ZDZ
REKLAMAAldortax
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 stycznia 2024, 14:07 komentarzy 56
Jest mapa zaplanowanego na 24 stycznia rolniczego strajku.

Jest mapa zaplanowanego na 24 stycznia rolniczego strajku.

Jest mapa zaplanowanego na 24 stycznia ogólnopolskiego strajku rolników. Tego dnia należy spodziewać się dużych utrudnień - także na drogach w naszym regionie!

Rolnicze strajki przetaczają się przez Europę, takie manifestacje odbyły się już m.in. w Niemczech, Francji, Rumunii, Grecji i na Litwie. Teraz strajk rozlewa się na Polskę. Z dzisiejszych informacji wynika, że protest odbędzie się w około 130 miejscach w kraju, w tym także w naszym regionie. 

Jak widać na mapie rolniczego strajku, protesty odbędą się w dniu 24 stycznia m.in. w:

 • Nowym Mieście Lubawskim, w godzinach 12 - 14,
 • Prabutach, w godzinach 12 - 14,
 • Małdytach (od godz. 11) i Miłomłynie (od godz. 11:30).

f

Należy spodziewać się co najmniej spowolnienia ruchu przez uczestniczące w proteście ciągniki rolnicze.

Manifestacja, jak podkreślają uczestnicy, jest inicjatywą oddolną. Nie organizuje jej jedna organizacja, a dołączyć może każdy. Strajk wymierzony jest przeciwko Komisji Europejskiej.

- [Rolnicy] nie zgadzają się na wprowadzanie kolejnych ograniczeń produkcyjnych i kolejnych przepisów demolujących gospodarkę rolną. Sprzeciwiają się także polityce skrajnie ekologicznej, która, jak twierdzą, doprowadza rolnictwo europejskie na skraj upadku - pisze branżowy farmer.pl.  

Protestujący będą się też domagać m.in. rewizji Wspólnej Polityki Rolnej, a także zatrzymania niekontrolowanego napływu towarów rolno-spożywczych z Ukrainy. Farmer nazywa zapowiedziany na 24 stycznia protest największym rolniczym strajkiem od lat.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

Jest mapa zaplanowanego na 24 stycznia rolniczego strajku. Szczegóły sprawdzisz także pod tym linkiem.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

56Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~jest i peru 56 4 miesiące temuocena: 100% 

  * Ministrów i wiceministrów jest więcej niż było u Morawieckiego.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Słońce Peru 55 4 miesiące temuocena: 100% 

  A Donald, podczas przyjacielskiej wizyty w Kijowie, obiecał kolejne miliardy bezinetesownego i bezrefleksyjngo wsparcia. To co? Bierzemy następne kredyciki?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tvn 24 54 4 miesiące temuocena: 50% 

  do rana pojawi się cała prawda całą dobę ,,, czyli kopia tysięcy wyzwisk i obelg , których użył wobec innych absolwent uniwersytetu , historyk 35 - ty

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Andrzej, daj już spokój... 53 4 miesiące temuocena: 75% 

  Uwaga, pacjent opuścił salę chorych i włamał się do gabinetu pielęgniarki. Zabarykadował się. Zaczął czytać swoją pierwszą w życiu książkę. Akurat z psychiatrii, to zrozumiałe. Teraz wpadła mu ręce jego własna karta pacjenta. I już wie, ze nie jest z nim za dobrze. Zaraz wpadnie tam ochrona. Kaftan. Zastrzyk. Izolatka. I tak do następnego razu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~psychiatra pilnie ci potrzebny 52 4 miesiące temuocena: 57% 

