REKLAMAfredom
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 grudnia 2023, 08:51 komentarzy 131
List przewodniczącego Rady Miejskiej w Iławie - i kandydata na burmistrza - Michała Młotka w weekend trafił do skrzynek pocztowych w mieście.

List przewodniczącego Rady Miejskiej w Iławie - i kandydata na burmistrza - Michała Młotka w weekend trafił do skrzynek pocztowych w mieście. (Fot. Michał Młotek/FB.)

Michał Młotek, obecny przewodniczący Rady Miejskiej w Iławie i zastępca dyrektora w Powiatowym Urzędzie Pracy w Iławie, oficjalnie potwierdził, że w zbliżających się wyborach samorządowych będzie ubiegać się o urząd Burmistrza Iławy.

Napisał o tym w skierowanym do iławianek i iławian przedświątecznym liście, który w weekend trafił do skrzynek pocztowych w mieście.

Taki list to jedna z tradycyjnych form kontaktu z wyborcami. Teraz, przed zbliżającymi się Świętami, ale też zaplanowanymi na wiosnę 2024 roku wyborami samorządowymi, zdecydował się z niej skorzystać Michał Młotek.

List to dla niego okazja, aby podsumować dobiegającą już końca 5-letnią kadencję lokalnego samorządu.

- W tym czasie wypełniałem mandat radnego najlepiej jak potrafiłem - napisał Michał Młotek. - Reagowałem na wszelkie zgłaszane przez Państwa sprawy, inicjowałem działania istotne dla przyszłości Iławy, śledziłem uważnie działania władz. Brałem też aktywny udział w życiu naszej społeczności, uczestnicząc w setkach wydarzeń, spotkań i rozmów.

Teraz, według niego, Iława potrzebuje "zmiany, świeżego spojrzenia i dobrej energii".

- Zdecydowałem, że w najbliższych wyborach samorządowych w kwietniu 2024 roku, będę ubiegać się o urząd Burmistrza Miasta Iławy - potwierdził oficjalnie Michał Młotek.

Przewodniczący iławskiej rady już nakreśla najważniejsze dla siebie kwestie.

- Chcę, by Iława była atrakcyjnym miejscem do życia dla wszystkich - napisał. - Moim głównym celem jest ściągnięcie do Iławy inwestorów i stworzenie tu, na miejscu, dobrze płatnych miejsc pracy - tak, by zatrzymać wyjazdy młodych ludzi z naszego miasta.

- Ważne będą dla mnie inwestycje w infrastrukturę, w tym budowa drogi ekspresowej S5, tunelu pod przejazdem kolejowym przy ulicy Wyszyńskiego i wiaduktu na drodze krajowej nr 16 pod Iławą, ale też mniejsze projekty, które poprawią komfort życia każdego z nas - kontynuuje Michał Młotek.

- Będę dążyć do rozładowania korków i zaprzestania bezmyślnego betonowania Iławy - zapewnił też kandydat. - Mam konkretne pomysły na rozwinięcie życia kulturalnego.


Michał Młotek przybliżył też wyborcom swoją sylwetkę.

To urodzony w 1984 roku specjalista administracji publicznej i samorządu, od 2022 roku posiada dyplom menedżerski MBA. Ukończył zarządzanie w administracji w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk i samorząd terytorialny i rozwój lokalny na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo jest obecnie związany z Powiatowym Urzędem Pracy w Iławie, a zanim objął aktualnie piastowane stanowisko Przewodniczącego Rady Miejskiej w Iławie, w latach 2014-2018, pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Powiatu Iławskiego. Mieszkańcom znany jest nie tylko z działalności samorządowej, ale też cyklu edukacyjnych spacerów po mieście oraz z projektu Internetowe Muzeum Iławy.


Wybory samorządowe, jak wskazał Marszałek Sejmu Szymon Hołownia, mogą odbyć się 7 kwietnia 2024 roku.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Taki list to jedna z tradycyjnych form kontaktu z wyborcami. Teraz, przed zbliżającymi się Świętami, ale też zaplanowanymi na wiosnę 2024 roku wyborami samorządowymi, zdecydował się z niej skorzystać Michał Młotek.

