielników i artystów. 

Ofertę uzupełniają stoiska gastronomiczne - można się ogrzać kubkiem gorącej czekolady czy zjeść coś słodkiego - a także oferta animacyjna przygotowana przez organizatora jarmarku, Iławskie Centrum Kultury. Bezpłatna wiedeńska karuzela czeka na najmłodszych, podobnie jak zabawy z animatorkami w świątecznych strojach. Natomiast rozstawiona na placu Starego Miasta scena czeka na wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w przeglądzie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych pod hasłem "Śpiewajmy i grajmy mu". Na godzinę 17:00 jest zaplanowany koncert kolęd w wykonaniu chóru "Camerata".

Bożonarodzeniowy jarmark na iławskim Starym Mieście potrwa do godziny 19:00. W tym roku wydarzenie ma format jednodniowy; szansa, by odwiedzić jarmark - tylko dziś!

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

Iławski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 w obiektywie - ZOBACZ ZDJĘCIA.

Ilość zdjęć 109

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

7Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Pff 7 2 miesiące temu

  Proszę o takich wydarzeniach pisać z tygodniowym wyprzedzeniem a nie w dzień imprezy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mr. T 6 2 miesiące temuocena: 14% 

  Straszna cepelia na tym jarmarku. No ale małe miasto, tak to wygląda niestety.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do ~wybywaj do miast większych 5 2 miesiące temu

  A pewnie, ze pojadę. Z drugiej strony żenadą jest na jarmarkach sprzedawanie pajd ze smalcem. Czy to jarmark Bożonarodzeniowy czy wiejski festyn. Gdzie uszka z grzybami, krokiety, barszczyk, rybka? No gdzie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wybywaj do miast większych 4 2 miesiące temuocena: 80% 

  jedź do większego Krakowa , bo tam na jarmarku jedna pajda chleba ze smalcem 53 złote, jak zakupisz to dopiero wtedy będziesz wyglądał jak ktuś stety z miasta większego .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~. 3 2 miesiące temuocena: 33% 

  Do czasu aż kogoś karuzela złapie i zdrzy się wypadek, skoro czytam ze bydło dopada

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tutejszy 2 2 miesiące temuocena: 65% 

  Przy karuzeli masakra, brak kolejki spowodował odpalenie u przybyłych osób zwierzęce instynkty,a prościej jakby wpadło bydło!!!Jeszcze jedne dzieci nie zeszły,a już wybiegały drugie oczywiście każde dziecko z rodzicem!By-dło!! Masakra.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mikołaj 1 2 miesiące temuocena: 69% 

  Dobrze nazwane jarmark

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 3.0154 sekundy