  Wpadłeś w ciąg w swojej manii prześladowczej związanej z uczuleniem na liczbę 35. Więc dla twojej informacji definicja takiego stanu: "Według Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, mania to długotrwale podniesiony, ekspansywny lub drażliwy nastrój, trwający przynajmniej tydzień ( u ciebie już kilka lat). Towarzyszą mu co najmniej 3 z wymienionych poniżej objawów: zawyżone poczucie własnej wartości lub wielkości, zmniejszona potrzeba snu (bełkoczesz niekiedy głęboką nocą), presja głoszenia niedorzeczności, skłonność do rozproszeń uwagi, zwiększone zaangażowanie w czynności bezsensowne, nadmierne zaangażowanie w potencjalnie lekkomyślne aktywności. Epizod maniakalny charakteryzuje się więc między innymi wzmożeniem nastroju oraz zwiększeniem aktywności psychicznej. Takie zachowanie znacznie utrudnia funkcjonowanie chorego we wszystkich obszarach codziennego życia, w kontaktach międzyludzkich i zawodowych". Wszystko idealnie pasuje do ciebie. Lecz się, choć już chyba zbyt późno...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~plapa platfusia 51 4 miesiące temuocena: 67% 

  A 35-TY za miskę ryżu ma robić ?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jurny stefan 50 4 miesiące temuocena: 67% 

  35 -ty nazbiera szczawiu i mirabelek i będzie bogaty

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Antek 49 4 miesiące temuocena: 50% 

  Dlaczego bambry robiąc dzikie protesty denerwują ludzi którzy nie są niczemu winni. Was wsioki za to pałami rozgonić powinni. Chcecie protestować proszę, ale uderzajcie w tych co za taką sytuację odpowiadają..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do SWEGO historyka 35-tego 48 4 miesiące temuocena: 69% 

  jak ci się nie widzi praca nauczyciela za pensum 18 godzin tygodniowo i 2 miesiące wakacji to wybywaj na szparagi do szwabii i łunii TWEJ

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~przenośnia 35-ta 47 4 miesiące temuocena: 100% 

  A teraz nauczyciele - na przykładzie braku obiecanych podwyżek płac przez oszusta Tuska - niech wytłumaczą uczniom, co to jest przenośnia.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~niżej litanie obelg i tępoty 46 4 miesiące temuocena: 35% 

  Na forum nastąpił istny wysyp jęków, złorzeczeń, obelg i wszelkich idiotyzmów, głównie pod adresem Unii oraz właściwie nie wiadomo kogo. Mimo iż formy wypowiedzi są nieco zróznicowane, to wyszły one wprost spod wspólnej sztancy konfederacko- pisowskiej. I prawie wszystkie są pisane jakby na jedno, prymitywne kopyto. Można wręcz odnieść wrażenie, że większość z nich wyszła spod ręki tego samego wściekłego fanatyka bez odrobiny tzw. pomyślunku i rozumu we łbie, posiłkującego się jedynie partyjniackimi wskazówkami. Czytelnicy pewnie pamiętają, że podobny bełkot pisowsko- konfederacki lał na na forach tego portalu przed 15 października ubiegłego roku. Autorzy (lub autor) poniższego potoku pomyj najwyraźniej zapomnieli czym to się skończyło dla ich ukochanych opcji politycznych. Ale to ich problem.Niech robią dalej tak samo, to po następnych wyborach ich ulubieńcy zupełnie znikną z widoku publicznego. Nie będzie czego żałować. Bo kto będzie płakał po ich chamstwie i tępocie?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do tego, któremu potrójnie wszystko(?) się zgadza 45 4 miesiące temuocena: 40% 

  "Niska ocena Polaków na wymiarach ciepła i kompetencji" (?) To dość specyficznie "mądre" zdanie jest idealnym opisem całej twojej swoistej homilii w formie trylogii. Co prawda przyznajesz, że nie twojej, ale co właściwie z niej zrozumiałeś?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~34+1 44 4 miesiące temuocena: 43% 

  Rozumie tyle, ile jest w stanie zrozumieć. Szału nie ma. Jutro zapyta oficera prowadzącego i już będzie znowu "mądry". Ale co teraz musi się dziać pod kopułą... Przepalone styki.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~tvn 24 43 4 miesiące temuocena: 57% 

  35-temu nawet litanie nie pomogą

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~zgadza się 42 4 miesiące temuocena: 67% 

  ale 35-TY TEGO NIE ZROZUMIE .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wszystko się zgadza 3 41 4 miesiące temuocena: 67% 