REKLAMANAJLAK
Swojak

127Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~No tak... 127 7 miesięcy temuocena: 92% 

  Panie Przewodniczący w"Moje ostatnie interwencje" napisał Pan: - przywrócenie porządku publicznego w okolicach ul. Andersa No tak...Szczególe podziękowania należą się przedsiębiorcom prowadzacym działalność w pawilonie nr budynku 11 (petycja do spółdzielni) i policji za jej działania.Pozdrawiam

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~UM 126 7 miesięcy temuocena: 33% 

  Tyle mówicie, piszecie o szczuciu, pogardzie, hejcie , dojeżdżaniu, a sami jaką praktykę stosujecie? Jak kończy się merytoryka to tematem zastępczym zawsze jest radna. Taki dyżurny temat do obicia. Kto zatem dojeżdża? Za co ? Przecież kredyty są, wystarczy poczytać lekturę budżetu. Dojeżdża, oczernia, ośmiesza bo najbardziej obawia się jej słów. Są dosadne. Ja jej wierzę i szczerze współczuję. Najbliższym i samemu przewodniczącemu rady życzę wielu sił w walce o fotel burmistrza. I każdemu innemu śmiałkowi. To będzie niestety walka na noże.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mario 125 7 miesięcy temuocena: 50% 

  Gdybyś miał jakikolwiek zmysł wiedziałbyś ,że im większy atak na radną z tym silniejszą tarczą zwycięża. Robisz to bez ładu i składu. Prywatne kwasy wyjaśniaj osobiście, jeśli oczywiście masz w gaciach to co powinieneś mieć.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Weź przestań 124 7 miesięcy temuocena: 55% 

  Anna, nie wzbudza. Tylko ty tak o sobie myślisz ;) I nie mówię o pracy, tylko kółkach zainteresowań ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anna 123 7 miesięcy temuocena: 44% 

  Nie daję wiary w to co piszesz, pewnie z zemsty. Od 5 lat ten sam klub polityczny, przeglądam oświadczenia majątkowe , stała praca, przychody. Hmmm zastanawiam się jakie ma haki na obecną władzę, że wzbudza taką obawę i lawinę hejtu w jej kierunku.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tyle w temacie 122 7 miesięcy temuocena: 56% 

  A ja jej nie wierzę, bo sama się ośmiesza swoim niepoważnym zachowaniem. Kolejna osoba po panu przewodniczącym chora na władze. Skacze z miejsca na miejsce bo nigdzie jej dłużej nie chcą do współpracy. Ciekawe czemu. Kto z nią pracował ten wie. Przerost formy nad treścią. Wielkie słowa na ustach, hejt w kieszeni.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wyborca 121 7 miesięcy temuocena: 55% 

  Po co odwracacie uwagę? Jest niezadowolenie społeczne? Są wybory? To ludzie zdecydują komu powierzą mandat burmistrza. Niech przekonują kto ma lepszy pomysł na miasto. Rychło trzeba je oddłużyć.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kontrahent 120 7 miesięcy temuocena: 50% 

  Może tak radni się wezmą za robotę i się zainteresują kasą miasta, a nie tylko się lansują. Pani Ewo co z pani za księgowa? Szósty zmysł ucierpiał........

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 119 6 miesięcy temuocena: 50% 

  No niestety do płci pięknej mi daleko. I jak ma się rozumieć tylko hejt na radną jest tu wskazany. Słowa uznania niedopuszczalne?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec twz 118 6 miesięcy temuocena: 50% 

  ~ Mieszkaniec Mam wrażenie, że ta radna sama o sobie pisze te pochwalne komentarze. Wielkie słowa o swoim ego, to do niej pasuje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 117 6 miesięcy temuocena: 57% 

  Oglądałem dziś sesję rady miasta. Radna Ewa pozamiatała dziś zarówno skarbnik jak i burmistrza. Wytknęła kardynalny błąd w budżecie. Więc jak czytam te wasze wypociny jaka to ona nie jest, to już że nagonka wypływa z ratusza.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~odpowiedź 116 7 miesięcy temuocena: 42% 

  Odczepcie wy się od radnej Ewy. Jedna z najbardziej pracowitych w tej kadencji.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ale ego 115 7 miesięcy temuocena: 56% 

