ZDZ
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 stycznia 2024, 09:47
Podpowiadamy, gdzie znajdziesz aktualne i dokładne harmonogramy wywozu odpadów komunalnych m.in. z terenu Iławy i gminy wiejskiej Iława.

Podpowiadamy, gdzie znajdziesz aktualne i dokładne harmonogramy wywozu odpadów komunalnych m.in. z terenu Iławy i gminy wiejskiej Iława. (Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Gdzie szukać aktualnych harmonogramów wywozu odpadów komunalnych dla Iławy, gminy wiejskiej Iława i innych gmin zrzeszonych w związku "Czyste środowisko"? W tym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie.


Kiedy z Twojej ulicy odebrane zostaną odpady wielkogabarytowe, a kiedy - zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny? Kiedy przewiduje się odbiór popiołu, a kiedy wszystkich frakcji odpadów segregowanych i niesegregowanych? Warto czasem zajrzeć do harmonogramu wywozu odpadów komunalnych, aby w odpowiednim czasie zostawić w swojej wiacie śmietnikowej np. "gabaryty" czy elektrośmieci - dzięki temu przyczyniamy się do utrzymania porządku w gnieździe na odpady.


Aktualne i dokładne harmonogramy odbioru odpadów udostępniają na swoich stronach:

f

Ponadto, zarówno "Czyste środowisko", jak i Koma zachęcają do zainstalowania i korzystania z aplikacji "Kiedy śmieci?"

- Tam również dostępne są harmonogramy wywozu - mówi koordynator w spółce Koma Tomasz Gliszczyński. - "Apka" zawiera też wyszukiwarkę odpadów, która w przypadku wątpliwości podpowie nam, do którego pojemnika należy wrzucić poszczególne odpady - to rodzaj słownika, który pomaga nam poprawnie segregować. Wreszcie - "apka" może też wysyłać przydatne powiadomienia.

Bezpłatną aplikację "Kiedy śmieci?" możecie zainstalować na swoim smartfonie po ściągnięciu z Google Play albo App Store. Aby poprawnie działać, wymaga jedynie dostępu do Internetu.

WAŻNE! W przypadku osób, które nie korzystają na co dzień z Internetu, jest możliwość dowiezienia przez pracowników Komy wydrukowanego harmonogramu. Taką potrzebę można zgłosić pod numerem telefonu 570 580 087 lub 570 580 107.


Bezpłatna aplikacja "Kiedy śmieci?" także zawiera aktualne harmonogramy wywozu odpadów m.in. z terenu Iławy i gminy wiejskiej Iława.

Artykuł zlecony.

REKLAMAgeodeta
Swojak
Artykuł załadowany: 0.3805 sekundy