  Najwyższy na tle innych segmentów odsetek osób mieszkających w dużych i wielkich miastach, po Spełnionych Demokratach drugi segment pod względem wykształcenia. Segment najczęściej czytający książki i najrzadziej korzystający z innych mediów ( telewizja, prasa tradycyjna i online) Oglądają TVN, nie oglądają TVP. Osoby o poglądach raczej lewicowych. Wysokie poparcie dla Unii Europejskiej Europejska tożsamość jest dla nich ważniejsza niż polska. Najniższy odsetek katolików segment praktycznie świecki. Pozytywne nastawienie do grup obcych przy jednoczesnym negatywnym do grupy własnej. Niska dehumanizacja grup obcych przy jednoczesnej metadehumanizacji. Z najwyższym poziomem ojkofobii niechęci wobec grupy własnej. Niska ocena Polaków na wymiarach ciepła i kompetencji.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wszystko się zgadza 2 40 4 miesiące temuocena: 67% 

  Osoby osiągające niskie wyniki zarówno na skali bezpiecznej identyfikacji z narodem polskim, jak i identyfikacji pozabezpiecznej Polskość jest mało istotnym elementem ich tożsamości. Traktują ją z niechęcią. Przyjmują najmniej kryteriów definiujących bycie Polakiem dla nich tożsamość ta jest płytka, a Polaków mało ze sobą łączy. Uważają,że należy dbać o kraj, w którym się mieszka, głosować w wyborach Zarazem często są zniechęceni i zrezygnowani wobec Polski i polskiej polityki stąd średnie prawdopodobieństwo udziału w wyborach Rozumieją patriotyzm w obywatelski sposób, ale ich poczucie patriotyzmu jest niskie. Osoby o niskiej samoocenie, zarówno zdrowej, jak i narcystycznej O najniższym zadowoleniu z życia, z wysokim poczuciem samotności i wysokim poczuciem zagrożenia. Segment z przewagą kobiet 57 aktywny zawodowo, ale niezadowolony z sytuacji materialnej.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wszystko się zgadza 1 39 4 miesiące temuocena: 67% 

  Laboratorium Poznania Politycznego. Instytut Psychologii Polskiej Akademii Nauk: "Czy i jak identyfikujemy się dziś z Polską". I czytamy : SEGMENT Zawstydzeni Polską - Osoby o niskiej identyfikacji z narodem polskim. Mają niskie poczucie więzi z innymi Polakami, polskość rozumieją bardzo płytko. Prezentują dużo bardziej pozytywne postawy wobec innych grup, niż wobec grupy własnej. Dla nich bycie Polakiem jest powodem do wstydu. Źródłem ich postaw może być poczucie zniechęcenia polską polityką w jej obecnym kształcie, gdzie ich poglądy nie są reprezentowane, bywają pomijane czy deprecjonowane. Do pewnego stopnia mogą też mieć jednak znaczenie przyczyny psychologiczne – ogólnie niska samoocena, niezadowolenie z życia, poczucie samotności, brak utożsamienia się z polskością na głębszym, wykraczającym poza politykę, poziomie.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a SWY palmus bełkocze SWE 38 4 miesiące temuocena: 78% 

  35-ty jest autorem 114-tej litanii do SWYCH opcji , do SWYCH siebie ., do SWYCH idiotyzmów , do SWYCH , SWEGO i

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~aq jak tam seweryn 35-ty ? 37 4 miesiące temuocena: 78% 

  do TWYCH mniemanych bzdur 35-tych nie sposób się odnieść rzeczowo , bo pierdzielisz wkoło bzdury swe .i wkoło to samo .. Zastrzyk, pielęgniarka wyłączy światełko i spokój z walniątym .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do poniższego odnoszącego wrażenie 36 4 miesiące temuocena: 38% 