  Z pewnego źródła wiem... Dziękuję, wiem już kto pisze te komentarze buhaha A poparcie młotka wśród pracowników ratusza. Chyba się totalnie pogubił ktoś tu w swoim ego.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zmiana 114 7 miesięcy temuocena: 64% 

  Przyszła skarbnik pracuje na etacie w ratuszu i nie będzie nią obecna:) mit o dojeżdzaniu obalony. Młotek od dawna przygotowywał kampanię i z dobrego źródła wiem, że ma spore poparcie wśród pracowników ratusza.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dług długiem pogania 113 7 miesięcy temuocena: 59% 

  Ratusz pracuje w nadgodzinach? Uważasz że ogrom mieszkańców skarżących się publicznie ma zwidy ? Tak zakłamujecie rzeczywistość? Jest gorzej niż myślałem. Brudu nie widzicie, długów pewnie też nie? No nie wiem kto tu jest odklejony od rzeczywistości?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~A ja im nie wierzę 112 7 miesięcy temuocena: 43% 

  Jakoś syfu nie widzę? Chyba tylko w Waszych głowach,.a to pokazują sesję rady. Ci radni to już dawno odkleili się od rzeczywistości. Odjechali w swoje hasła o Iławie, a jedyne co mają przed oczami to swój interes wyborczy. Dobrze że niedługo ich rozliczymy. Nie wierzę ani radnej krzyczącej wieczne męczennicy ani jej komitetowi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wieża ratusza 111 7 miesięcy temuocena: 58% 

  Jedyne co było przewidywalne to marazm przy niedoświadczonym burmistrza. Jeśli krytyka radnych wobec bezrefleksyjnego zadłużania miasta można nazwać dojeżdżaniem kogolwiek, to nie dziwię się że w Iławie jest syf. W kasie miasta i na ulicy dodam.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nic nowego 110 7 miesięcy temuocena: 45% 

  Taka strategia, nawciskać ludziom kitu, jak tragicznie ratusz rządzi, żeby ludzie uwierzyli a potem wjadą oni na białym koniu jako wybawiciele. A nowa ekipa chyba będzie potrzebowała skarbniczki. A kto dojeżdżał obecną i wciskał jej niekompetencje? Jakie to przewidywalne.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Hmmm 109 7 miesięcy temuocena: 58% 

  Dowiedz się co się działo na ostatnim posiedzeniu komisji, a jeszcze przeprosisz Panią Ewę. Za stan kasy miasta pełną odpowiedzialność ponosi burmistrz, szczególnie za rolowanie kredytów! Zadłużenie miasta sięga blisko 50mln zł!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dług długiem pogania 108 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Popytaj w ratuszu jak radna daje wycisk skarbniczce. Od dłuższego czasu głosuje przeciw uchwałom budżetowym. Coś jest na rzeczy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~abc8 107 7 miesięcy temuocena: 50% 

  Moim zdaniem, przede wszystkim gospodarka i praca. Coroczne inwestycje trzeba dzielić na 2 połowy - 1) poprawiające komfort życia mieszkańców, 2) wpływające na rozwój gospodarczy - ułatwiające życie lub nawet umożliwiające funkcjonowanie przedsiębiorstw - dużych i małych, dające zatrudnienie, płacące podatki (w tym podatki lokalne), jak też wspieranie firm o charakterze społecznym. Przykład - przedszkole przy ul. Zielonej. Tam codziennie rano i po południu jest dziesiątki samochodów. Samochody parkują w przypadkowych miejscach, bo nie ma aż tyle miejsc parkingowych. Takie przedszkole zapewnia opiekę dzieciom, aby rodzice mogli spokojnie pójść do pracy. Miasto powinno tam obok zbudować duży parking (jest miejsce), aby to się odbywało w cywilizowany sposób, nie na ulicy, nie na chodniku i nie na klepisku w błocie. Przedstawiciele UM powinni regularnie jeździć na targi branżowe w Polsce - promować miasto turystycznie i inwestycyjnie. A może targi gospodarcze w Iławie dla inwestorów?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~z Jagiełły 106 7 miesięcy temuocena: 67% 

  szybciej zrobią wizualizację a parking ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sekretarz 105 7 miesięcy temuocena: 71% 

