REKLAMAzoomi
REKLAMAWybory 2024
wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 stycznia 2024, 14:44
Może też zarazisz się artystycznym podejściem do życia i w każdym dniu zobaczysz trochę piękna? Beata Jabłońska ma dla Ciebie szereg kreatywnych propozycji!

Może też zarazisz się artystycznym podejściem do życia i w każdym dniu zobaczysz trochę piękna? Beata Jabłońska ma dla Ciebie szereg kreatywnych propozycji!

Zbliżający się sezon obfituje w unikalne wydarzenia artystyczne, które z pewnością ożywią lokalną scenę kulturalną. 

10-tygodniowy Kurs artystyczny

Na liście atrakcji znajduje się 10-tygodniowy kurs artystyczny dla dorosłych i młodzieży, oferujący inspirującą podróż przez świat sztuki. Podczas kursu poznasz różne techniki stosowania grafitu, pasteli olejnych, akwareli i farb akrylowych. Rozwiniesz swoje zdolności i zainspirujesz się do twórczego działania, a co najważniejsze - spędzisz 3 godziny w czwartkowy wieczór w przyjaznej, ciepłej i kreatywnej atmosferze. 

Kreatywne półkolonie

Dla najmłodszych artystów w wieku 6-10 lat przygotowano kreatywne półkolonie, które nie tylko rozwijają wyobraźnię, ale także uczą poprzez zabawę. To doskonała okazja dla dzieci do odkrywania swojego talentu artystycznego, ale i sportowego, pod okiem doświadczonych instruktorów. Ania, specjalistka od gimnastyki korekcyjnej i rytmiki rozrusza towarzystwo, a Beata, specjalistka od sztuk wizualnych, pomoże przenieść wyobraźnię z głowy na dzieło sztuki. 

Malowanie przy winie - twórcza energia, rozrywka i relaks

Jeśli marzysz o stworzeniu własnego arcydzieła w nietypowym miejscu, zapraszamy na malowanie przy winie w urokliwej restauracji Czapla Bistro. To niezapomniane doświadczenie, które łączy sztukę z rozrywką i relaksem, tworząc atmosferę pełną radości i twórczej energii. Krok po kroku, w ciągu zaledwie 2 godzin, namalujesz obraz, podarujesz sobie małą odskocznię od codzienności i naładujesz swoje mentalne baterie  - choć możesz też kupić voucher podarunkowy dla bliskiej osoby. 

Warsztaty malarskie na Twojej imprezie

Dodatkowo, dla tych, którzy szukają nietuzinkowych pomysłów na wyjątkowe wydarzenia, proponujemy eventowe warsztaty malarskie. Doskonałe na wieczory panieńskie, kawalerskie, wesela czy urodziny – zapewnią niezapomniane chwile pełne śmiechu i twórczego zacięcia.

Także po angielsku!

Dodatkowo informujemy, że warsztaty mogą być prowadzone w języku angielskim. To doskonała okazja dla miłośników sztuki z różnych środowisk, którzy chcą wspólnie czerpać radość z tworzenia, dzieląc się inspiracjami w międzynarodowej atmosferze. Czy to wesele, czy korporacyjny wieczór integracyjny lub wyjście z przyjaciółką na miasto, nieznajomość języka polskiego nie stoi na przeszkodzie rozwijania malarskich pasji i dobrej zabawie! 

Beata Jabłońska serdecznie zaprasza:

Nie przegap okazji, by wzbogacić swoje życie o sztukę i doświadczyć magii twórczego procesu. Dołącz do naszych artystycznych wydarzeń, które obiecują nie tylko rozwinięcie umiejętności, ale także stworzenie pięknych wspomnień. Zapraszamy do wspólnego odkrywania sztuki i pasji!

Zapraszam do przeglądania profilu na Facebooku, gdzie pojawia się najwięcej aktualnych wydarzeń. https://www.facebook.com/popupartwarsztatyartystyczne 


Może też zarazisz się artystycznym podejściem do życia i w każdym dniu zobaczysz trochę piękna? 

Więcej na: https://popupart.pl/


NIESPODZIANKA!

Beata Jabłońska ma dla Was podwójne zaproszenie na środowe klimatyczne malowanie przy winie w restauracji Czapla - zupełnie gratis! To może być wspaniały początek Waszej artystycznej przygody! 

Aby wziąć udział w losowaniu, prosimy:

  • publicznie udostępnij na swojej ścianie na Facebooku konkursowy post (tutaj link) ORAZ
  • w komentarzu pod tym postem wpisz lub oznacz osobę, którą zabierzesz ze sobą :-).

f

Zaproszenie będzie można wykorzystać do końca marca. A wyniki zabawy ogłosimy dokładnie za tydzień. Zapraszamy do udziału i powodzenia!

AKTUALIZACJA

Miło nam poinformować o wynikach zabawy! Podwójne zaproszenie na kreatywne i klimatyczne malowanie przy winie zdobywa...

  • Beata Czaplińska :-).

f

Gratulujemy i życzymy świetnej twórczej zabawy! Aby ustalić termin wykorzystania voucherów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Beatą Jabłońską (tel. 798 852 510).
 

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAprofi
Artykuł załadowany: 0.3898 sekundy