  Robaczku, do twojego głupawego bełkotu nie będę się odnosił, ponieważ za bardzo nie ma do czego. Ale tu podobno nie ma nikogo ani z pisuaru, ani z konfederacyjki (targowickiej). To z czyich łbów leje się ten ściek głupoty i chamstwa na tutejszym forum? Z głów twoich mniemanych "myślących i swiadomych obywateli"? Faktycznie, masz dość swoiste wyobrażenie o myślących i swiadomych obywatelach. Ale na szczęście większość z nich nie reprezentuje pod tym względem tak przydennego poziomu jak twój. Czego dowodem wyniki jesiennych wyborów I przy okazji...Chyba po raz któryś zalecasz mi przeczytanie jakiejś książki. A konkretnie jaką byś polecał niedojdo umysłowa? Jaką ty ciaptaku ostatnio przeczytałeś? Nie wstydź się, zaprezentuj jej walory i tematykę. Chłopaczku, ja mam z książkami pewien kłopot, ponieważ już mi się prawie w pokoju nie mieszczą. A ty? Masz chociaż jedną poza "Krótkim kursem dla propagandowego trolla z mankamentami psychicznymi oraz minimalnym zasobem wiedzy i kultury"?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~kwik 35-ty jak z tuczarni 35 4 miesiące temuocena: 64% 

  może jesteś właścicielem portek SWYCH , ale nie portalu , Pouczenia SWE i wskazówki SWE schowaj do portek SWYCH ........... bo wygląda na to , że znowu będzie zastrzyk , kaftanik i dobranoc .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mam wrażenie , że 35-ty sfiksował 34 4 miesiące temuocena: 64% 

  mam wrażenie , że swe błędne wrażenia masz od początku świata historyku i absolwencie pięcioletniego uniwersytetu . Dlatego TWE teksty są kopiowane i archiwizowane ,,,,,,,,,,,, i powstanie z tego ........ coś ..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~teresa von der pfizer 33 4 miesiące temuocena: 58% 

  Fenix z ziemniaczanki nie odpuszcza. Ale zapewne z niemocy intelektualnej popuszcza.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do odnoszącego wrażenie 32 4 miesiące temuocena: 67% 

  Gdzie masz obelgi i idiotyzmy? To są suche fakty! Nawet nie widzisz jak jesteś okradany przez SWYCH kuratorów z Brukseli i Berlina. Projekt UE się domyka. Ta zbiurokratyzowana do granic organizacja jeszcze trwa dzięki coraz większemu zamordyzmowi, szantażowi ekonomicznemu i dojeniu słabszych. Uuu, nawet odnosisz jakieś wrażenie, hahaha, lewitujący fanatyku. Tu nie ma nikogo z PIS-u i Konfederacji. Zwykli myślący i świadomi obywatele. Znowu masz urojenia i manię prześladowczą. A 15 października to Twój najszczęśliwszy dzień w życiu. Przypomnę Ci tylko, że wygrał zlepek 12 słabiutkich partyjek o bardzo różnym programie i poglądach. Tam nawet Kosiniak z Kamyszem będą się kłócić. W kwietniu nowe wybory. Przeczytaj jakąś książkę.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do litanii obelg i tępoty 31 4 miesiące temuocena: 62% 

  A przez kilka dni był spokój na forum. Na badania, do Choroszczy!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~marecki 30 4 miesiące temuocena: 78% 

  Macie przecież waszego wybrańca z tą charakerystyczną szczęką w ministerstwie,obiecał wam wszystko,na wszystko miał koncepcję,do niego uderzyć teraz do "gabinetu"jak on to robił.Co uciekł wam teraz ,unika kontaktu,a tak krzyczał

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Psl 29 4 miesiące temuocena: 86% 

  Pewnie oraganizuje je Pan Minister Kołodziejczak z PSL-em.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rolnik z Mazur 28 4 miesiące temuocena: 90% 

  Ci z PSL to powinni ze wstydu pod ziemię się zapaść ,jak europoseł Kalinowski głosował? Jak można w tym bezprawiu z Tuskiem brać udział? Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki a co tygrysek zrobił ? Już ma na swoim koncie podwyższenie wieku emrytalnego co będzie teraz ?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 27 4 miesiące temuocena: 92% 

  BRAWO WALCZYĆ O SWOJE...EUROKOŁCHOZ DO LIKWIDACJI W TAKIEJ ODŁONIE JAKIEJ TERAZ ON JEST

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kkk 26 4 miesiące temuocena: 26% 

  Jak zwykle, strajkują, bo mają za dużo wolnego czasu w przeciwieństwie do ludzi chcących zwyczajnie w tych dniach dojechać do pracy. Ale co rolników to obchodzi, będą strajkować i utrudniać życie innym, bo im wolno!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~SW 25 4 miesiące temuocena: 88% 