  Dajcie im spokój, łoj lepsze piwo na grąco, a na dodatek z młotkiem (C2H5OH), czyli ze spirytem

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tytus troszczytus 104 7 miesięcy temuocena: 46% 

  Czy prawdą jest że burmistrz Kopaczewski oczekuje bezwzględnia że na każdym spotkaniu towarzyszy mu urzędnik z aparatem który relacjonuje jego pracę nawet po godzinach? I jeszcze jedno : czy urzędnicy ratusza otrzymali jakieś dodatkowe pieniądze na święta czy tylko rogaliki?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kolega radnego 103 7 miesięcy temuocena: 33% 

  Jak tak dalej będzie rządził skarbnik tego miasta to panie Michale, lepiej już zrezygnuj i nie startuj. życzę powodzenia

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kierowca go wozi ? 102 7 miesięcy temuocena: 45% 

  ale kiedyś burmistrz zakupił chyba dwa rowery dla Ratusza ? więc sam może pedałować .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Król Lew 101 7 miesięcy temuocena: 50% 

  Jak po królewsku to po królewsku ;) czy niebawem zatrudni nadwornego do otwierania komnat w ratuszu? Kierowca go wozi, nadworny fotograf zatrudniony, czym więcej uraczyć naszego "skromnego" burmistrza?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~indyk z olsztyna 100 7 miesięcy temuocena: 46% 

  kaska jest kaska , a młyn gnije .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~He he 99 7 miesięcy temuocena: 54% 

  Nie oczekuje, tak jest.Kiedys biegał z aparatem teraz cyka telefonem. Nikt Cię tak dobrze nie wykadruje jak najbliższy przyjaciel, niemniej próżny. Kasa pewnie będzie! Ciekawe z jakim rozmachem 2 tys czy 3 tys ? A sobie i vice ile ? Obstawiamy ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Babangida 98 7 miesięcy temuocena: 68% 

  Byle nie ten karierowicz POpychany ze stanowiska na stanowisko !!!Czy on uczciwie bez kolesiostawa gdzieś pracował ???

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Po 97 7 miesięcy temuocena: 35% 

  Uuu skowyt po wyborach. polityka, polityka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Katarzyna Iławianka 96 7 miesięcy temuocena: 73% 

  Dzień dobry Państwu, czytałam ostatnio że burmistrz Iławy Pan Dawid Kopaczewski ukończył MBA uprzejmie proszę o okazanie dowodu wpłaty za studia. Oczywiście sprawiedliwie będzie jeżeli o to samo poproszę Pana przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Michała Młotka, który również ukończył powyższe studia. Który z Panów opłacił edukację z własnego portfela a nie z pieniędzy nas podatników? Liczę na Panów uczciwość i tempo w przedstawieniu dowodów. A może niech redakcja II zajmie się tematem.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Absurdy gadasz 95 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Andżeju drogi. Absurd. Bzdury piszesz. Do bycia burmistrzem nikt cie nie przygotuje wcześniej. Ani bycie radna ani przewodniczącym. Żeby być przygotowanym to trzeba by było wcześniej być już burmistrzem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zasmucony Andźej 94 7 miesięcy temuocena: 38% 

  Jak idziesz do władzy to bądź przygotowany wyuczony a nie korzystaj z publicznej kasy!!! Ile kosztowały te studia panie burmistrzu niech pan to powie mieszkańcom niech pan pokaże kwity, niech pan będzie transparentny zgodnie ze swoimi "zasadami". Ile jest uczciwości w uczciwości burmistrza!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~A czy prawda to? 93 7 miesięcy temuocena: 45% 

  A czy prawdą jest, że burmistrz miał prawo skorzystać z dofinansowania na te studia jak każdy pracownik każdej instytucji publicznej? I że to normalne, że pracownikom się finansuje studia, kursy i tak dalej , żeby byli jak najlepiej przygotowani do swojej pracy? I czy to nie jest normalna praktyka, że to się finansuje z pieniędzy instytucji, czyli podatnika? I czy to prawda, że burmistrz sam sobie opłaca telefon służbowy mimo że mógłby to robić z kasy miasta? Bardzo proszę o informację.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Buhaha 92 7 miesięcy temuocena: 85% 

  O jak widać kto tu się promuje już do wyborów buhahaha I pewnie sam te komentarze pisze.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~burmistrz do odpowiedzi 91 7 miesięcy temuocena: 43% 

  no burmistrzu odpowiadaj ! ! !

