REKLAMApluszak
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 stycznia 2024, 22:03 komentarzy 3
Kolizja pomiędzy Starym Dzierzgoniem a Białymi Błotami.

Kolizja pomiędzy Starym Dzierzgoniem a Białymi Błotami. (Fot. Czytelnik.)

Jeżeli będziecie podróżować autem jeszcze dziś wieczorem albo jutro rano - apelujemy o wzmożoną ostrożność! Na drogach w naszym regionie panują bardzo trudne warunki.

Do niebezpiecznie wyglądającej sytuacji doszło na trasie z Iławy do Malborka, gdzie na odcinku drogi wojewódzkiej nr 515, pomiędzy Starym Dzierzgoniem a Białymi Błotami, kolizję miała transportująca drób ciężarówka.

- W zdarzeniu na szczęście wzięła udział tylko ciężarówka - relacjonuje świadek. - Kierowca cały i zdrowy, ale ładunek został rozsypany po całej drodze, a pojazd stoi w poprzek jezdni, tył naczepy jest na drzewie, a kabina w rowie.

Droga w tym miejscu została zablokowana na kilka godzin.

Duże utrudnienia także na lokalnych odcinkach ekspresowej "siódemki". Na jezdni w kierunku Ostródy dwie ciężarówki zjechały do rowu.


Bardzo trudne i niebezpieczne warunki drogowe mogą panować także jutro rano. Według synoptyków jeszcze do godziny 15:00 w dniu 4 stycznia w powiecie iławskim, jak również we wszystkich powiatach ościennych, mogą występować umiarkowane opady marznącego deszczu powodujące gołoledź. IGW-PIB wydał ostrzeżenia drugiego stopnia (pomarańczowe) dotyczące tego groźnego zjawiska.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAprofi

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~polak 3 4 miesiące temuocena: 55% 

  Tragiczne warunki- ledwo po tym lodzie doszedłem do żabki po piwo!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Link 2 4 miesiące temuocena: 100% 

  Dałeś radę wrócić?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~LRS 1 4 miesiące temuocena: 67% 

  Trzeba było obwodnicą,

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4393 sekundy