  Jestem ze wsi. Od zawsze rolnikowi nie pasowało i gadano ze ma źle. Te czasy przeminęły. Dziś rolnik ma podobnie zycie ułozone jak ci z miast: jeżdzą na wczasy i za granicę tez. Dochody netto mają daj ci Boże zdrowie. Ale musi pilnować zalezy od produkcji roslinnej czy zwierzęcej. Mówię o mądrym rolniku, nie o łazendze . . .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~swojak 24 4 miesiące temuocena: 70% 

  bez zdrajcy kołodziejczaka

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nina 23 4 miesiące temuocena: 30% 

  Po proteście cyk na wczasy do Egiptu jak co roku 2 razy urlop. Ale stękać to pierwsi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~rol 22 4 miesiące temu

  Noo napewno chciałabym chociaż na tydzień pojechać gdziekolwiek a o wczasach zagranicznych to mogę tylko pomarzyć..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do niny stękającej 21 4 miesiące temuocena: 50% 

  nina nie stękaj jak stękawa tylko cykaj dwa razy w roku na wczasy do Egiptu . Może znajdziesz chłopa i przestaniesz stękać .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Nfz 20 4 miesiące temuocena: 78% 

  Złodziejsko komunistyczna Unia tzw. Eurokołchozowa musi zostać zniszczona

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35-ty ? żyjesz , ili niet ? 19 4 miesiące temuocena: 41% 

  35-ty historyku , nauczycielu , absolwencie uniwersytetu , chyba nie zdochłeś na Ukrainie kak mnogo ruskich .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do wolnego 18 4 miesiące temuocena: 47% 

  Po '89 i tzw. udawanej transformacji, funkcjonariusze zamienili mundury na garnitury i białe kołnierzyki. Mazowiecki "zarządził" grubą kreskę, żeby było, tak jak było. I jest! Układ ma się bardzo dobrze. Lewy elektorat i unijczycy zadowoleni. Klaszczą jak na Rubiku.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zdziwiony 17 4 miesiące temuocena: 86% 

  Ale przeciw komu rolnicy protestują? Przecież rządzą! Ich partia czyli Polskie Stronnictwo ludowe tworzy koalicję rządząca i ma na tyle dużo głosów, by wymagać od premiera co zechce. Ma swojego wicepremiera - Kosiniaka-Kamysza. Wprawdzie ponoć to lekarz, ale wystarczy popatrzeć i od razu widać, że on "swój chłop". Ma sekretarza stanu Kołodziejczaka, ten przecież ten też niedawno protestował na traktorze. Wprawdzie Sekretarz Stanu jest tylko maturzystą, ale sam Szymek - marszałek sejmu,, mistrz ciętej riposty, tez wyżej nie podskoczył (chyba, że dwa nieudane nowicjaty też uznać za rodzaj wykształcenia). Jak widać chłopy rządzą i basta! A tu protest? Samu wy na siebie?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Donek z reklamówką 16 4 miesiące temuocena: 61% 

  Przecież to "gabinet z dykty". Spójrz na resztę ministrów i ministetek (?). Wybraliście nas, to czego jeszcze chcecie haha? Takiego poziomu w polskiej polityce jeszcze nie było. Śmiech przez łzy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do komentarza o szatniarzach 15 4 miesiące temuocena: 87% 

  platfusie dno

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do Niemiec... 14 4 miesiące temuocena: 73% 

  Niestety, unie został stworzona, żeby doić takich ja my. A jak ktoś patrzy tylko na to, co wpłacamy i co dostajemy od unii, nie bierze pod uwagę ogromnych kosztów, to jest bardzo kiepskim księgowym.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~niemiec będzie zadowolony 13 4 miesiące temuocena: 67% 

