REKLAMAfredom
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 stycznia 2024, 20:31 komentarzy 17
Do bardzo niefortunnego zdarzenia doszło dziś w Zakładzie Usług Komunalnych w Suszu, gdzie spłonęło auto należące do jednego z klientów. Gminna spółka reaguje.

Do bardzo niefortunnego zdarzenia doszło dziś w Zakładzie Usług Komunalnych w Suszu, gdzie spłonęło auto należące do jednego z klientów. Gminna spółka reaguje. (Fot. OSP w Suszu.)

To była dla suskich ochotników pracowita niedziela. Na terenie Zakładu Usług Komunalnych doszło do pożaru osobówki marki Audi. Pojazd, jak się okazuje, należał do klienta, stąd reakcja ZUK, który zapewni auto zastępcze. Gminna spółka zapowiada też wsparcie zbiórki na rzecz doposażenia miejscowej jednostki straży.

Na miejsce, teren ZUK przy ulicy Kajki, dziś krótko po godzinie 10:00 wyjechały dwa zastępy z suskiej jednostki OSP.

- Pożar pojawił się w komorze silnika pojazdu. Po dojeździe na miejsce zdarzenia straży pożarnej pożarem objęta była komora silnika - podają suscy ochotnicy. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody na źródło ognia i ugaszeniu go oraz sprawdzeniu kamerą termowizyjną, czy nie ma ukrytych zarzewi ognia.

Komora silnika pojazdu spłonęła doszczętnie. Na szczęście ogień się nie rozprzestrzenił.

Auto, jak przyznała spółka, to samochód jednego z klientów.

- Przyczyny zdarzenia są obecnie badane - podaje ZUK w Suszu. - W naszej firmie zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszych klientów. Dlatego też Pan Łukasz wraz z żoną Panią Marleną, w obliczu tej niefortunnej sytuacji, otrzymają od nas samochód zastępczy. Zapewniamy, że wszelkie procedury oraz procesy ubezpieczeniowe zostaną przeprowadzone sprawnie i na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by każdy klient czuł się wspierany i bezpieczny, niezależnie od okoliczności. Dziękujemy za zaufanie i gwarantujemy, że zajmiemy się sprawą kompleksowo, dbając o każdy szczegół. 

Przedstawiciele Zakładu Usług Komunalnych podziękowali również policji w Suszu, która jako pierwsza pojawiła się na miejscu zdarzenia, zabezpieczając teren oraz jednostce OSP Susz za sprawne ugaszenie i zabezpieczenia auta. Gminna spółka zapowiedziała jednocześnie, że wesprze trwającą zrzutkę na rzecz doposażenia jednostki.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: OSP w Suszu i nadesłane.

Na zdjęciu w środku Rafał Masny, dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Suszu, wraz z właścicielami pojazdu, który dzisiaj spłonął na terenie ZUK. Spółka zapowiada, że zapewni pojazd zastępczy, a także "sprawnie i na najwyższym poziomie" przeprowadzi procesy ubezpieczeniowe. Fot. ZUK.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

17Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~ZUS 17 4 miesiące temuocena: 100% 

  winno być ZUS - Zakład Utylizacji Samochodów .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~maSNY 16 5 miesięcy temuocena: 100% 

  W pracy zamiast zajmować się pracą to zajmują się kampanią. Masny obrzydliwy pierdzi przy jedzeniu. I to ma być materiał na poważnych reprezentantów gminy? Nie nadają się ani do reprezentacji gminy ani do biznesów. Jeszcze ciekawe czy to całe spalenie nie było zwykłą ustawką, a poszkodowanych warto zapytać czy rzeczywiście dostali to co mieli obiecane, a nie zostaną na lodzie. I może warto zapytać pracowników... co tak naprawdę wyprawia się tam od środka. Bo jak wszędzie wszystko zamiatane pod dywan a na zewnątrz pięknie promowane.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zona mechanika 15 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Fajne te usługi takie nie komunalne...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mechanik 14 5 miesięcy temuocena: 50% 

  Fajne te usługi tanie nie komunalne

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Smerfetka 13 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Może tam się ktoś wreszcie zajmie USŁUGAMI KOMUNALNYMI? Jak na razie prywatno-publiczny folwark do spełniania ambicji kierownictwa za nie swoje pieniądze . Ułatwię wam sprawę i zaoszczędzę pieniędzy - nie nie nadajecie sie do biznesu . Może wreszcie ktoś się wreszcie pochyli nad tym , że w godzinach pracy za które mają zapłacone z np. rachunków za wodę ,zajmują się kampaniami wyborczymi .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Przemek K. 12 5 miesięcy temuocena: 0% 

  Pan Dyrektor Masny jak zawsze uśmiechnięty, przyjacielski i bardzo pomocny! Więcej takich ludzi w Suszu, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu! Oby tak dalej! Brawo ZUK!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zzzkksks 11 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Bardzo dziwne, niedziela, auto stojące na parkingu, samo się zapala… potem szczęśliwe uśmiechnięte zdjęcia, bardzo dziwne

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~EDI 10 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Pod okiem Pana Dyrektora ..Może Spółka zakończy zbiórkę dla OSP poprzez obdarowanie brakującej kwoty to dla mieszkańców wiele by znaczyło niż foto i dobre słowo.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kto się śmieje ? 9 5 miesięcy temuocena: 100% 

  a czyj to uśmiech ? właściciela ? mechanika ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rysio Kalisz pełną gębą 8 5 miesięcy temuocena: 100% 

  To uśmiech "siemka dzień doberka" . Na FB wrzucił filmik gdzie pokazał wyludnione miasto i podpisał że "idzie nowe" . No i przyszło. Proroctwo jakieś? Ten chłop się tutaj tylko marnuje. ehh

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~John Wick 7 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Auto stało jakby „u mechanika” niewiadomo ile ,klient oddający auto do mechanika nie wie co mechanik robił z nim przez czas kiedy tam stało w każdym razie za auto nie powinien odpowiadać klient a zakład bo to zakład odpowiada za swoje usługi ale pewnie baron masny dla zamydlenia oczu dał auto zastępcze po tygodniu powie że nastąpił samo zapłon zabierze auto i tyle będzie ze szczerego uśmiechu żenada i tyle :)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~KWZZ 6 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Nawet minuty nie mieli tego auta zastępczego i go nie będą mieli!!!! A niby dobro klienta jest na pierwszym miejscu i widać ich fachowość i profesjonalizm!!!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Letkim h...... 5 5 miesięcy temuocena: 67% 

  I dostano nowe Adi abo piniendze na nie hahaha.Ino monolita usuñta przed złomem jo bo ze 3klocki jest wart

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Wygnaniec 4 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Elektryka elektronika....... Na najwyższym poziomie...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tom 3 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Radość widać na twarzach prezesa i biednych klientów…

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zen 2 5 miesięcy temuocena: 45% 

  W niedzielę auto klienta na terenie bazy ??? Spółka ma teraz płacić odszkodowanie i do tego samochód zastępczy ??? Ale jaja !!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Internauta 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Przecież Z.U.K prowadzi warsztat samochodowy... auto na pewno oczekiwało na rozpoczęcie naprawy po weekendzie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4618 sekundy