REKLAMAPanczen1
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 grudnia 2023, 09:30 komentarzy 2

"Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Ząbrowie", to projekt gminy wiejskiej Iława dofinansowany z rządowego programu "Olimpia".

„Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji przy Szkole Podstawowej w Ząbrowie” – to nazwa zadania, które będzie wkrótce realizowane na terenie gminy Iława. 

Stosowną umowę podpisali dzisiaj (29 grudnia 2023r.) z wykonawcą Bartłomiejem Kraweciem Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz skarbnik Marlena Baranowicz-Rak.

Na realizację tej inwestycji gminny samorząd pozyskał środki w wysokości ponad 1,8 mln zł z finansowanego przez rząd programu „Olimpia”. Zakres zadania obejmuje przygotowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie wszystkich robót budowlanych.

Całkowity koszt inwestycji wyniesie niespełna 2,9 mln zł, z czego 1,8 mln zł będzie pochodzić z dotacji. Zadanie zostanie zrealizowane do końca października 2024 r.

UG w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAogłoszenie

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Piast 2 3 miesiące temuocena: 62% 

    Iławo patrz ! Tak rządzi prawdziwy gospodarz! W gminie wiejskiej nie chwalą się projektami, wizualizacjami. Wójt jak ogłasza to konkrety ! Panie Kopaczewski ucz się, jeśli masz odrobinę pokory!

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Iławianin 1 3 miesiące temuocena: 38% 

    ile przyszkolnych hal sportowych powstanie w Iławie?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAmk instal
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAzajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4479 sekundy