REKLAMApluszak
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 stycznia 2024, 14:53
Zaangażowana, empatyczna, profesjonalna, tak Anna Wanda Betley-Duda będzie pamiętana w Powiatowym Szpitalu w Iławie. Rodzina informuje o szczegółach

Zaangażowana, empatyczna, profesjonalna, tak Anna Wanda Betley-Duda będzie pamiętana w Powiatowym Szpitalu w Iławie. Rodzina informuje o szczegółach "ostatniej drogi".

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 21 stycznia br. zmarła Pani Anna Wanda Betley-Duda, lekarz psychiatra, wieloletnia ordynator oddziału psychiatrycznego. 

"Z ogromnym żalem pożegnaliśmy osobę, która przez wiele lat nie tylko oddawała się pacjentom, ale także wnosiła wiele do naszej placówki", przekazała dyrekcja szpitala w Iławie.

Doktor Betley-Duda była związana z Powiatowym Szpitalem w Iławie od 1987 roku. 

- Tworzyła wyjątkową atmosferę opieki i zrozumienia w dziedzinie psychiatrii. Jej zaangażowanie, empatia i profesjonalizm sprawiły, że była szanowaną postacią nie tylko wśród personelu medycznego, ale również wśród pacjentów - wspomina zmarłą lekarkę zespół iławskiego szpitala. - W tych trudnych chwilach wyrażamy nasze głębokie kondolencje rodzinie oraz bliskim Pani Anny. Niech wspomnienia o jej oddaniu służbie zdrowia i trosce o drugiego człowieka będą źródłem siły w tym trudnym czasie żałoby - napisała dyrekcja szpitala w Iławie wraz z zespołem.

Najbliżsi informują o szczegółach "ostatniego pożegnania":

  • różaniec odbędzie się 23 stycznia o godzinie 19:15 oraz 24 stycznia o godzinie 13:30 w kościele pw. św. Brata Alberta w Iławie,
  • msza święta pogrzebowa rozpocznie się 24 stycznia o godzinie 14:00 w kościele pw. św. Brata Alberta w Iławie, następnie odbędzie się odprowadzenie na cmentarz przy ulicy Piaskowej w Iławie.

f


Pogrążonej w żałobie Rodzinie i Bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia z powodu ich straty.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet
REKLAMAStrefa relaksu
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4557 sekundy