ZDZ
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 grudnia 2023, 11:33
IŁAWA. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli dwa szczytne cele sobotniej akcji!

IŁAWA. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli dwa szczytne cele sobotniej akcji! (Fot. Info Iława.)

Tegoroczną edycję akcji "MotoMikołaje" organizatorzy zaliczają do bardzo udanych! Dzięki pomocy ludzi dobrej woli, wrażliwych na los bezdomnych zwierząt, do iławskiego przytuliska trafią całe worki pełne karmy. Jest też gotówka, którą wolontariuszki zebrały na zorganizowanym przez siebie bazarku, a także wsparcie przekazane do puszek na rzecz rehabilitacji Jarosława Laskowskiego.

Pora na podsumowanie sobotniej akcji "MotoMikołaje w Iławie", w ramach której w tym roku darczyńcy wspierali aż dwa szczytne cele.

- Na schronisko udało nam się uzbierać kwotę 2 290,64 zł plus 50 zł BLIK-iem. To wpływy z bazarku, zorganizowanego w Galerii Jeziorak przez wolontariuszki iławskiego schroniska. Dziewczyny były tam aż do 18:00 - podsumowuje jeden z organizatorów "MotoMikołajów" Dariusz Ziółkowski. - Zainteresowanie bazarkiem było duże, za co w imieniu wolontariuszek dziękujemy! Za rok kiermasz dostępny będzie przez cały dzień.

Natomiast na rzecz Jarosława Laskowskiego z gminy Iława udało się zebrać nieco ponad tysiąc złotych. Aby wesprzeć zbiórkę środków, najbliżsi mężczyzny, który po poważnym nieszczęśliwym wypadku potrzebuje kosztownej rehabilitacji, przygotowali ciasto, a strażacy z jednostki OSP w Wikielcu - pożywną grochówkę.

Organizatorzy są bardzo zadowoleni z przebiegu akcji.

- Może tylko pogoda mogła być łaskawsza - mówi Dariusz Ziółkowski. - Wtedy pewnie frekwencja była jeszcze większa, ale i tak cieszymy się, że coś dobrego udało się wspólnie zrobić! - podsumowuje.

MotoMikołaje serdecznie dziękują wszystkim, którzy wsparli dwa szczytne cele sobotniej akcji!

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4377 sekundy