REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 grudnia 2023, 08:18

"Szafa" to tak naprawdę pokaźny namiot, który mieści kilka wieszaków i stojaków. (Fot. Info Iława.)

Jest ogólnodostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pierwsza w Iławie "ciepła szafa" stanęła na zewnątrz budynku Centrum Aktywności Lokalnej przy ulicy Wiejskiej w Iławie - od strony ulicy Gdańskiej. 

"Szafa" to tak naprawdę pokaźny namiot, który mieści kilka wieszaków na kurtki i swetry, stojaki na zimowe obuwie oraz półki na akcesoria niezbędne podczas mroźnych dni: czapki, szaliki, rękawiczki.
"Ciepła szafa", jak już informowaliśmy na portalu, wystartowała w mikołajkowe popołudnie, 6 grudnia. 

- Osoby, które potrzebują naszego wsparcia, znajdą tu coś, co ich ogrzeje i pomoże przetrwać ten trudny czas - informował Urząd Miasta w Iławie.

Jednocześnie ratusz zachęcał do tego, aby pomóc zapełnić szafę.

- Liczymy na Wasze zaangażowanie, które sprawi, że zima stanie się dla wielu naszych sąsiadów cieplejsza! - zwrócił się do mieszkańców magistrat. - Jesteśmy przekonani, że w Waszych szafach, piwnicy czy też na strychach znajdują się zimowe ubrania, których już nie nosicie, a mogą jeszcze posłużyć innym, w szczególności w tym zimowym czasie.

Zbiórka odzieży, która powinna być czysta i spakowana w worki, prowadzona jest w środy w godzinach 14-16, natomiast osoby potrzebujące mogą skorzystać z szafy każdego dnia, przez całą dobę. 

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMAgeodeta
REKLAMADebata

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3708 sekundy