  To jest ta nowa, zeroemisyjna, inkluzywna ELYTA. Tacy ludzie urządzają nam świat. Mówią, czym możemy jeździć, co możemy jeść, ile bąków możemy puszczać, czym możemy palić w piecu, co wolno mówić, w co wierzyć itd. Oni wiedzą najlepiej. Oni chcą naszego "dobra". Chcą nam to "dobro" zabrać. W Davos, szefowa EBC stwierdziła, że Europy nie stać na transformację energetyczną (620 mld euro rocznie) i transformację cyfrową (120 mld euro rocznie). Stwierdziła, że w sumie to nie ma problemu, bo przecież te pieniądze można pożyczyć od ...instytucji finansowych. I tym sposobem będziemy mogli finansować zakup infrastruktury od... No właśnie. Kółko się zamyka. Pieniądze w obiegu zamkniętym, kredycik, szantaż finansowy. Jakie to proste.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~A O CO CHODZI ? 12 4 miesiące temuocena: 84% 

  Przecież mata taki ładnyś rząd proeuropejski , propostępowy na czele z Tuskiem , ministrem Kołodziejczakiem . Kogo będziecie ***** ? W unii szatniarze są empatyczni , bo potrafią pijanemu marynarkę podać i również podprowadzić do toalety .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Cyrk 11 4 miesiące temuocena: 75% 

  A kiedy strajk nauczycieli? Przecież nie dostali 1500 podwyżki. Prac domowych nie będzie. Lektury będą czytane na lekcjach bo lektura to praca domowa też. Ależ się porobiło. Nauczyciele będą się w pas kłaniać uczniom dorabiającym gdy dorosną na miskę ryżu u zachodnich braci.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~polexit na cito 10 4 miesiące temuocena: 72% 

  Brawo Rolnicy. Walczycie o przetrwanie, ale też o bezpieczeństwo żywnościowe nas wszystkich. Precz z dyktaturą KE dot. tanich produktów rolno-spożywczych z ukradliny (bez norm i standardów) co powoduje bankructwa tysięcy polskich gospodarstw, z pseudoekologią, która drastycznie podnosi koszty produkcji( ceny w sklepach), z bzdurnym obowiązkiem ugorowania, idiotycznymi eko-schematami, robieniem zdjęć gnojówce, zakazowi stosowania środków ochrony roślin i innymi durnymi pomysłami brukselskich komisarzy oderwanych od rzeczywistości. Powodzenia!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do idioty 9 4 miesiące temuocena: 87% 

  Nigdzie się nie wybieram. Unia zdycha na naszych oczach. Dziękuję. Zaczekam.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Uraaa!!! 8 4 miesiące temuocena: 86% 

  Kto by pomyślał, ze Związek Sowiecki odrodzi się na Zachodzie. tam mieli komisarzy i tu są komisarze. Na inne podobieństwa za mała rubryczka.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do idiotow 7 4 miesiące temuocena: 23% 

  Won do Rosji onuco, jak ci w Unii źle.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~do Polexit 6 4 miesiące temuocena: 70% 

  Masz rację. Najpierw wykończyli transport, teraz biorą się za nasze rolnictwo. Na Ukrainie nie ma prawdziwego rolnictwa i gospodarzy. Są ogromne agro-holdingi( nawet ponad 500 tyś. ha) należące do oligarchów i zachodniego kapitału często zarejestrowanego w rajach podatkowych. O to właśnie chodzi.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ferdek 5 4 miesiące temuocena: 92% 

  jak przylezie taki europejski nawiedzony muł , to zasadzę z laczka a Paździoch mu poprawi . I porządek będzie .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Olo 4 4 miesiące temuocena: 71% 

  Macie swojego gumofilca kolodziejczaka co miał być lekarstwem na całe rolnictwo i co? Nic chłopki bo on tylko na waszych karkach doszedł do fuchy na salonach.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Miastowy 3 4 miesiące temuocena: 85% 

  Brawo rolnicy!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tygrys 2 4 miesiące temuocena: 75% 

  Krowy nie doić bo ją boli, kury nie zabijac na rosół bo ucinanie głowy boli; Ubijanie swiniaka przez tłucznie w łeb absolutnie zabronienie. Człowiekowi starczy żyć na korzonkach. Nadludzie w UE karmią się do oporu ze im brzuch wstaje z dostatku, ale to są oni .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~***** ? 1 4 miesiące temuocena: 82% 

  jadą ***** ? ale kogo ? Pisiory już nie rządzą przecie .

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4042 sekundy