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~NBA 90 7 miesięcy temuocena: 55% 

  Wiadomo, że odpowiedzi się nie doczekamy. W pewnych kręgach fakt, że burmistrz opłacił te studia z miejskiej kasy (czytaj naszej) jest powrzechnie znany. Trzeba by mu jeszcze przypomnieć jak to poprzednika krytykował i jaki to on transparenty nie miał być.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piast 89 7 miesięcy temuocena: 50% 

  Niedowidzę, niedosłyszę? Czy może ktoś podrzucić linka do zamiarów, koncepcji , zamierzeń obecnego burmistrza w przyszłej kadencji ? No skoro wymagamy to od wszystkich!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czytelnik 88 7 miesięcy temuocena: 54% 

  Miasto otrzymało sygnał, opcję wyboru. Tak odczytuję intencję listu. Dopiero kampania ujawni merytorykę, a na tym podłożu obecny burmistrz polegnie. Jego "osiągnięcia" zostaną rozebrane na czynniki pierwsze i rogaliki już nie pomogą. Zresztą wśród mieszkańców coraz śmielej wybrzmiewają słowa krytyki , niezadowolenia z obecnych poczynań burmistrza .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Populizm 87 7 miesięcy temuocena: 67% 

  A to dobre. Akurat burmistz ma się czym chwalić ralnie, a nie wycieczkami po mieście heheh A to gadanie że ulica chce już zmian to nie trudno zgadnąć kto to rozsiewa od początku kadencji. Podsycanie awantur, hejtu, szukanie problemów gdzie ich nie ma byle poszlo do mediów że my pilnujemy burmistrza. Ja bym się raczej przyjrzał faktom a nie populistycznym hasełkom

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Podatnik 86 7 miesięcy temuocena: 56% 

  7 radnych. Każdy kto podniósł rękę ZA powinien stanąć przed ludźmi i wytłumaczyć się dlaczego poparł burmistrza! Bo przypominam to on dwukrotnie forsował podwyżki.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławiak 85 7 miesięcy temuocena: 82% 

  A całej Rady Miejskiej nie? Kto ostatnio przeforsował podwyższenie podatków?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~azx 84 7 miesięcy temuocena: 71% 

  Panie Michale mimo umiarkowanej sympatii do Pana to muszę napisać, że ten list jest słaby. Wszyscy Pana znają od lat, bo zajmował Pan różne eksponowane stanowiska, więc myślę, że wypadałoby się pochwalić jakimiś sukcesami.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~/// 83 7 miesięcy temuocena: 88% 

  Tymi sukcesami Młotka są właśnie EKSPONOWANE STANOWISKA.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławiak 82 7 miesięcy temuocena: 8% 

  Na to będzie czas w kampanii.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Adam 81 7 miesięcy temuocena: 36% 

  Michale, masz mój głos!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Bez sensu 80 7 miesięcy temuocena: 68% 

  Ulotki porozrzucane, nic nie zrobił, nigdzie nie był.Z ciekawości prześledziłem trochę socjali Pana Michała, polecam poczytać i porównać z Panem burmistrzem rogalem.Jest taki dziwny dysonans, wypieki, sprawy 3 rzędowe u burmistrza i rozmowy i pchanie tematów u przewodniczącego.Ale są również sukcesy Pana burmistrza np. bardzo polibil się z burmistrzem okolicznego miasteczka i odpala mu radę nadzorczą w Iławie . Trzeba bacznie obserwowac czy nasz skuteczny burmistrz (z ogromnym długiem) nie pozaciagal poza długami finansowymi innych długów osobistych. Czyli fakt rozrzuconych (pewnie bzdura) ulotek jest istotny a fakt, ze mamy miernego osobnika na fotelu burmistrza jest fajny. Oczywiście czekam na list lub innna formę konkretów od Pana Młotka.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dejw 79 7 miesięcy temuocena: 33% 

