REKLAMAZDZ
REKLAMABetiko
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 stycznia 2024, 15:36
Nowa Wieś, ul. Księżycowa 6. Hurtownia Instalacyjna Flowater zaprasza do nowej siedziby!

Nowa Wieś, ul. Księżycowa 6. Hurtownia Instalacyjna Flowater zaprasza do nowej siedziby!

Nowy rok - zupełnie nowa odsłona iławskiej Hurtowni Instalacyjnej Flowater! Świetnie znana na lokalnym rynku firma z branży hydraulicznej - po 15 latach działalności na ulicy Skłodowskiej w Iławie - w piątek, 19 stycznia oficjalnie otworzyła swoją nową siedzibę.

Teraz Flowater znajdziecie w przestronnym, samodzielnym budynku na ulicy Księżycowej 6 w Nowej Wsi pod Iławą, tuż przy drodze krajowej nr 16.

Nowy rok - zupełnie nowa odsłona iławskiej Hurtowni Instalacyjnej Flowater! Właśnie otwarto nową, przestronną siedzibę.

Ilość zdjęć 35

Uroczyste otwarcie nowej siedziby zgromadziło tutaj przedstawicieli zaprzyjaźnionych firm i lokalnego samorządu - na czele z wójtem Krzysztofem Harmacińskim i sołtys Barbarą Ostrowską. Wzniesiono symboliczny toast lampką szampana, był też poczęstunek.

- To już 15 lat działalności naszej rodzinnej firmy Flowater - mówi właściciel, Michał Ćwiklak. - Przez ten czas nasza branża dynamicznie się rozwinęła, my też idziemy z duchem czasu! Cały czas dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Rozszerzamy asortyment, nawiązujemy współpracę z wiodącymi producentami. Weszliśmy też w sektor nowoczesnych źródeł energii i inteligentnych domów, cały czas pozostając firmą, która "od A do Z" zaopatruje we wszelkie artykuły związane z branżą hydrauliczną.

Teraz, na znacznie większej powierzchni aż 950 m2, możliwości ekspozycji produktów jest znacznie więcej i Flowater z pewnością wykorzysta ten potencjał. Klienci na miejscu obejrzą wiele dostępnych w ofercie produktów i rozwiązań - w tym produkty z wysokiej półki dla wymagających - a chętnym podpowiedzą branżowi fachowcy.

  • Artykuły hydrauliczne, pompy ciepła, kotły gazowe, armatura sanitarna, ogrzewanie podłogowe, automatyka - wszystko to, co związane jest z całą szeroko pojętą branżą hydrauliczną, czeka na Was w nowej siedzibie hurtowni na Księżycowej 6. 
  • Flowater współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami i producentami, w tym firmami Buderus, New Trendy, Bosch, Kospel, TECH Sterowniki.

d

- Stawiamy na kompleksową ofertę i obsługę wygodną z punktu widzenia naszych klientów - mówi Michał Ćwiklak. - Zaopatrujemy firmy instalacyjne, które serdecznie zapraszamy do współpracy, jak również proponujemy klientom indywidualnym nie tylko same produkty, ale również, jeśli tylko jest taka potrzeba, usługę montażu, którą zrealizują nasi sprawdzeni podwykonawcy - dodaje. - Wszystkich serdecznie zapraszamy na pyszną kawę do naszej firmowej kawiarenki!

Przy gorącym aromatycznym napoju, w spokoju i z życzliwą pomocą fachowca, na pewno znajdziecie odpowiednie rozwiązanie dla swojego domu i mieszkania!


Hurtownia Instalacyjna Flowater zaprasza do nowej siedziby!

Nowa Wieś, ul. Księżycowa 6.
Tel. 509 596 461.


Właściciele Agnieszka i Michał Ćwiklak zapraszają do nowej siedziby Hurtowni Instalacyjnej Flowater!

Nowa Wieś, ulica Księżycowa 6.

Artykuł sponsorowany.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea
Artykuł załadowany: 0.3876 sekundy