  Serce rośnie jak się czyta takie komentarze. Widać, że jednak ktoś dostrzega na czym ta relacjonowana ciężka praca burmistrza polega. Praca do nocy nad budżetem, występy na scenie z dzieckiem, które nie wuduje zapracowanego, oddanego pracy ojca. Trzeba jeszcze dodać do tego hasło transparentosci i ustawione konkursy na prezesów miejskich spółek. Z góry było wiadomo kto wygra, poziom merytoryczny prezesów jest średni, delikatnie mówiąc. Wystarczy trochę poszperać i wszystko wiadomo. Krytykował układy, stworzył swoje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obiektywny 78 7 miesięcy temuocena: 36% 

  Po komentarzach widać,że mamy głupie społeczeństwo.Bedziecie w tym samym miejscu za 5 lat a za 10 lat was już nie będzie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ANNA 77 7 miesięcy temuocena: 68% 

  Iława potrzebuje gospodarza z prawdziwego zdarzenia, ani obecny ani przyszły-prawdziwej działalności nie prowadzili, tylko etacik...... mam nadzieje ze będziemy mieć prawdziwego kandydata lub kandydatkę

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Biorca Wyborca 76 7 miesięcy temuocena: 27% 

  Można zrobić tradycję że rządzą urzędnicy z urzędów pracy. Niech dadzą wszystkim zasiłki.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rych 75 7 miesięcy temuocena: 21% 

  Bardzo błyskotliwy komentarz!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Stachu 74 7 miesięcy temuocena: 49% 

  Panie Młotek tylko proszę o rozsądek, zero nadwornego fotografa i kierowcy., aaaa i błagam mniej lansu na fejsbuku. Bo od tego co i rogalikami nas nastręcza, znienawidziłem ten kanał informacji.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tak bedzie 73 7 miesięcy temuocena: 81% 

  Nie trzeba być orłem, żeby wiedziec że na pewno zrobi to samo,bo przecież od początku naśladuje we wszystkim obecnego burmistrza. Wystarczy prześledzić posty obu panów, zwłaszcza daty publikacji. Zero pomysłu na siebie czy Iławe poza wycieczkami i nagrodami do których można się samemu zgłosić.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rych 72 7 miesięcy temuocena: 52% 

  Tego typu newsy zawsze najpiękniej są komentowane przez "najlepszych" pod słońcem lokalnych, domorosłych politologów i socjologów. Wygląda na to, że człowiek z planami, wiedzą i doświadczeniem nie jest dla Was - krytycy dobrym kandydatem. Kto w takim razie jest. Panu Michałowi życzę powodzenia.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~klucznik 71 7 miesięcy temuocena: 53% 

  Kandydat bez osobistych długów , czyli kasą umie gospodarzyć! Zgodny z ludźmi , bo nie słyszałem o jego przechwałkach jakoby sądził się z mieszkańcami Iławy :) nie to co obecny :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Żenada 70 7 miesięcy temuocena: 85% 

  Mam deja vus. W ostatniej kampanii rzucali tymi samymi plotkami w obecnego burmistrza: że ma parcie na szkło bo zadłużony, a nie był. Widać słabo u nich z myśleniem, bo nie stać ich na nic ambitniejszego. Że jakieś studia zrobił z kieszeni podatników, że ma fotografa. Żenujące to. Widać taka bezie ta kampania

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Janek 69 7 miesięcy temuocena: 49% 

  Nic nowego nie powiedział, od dawna wiadomo, że zmiany na stanowisku burmistrza są konieczne! W końcu mamy jakąś dobrą alternatywę. Nareszcie dobra informacja dla miasta !

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Justa 68 7 miesięcy temuocena: 40% 

  Super! Konkretny człowiek, ZAWSZE znajdzie czas by wysłuchać i zająć się każdą sprawą. Brawo Panie Michale! Trzymam kciuki i życzę powodzenia. No i tak w grudniowy dzień powiało wiosną zmian, tak oczekiwanych w Iławie!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Justa 67 7 miesięcy temuocena: 31% 

  do - a pomógł? A oczywiście, że pomógł.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a pomógł ? 66 7 miesięcy temuocena: 96% 

  wysłuchał ,

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xv 65 7 miesięcy temuocena: 20% 

  Panie taki przewodniczący nie robi tylko burmistrzowi przedkłada tematy do zrobienia - skapowali???!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~przedkłada i ?????? 64 7 miesięcy temuocena: 100% 

  nie kapewu ............ i tylko przedkładał , co burmistrz chciał ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a pinindzy ni ma 63 7 miesięcy temuocena: 70% 

  już donald uroczyście przyrzekał, że dzień po wybołach pojedzie do błukseli i załatwi kaskę z KPO . i co ? na razie jajco .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Radek 62 7 miesięcy temuocena: 88% 

  Dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane.... Powiedz pan dokładnie coś pan zrobił, bo spotkania i rozmowy..... To mało liczą się czyny. No ja też się spotykam z ludźmi dla dobra Iławy rozmawiamy, dyskutujemy i co, i nic.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gadanie, gadanie, gadanie ... 61 7 miesięcy temuocena: 90% 

  wizualizacje , nowelizacje , konsultacje ,,,,,,,,, a faktyczny sukces to tylko zgniły młyn .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Karol 60 7 miesięcy temuocena: 48% 

  Już jednego burmistrza z PUP Iława miała

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~przejdźmy do konkretów 59 7 miesięcy temuocena: 51% 

  ile etatów finansuje miasto w ICK , ile w PUP ? a kto powiedział , że dwóch zastępców to za dużo ??? a w mieście brud i burdel .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~xyz 58 7 miesięcy temuocena: 58% 

  będzie walka, kandydaci bardzo, przynajmniej na zewnątrz, podobni

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Podobieństwa 57 7 miesięcy temuocena: 78% 

  A czy to nie tak że ten co by chciał kopiuje tego co jest? Widzę dużo podobieństw ,nawet zdanie z tej ulotki było już w poście u burmistrza, też o wyborach i podsumowaniu kadencji. Zresztą tych podobieństw w postach jest wiecej

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~krawiec 56 7 miesięcy temuocena: 84% 

  obydwaj w rurkach ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~takaPrawda 55 7 miesięcy temuocena: 70% 

  ulotki podpisane Michał Młotek leżą na wszystkich klatkach porozrzucane !!! Ktoś taki chce być burmistrzem??

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Moje zdanie 54 7 miesięcy temuocena: 31% 

  To dlaczego rozrzucałeś? Albo komu zależało, żeby je porozrzucać?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nie masz się do czego przyczepic? 53 7 miesięcy temuocena: 70% 

  Jesu, serio? Chodzili i rozrzucali? Weź się wysil na ten hejt ok? Trochę ambitniej.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~? 52 7 miesięcy temuocena: 86% 

  poczekajmy na listę sukcesów Młotka w czasie 9-ciu lat radzenia i przewodniczenia radnym . bo jak nic nie może , to broń nas Boże .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~siara 51 7 miesięcy temuocena: 76% 

  a skąd ma tyle kaski na drukowanie byle jakich kartek ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ja 50 7 miesięcy temuocena: 35% 

  Spoko! Masz mój głos!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~my mawa , ale głosu nie dawa 49 7 miesięcy temuocena: 61% 

  a mojego ni mosz

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do Pana Młotka 48 7 miesięcy temuocena: 79% 

  wyartykułuj Pan konkretnie , jakie sprawy załatwił PAN OSOBIŚCIE DLA IŁAWY przez 9 ostatnich lat ... bo makietę wiaduktu k / Białego Kościoła widziałem już w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku . ale wiadukt jest na liście życzeń ? a co się działo w tej sprawie przez ostatnich 9 lat ? nic ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do nizej 47 7 miesięcy temuocena: 91% 

  to radny jest bezradny ????????????? 9 lat dietki pobierał i nie załatwił NIC ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Czytelnik 46 7 miesięcy temuocena: 28% 

  Co się działo w tej sprawie przez ostatnich 9 lat?? To pytanie do aktualnego burmistrza i jego poprzedników a nie do radnego chyba, co?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • Pokaż wszystkie komentarze
Artykuł załadowany: 0.4171 sekundy